Što se tiče muzike to je trend, nista novo. Meni se čini čak i da je pojačano još od novog velikog getsbija. Da se razumemo, nisam baš nešto oduševljen tim elementom, još je kod bjele skroz ok.Milko ti si bas filmski kriticar.
Meni je serija skroz ok po mom misljenju uzeli su foru od Blindersa sa tim usporenim kadrovima i tako tim. Ustvari mislim da su pokupili sa svih strana po nesto i uvili u zanimljivu istoriju koju to doba i ovo podneblje nosi i da su dobili stvarno po mom misljenju najbolju do sada seriju u nasoj produkciji.
Scene sexa ja ne znam sto vam smetaju mislim da smo konzervatizam davno presli danas klinci od 10 godina imaju svoje YouTube kanale nose telefone bolje od roditelja i imaju na izvolte sve sto ih zanima.
Sto se tice muzike ja ne znam osim one zurke bala maskenbala kada se ubacuje tehno nisam nesto ni primetio da je toliko muzike u seriji. Podloga je nesto drugo. A isto tako neko je rekao da i Gatzbi ima isti fazon sa muzikom.
U svakom slucaju serija je uspesna cim se o njoj diskutuje.
Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Poslednji tango u parizu, 9 i po nedelja, americka lepota, americki zigolo, blue velvet, zli porucnik, ... da ne spominjem showgirls, bal monstruma, ...Dobro bre ljudi ako je to vama normalno da gledate da matorcima ili decom, ok. Tu nema priče, meni nije normalno, vama jeste i kraj. Ali nemojte me praviti *****om i porediti ranije filmove i serije sa današnjim.
Nisam nikakav puritanac ali zna se šta je ok šta nije. Imam dovoljno godina da se sećam starih, starijih i još starijih filmova/serija... zna se čemu pornjava služi, samo jednu jedinu svrhu ima. Razlog da popunjava vreme u krimi filmu/seriji ne postoji (osim ako nećete da povadite i sapunjate mačore).
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari