Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Senke Nad Balkanom ozbiljna serija, odusevljen za sad..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ma lozis nas...

Senke dobre ali bankarka ide mnogo na zivac.

Elem Bosch S3 dobar skroz 3 epizode stukao za vece sto je za mene vise nego uobicajno, ima taj lagani smek koji mi taman dodje kao odmor od svega ostalog.
 
Ja ne mogu da prežalim Tamaru Krcunović [emoji26]
 
Senke nocas najlosija epizoda do sada.

The Disapperance pogledao 4 epizode za sada odlicana

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Narcos s3 odlicna, mozda i bolja od prve dve.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni se baš svidela ova 7 epizoda Stranger Things. Deluje mi kao da će možda praviti i spinoff sa
malom brkatom crnkinjom

Beyond Genius Lies Insanity
 
Počeo sam sa trećom sezonom Mr. Robota, prve dvije sam izgurao onomad, ali ova nije ni krenula pošteno udavi me živog. Neće valjda opet ispočetka?
 
Prva epizoda ok, biće dobra sezona.
Napisah na nekoj od prethodnih strana da meni ne deluju tako. Suvise ee trude da kopiraju Stonebridga i Scota i ono ubacivanje zenskih likova im je takodje fail. Barem za sada. Mozda se poprave do kraja sezone ali mi ne deluje tako

Sent from my SM-T561 using Tapatalk
 
Napokon odgledao e01 Senke nad Balkanom. Toliko se digla prašina, hvale a ono prc. Sama radnja za sad ok, realizacija loša. Usporeni snimci i krupni kadrovi faca ko Bolivud. Kostimi ok, muzika totalno van vremena i atmosfere, pa ajmo u čorbu svega. Malo homo, malo lezbo, pokoja sisa, jedno četiri scene seksa (ako ne brojimo duvanje na sred ulice), opijum i eto hajpa. Najjači mi je ovaj bucko u drugoj glavnoj ulozi, je.e ko nerast i persira... sve u svemu, prilično loše po meni al ajde, kad sam odgledao ono sran.e UMO, odgledaću i ovo.
Samo mi nije jasno da niko naš ne ume da napravi realni seriju.

Ja odgledao i drugu epizodu. Sve je kako si rekao s tim što bih dodao da je govor skroz promašen. Nema šanse da se ovako pričalo pre 100 godina u Srbiji.

Sent from mTalk
 
Ala ste strogi. Senke su odlicna domaca serija koja drzi paznju. Lep iskorak napred za domacu kinematografiju posle selo gori i sada pas laje i sa te strane zasluzuje svaku pohvalu. Prica je vise nego interesantna. Odlicno uklopljeni likovi iz istorije u sluzbu price.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Šta fali pas laje?
 
A drugo, viš' ti moj nick - nemo' neko u bagremče da mi dira!
 
A drugo, viš' ti moj nick - nemo' neko u bagremče da mi dira!
Zato mi je i bio genijalan komentar :-D

Covek cinjenica zamenio glumce i nastavio da snima seriju pod drugom poslovicom.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
A jel srpska serija Meso ili R. SRPSKE tj precanska?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Pa serija je srpska, iz RS.
 
Ajde mi samo recite sta u Senkama nevalja?
I kako mozes na osnovu jedne epizode da kazes nesto. Koliko serija prvih 3-4 epizode ne izgledaju da ce biti nesto od njih?
Taj bucko je zavrsio skolu Arcibala Rajsa i digrecija je u tome da je Bjelogrlic kao stara skola a on je kao moderna skola. Sto i jeste istina jer je AR prvi uveo forenziku kod nas i modernizovao nasu policiju.
Ima dosta materijala koje je ubacio u seriju i samo mi je cudno da se nepojavljuje jos Pasic i njegov sin.
Jatagan mala mi je potpuno zanimljiva i izvaredno je prikazana. Ona se pruzala od Karadjordjevog parka do autokomande na tom podrucju i nicala je nocu.

Treba pogledati 100 senki nad Balkanom pogotovo epizodu o Mustafi Golubicu!

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Što se Senki tiče, ja sam lično zadovoljan.
Budimo realni obzirom kakve su sve produkcije do sada bile kod nas, onda je ovo blokbaster.
Istovremeno serija je izazvala velike komentare, pohvale, kritike što samo po sebi dodaje još jedan plus celom projektu.

Nadam se da će biti u buduće još više ovakvih projekata, a svakom ko kritikuje treba da ima na umu samo cenu ovakvih projekata, opet koliko ova država malo ulaže u kulturu, ovo je super da postoji interes za ovakve serije.

Sent from Nexus 5X using Tapatalk
 
Ajde mi samo recite sta u Senkama nevalja?
I kako mozes na osnovu jedne epizode da kazes nesto. Koliko serija prvih 3-4 epizode ne izgledaju da ce biti nesto od njih?
Taj bucko je zavrsio skolu Arcibala Rajsa i digrecija je u tome da je Bjelogrlic kao stara skola a on je kao moderna skola. Sto i jeste istina jer je AR prvi uveo forenziku kod nas i modernizovao nasu policiju.
Ima dosta materijala koje je ubacio u seriju i samo mi je cudno da se nepojavljuje jos Pasic i njegov sin.
Jatagan mala mi je potpuno zanimljiva i izvaredno je prikazana. Ona se pruzala od Karadjordjevog parka do autokomande na tom podrucju i nicala je nocu.

Treba pogledati 100 senki nad Balkanom pogotovo epizodu o Mustafi Golubicu!

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Odgledao upravo 100 senki nad beogradom o mustafi, hvala za preporuku.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Slusao sam na Sputniku kao debatu kako su Senke protiv Rusa i te fore, ja do sada nisam stekao utisak da su oni nesto prikazani kao negativci.
Da li su Kozjaci postojali jesu, nije to onaj broj sto se pise u prvoj epizodi ali su bili prisutni. Realno oni su bili van nasih zakona i nosili su oruzije. Sa druge strane opijum je stvarmo isao iz MK a sada da li su ga oni svercovali nisam nigde nasao taj podatak.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Slusao sam na Sputniku kao debatu kako su Senke protiv Rusa i te fore, ja do sada nisam stekao utisak da su oni nesto prikazani kao negativci.
Da li su Kozjaci postojali jesu, nije to onaj broj sto se pise u prvoj epizodi ali su bili prisutni. Realno oni su bili van nasih zakona i nosili su oruzije. Sa druge strane opijum je stvarmo isao iz MK a sada da li su ga oni svercovali nisam nigde nasao taj podatak.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Što reče scenaristkinja, snimane su u koprodukciji sa rusima, tako da teško da je protiv njih.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Šta ne valja? Pa napisao sam već. Osnovna radnja ok, realizacija je problem. Kao Bolivud, usporeni snimci, face bespotrebno u krupnom planu, još samo da klate glavama i da ubace neki grupni ples. Muzika, totalni promašaj, scene seksa neću da komentarišem. Ako je za seriju koja govori o kriminalu u Beogradu tog doba ili o konkretnom zločinu potrebno da po epizodi ima 5 (i slovima pet) scena seksa u nivou Electric Blue (stariji znaju šta je), e pa stvarno nemam komentara... pogotovo za termin od 16 i 20 časova nedeljom kad su porodice na okupu.
Bucko je totalni promašaj, kostimi ok ali mogli su malo da ih isprljaju, iscepaju, iskrezave... a ne ko sa hemijskog da su izašli!? (ko Tarantino u Đangu, botoksiran, iskvarcovan sa porculancima)
Za sve ovo im nije trebao veći budžet tako da to nije opravdanje!
 
Poslednja izmena:
Milko ti si bas filmski kriticar.
Meni je serija skroz ok po mom misljenju uzeli su foru od Blindersa sa tim usporenim kadrovima i tako tim. Ustvari mislim da su pokupili sa svih strana po nesto i uvili u zanimljivu istoriju koju to doba i ovo podneblje nosi i da su dobili stvarno po mom misljenju najbolju do sada seriju u nasoj produkciji.
Scene sexa ja ne znam sto vam smetaju mislim da smo konzervatizam davno presli danas klinci od 10 godina imaju svoje YouTube kanale nose telefone bolje od roditelja i imaju na izvolte sve sto ih zanima.
Sto se tice muzike ja ne znam osim one zurke bala maskenbala kada se ubacuje tehno nisam nesto ni primetio da je toliko muzike u seriji. Podloga je nesto drugo. A isto tako neko je rekao da i Gatzbi ima isti fazon sa muzikom.

U svakom slucaju serija je uspesna cim se o njoj diskutuje.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Milko preteruje, serija je skroz OK, veliki pomak u svakom slučaju. Bjela zna posao.
 
Hvala Bjeli što je vratio (.)(.) u primetime!


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno