Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poceo Rome drugu sezonu, uff kakva serija !

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Upravo završio Dark Matter treću sezonu. Stvarno mi nisu jasni kad otkažu seriju u pola priče i to tek kad se dobro "zakuva"...

A najgore što sad upravo i gledam samo serije koju su se završile ili su otkazane, da bih stavio tačku na mnoge serije koje sam do sada pratio. 12 Monkeys
su lepo završili, kao i The musketeers, a ovo je baš bezveze prekinuto...
 
Dobra ova domaca serija Na terapiji.Uhvatio neku random epizodu sa Jezdicem, bas dobra.
 
I meni se svidela kada je bila aktuelna, uhvatio sam je na našim programima... Odgledao mozda 10tak epizoda i našao na yt čini mi se ostatak ali nikako da dodje na red. Manojloviću odlično legla uloga.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Završio Colony.
Bedak što je otkazana serija.
Taman je postalo zanimljivo
Toliko je pitanja ostalo otvoreno.
Nadam se da će napraviti makar neki 2 hour special da zatvore celu priču.
 
Ja završio sa Handmaid Tales,prva sezona je ok,druga sezona dosta podbacila.Sinoć pogledao prvu ep.Strain,i ne sviđa mi se.Nešto se i nema zanimljivog gledati..
 
Šteta što The Strain, kako priča više odmiče, sa svakom narednom sezonom i epizodom je sve lošija.
 
^
Kombinacija malog budzeta i nekvalitetnih scenarista. Zavrsila se kad je trebalo. Cetir' sezone puna kapa
 
Ja tek sad skapirao da je Bosch rimejk policajca sa Petlovog brda :D
Šalim se, prijatna oldskul fazon krimi serija laganog tempa, prija malo za promenu

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Bosch
S1-7
S2-8
S3-9
S4-10

Ne znam da li ostali imaju taj osecaj da toliko serija napreduje ali meni def. ima zavidan rast u kvalitetu. I slucajevi su bas zanimljivi.
 
^ Ja krenuo i sa drugom sezonom, odgledao prvih 6 epizoda - otprilike taj utisak je 7,5/8 za sada (definitivno interesantniji slucajevi nego prva sezona), skroz lagano moze da se isprati serija i bas prija tempo kao sto rece kolega.

Jedino sto smeta je sto Bošov "potrčko" (glumac iz the Wire) nije dobio vecu ulogu ( u smislu da mu je lik vise razradjen vec je samo comic relief)... I sto Boš (glumac) deluje blentavo/izgubljeno i nekim scenama kada onako pogleda.
 
Pogledao Castle Rock prvu epizodu.
Deluje zanimljivo. Videćemo u kom će pravcu da ode
 
^
Kombinacija malog budzeta i nekvalitetnih scenarista. Zavrsila se kad je trebalo. Cetir' sezone puna kapa
Da ne zaboravim - na početku druge sezone su zamenili glumca koji je igrao sina glavnog lika i taj mali je najiritantnije dete glumac kog sam ja ikad gledao!

Možda, da sam gledao Malu nevestu ili neku tursku seriju ne bih imao taj utisak, ovako je bez premca!
 
Završio prve dve sezone Broen/Bron. MAESTRALNO. Ne znam zašto sam uopšte ovoliko odlagao gledanje ovog remek dela. Perfektan balans drame među junacima, misterije i krimi elemenata savršeno je uklopljen u hladan i tmuran ambijent Skandinavije. Saga (Sofia Helin) je pokidala ulogu.
Krenuo sam i treću sezonu, bio sam skeptičan zbog izmene glumca, ali savršeno su uklopili sve.
Iskreno žao će mi biti nakon što završim kompletno seriju.
Od mene za sada 10/10.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jao gledao bi taj Broen/Bron koji svi hvalite godinama al ne mogu da se udubim u seriju kad trebam titlove da citam.
Kao za Narcos recimo. Voleo bih al ne mogu
 
Poslednja izmena:
Zar ti citanje uglavnom jednostavnog prevoda toliko odvraca paznju? :S
 
Znam znam cudno je ali me izvlaci iz serije. Ne znam sta mislis pod "jednostavnog prevoda" ali svaki titl mi odvlaci paznju sa ekrana. Nisam navikao jer mi nikad nije trebao za serije/filmove na engleskom. Za druge jezike da ali njih manje gledam logicno.
 
Poslednja izmena:
Uglavnom jednostavan prevod - u smislu da ono sto je prevedeno nisu nepoznati pojmovi iz fizike, medicine ili cega vec gde bi se paznja stvarno mogla izgubiti zbog nerazumevanja. :d
To kod tebe je onda bas specificno. Kontam da nam je svima od malih nogu normalno da uz citanje prevoda lakocom pratimo pokretnu sliku i bez "izvlacenja". :)


On:

Krenuo 12 Monkeys, napokon. Prve tri epizode ok, gledace se.
Amanda Schull <3
 
Криптон 5/10, нит смрди нит мирише.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Final space, na netflixu.
Ja oduševljen. Smek futurame, uz malo bolji sf..

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Castle Rock Sta znam, uvukle su me ove tri epizode...svakako, preporuka za ljubitelje S. Kinga
 
Napokon sam odlucio da pocnem seriju BILLIONS i za manje od 2 nedelje stukao 2 sezone :p Serija je odlicna, glumci su fantasticno pogodjeni za odredjene likove... Ko nije poceo da gleda neka pocne, nece se pokajati :)
 
The End of the F***ing World

Preporuka, prosta ali jako zanimljiva prica, uradjena na nesvakidasnji britanski nacin, kako samo oni umeju, 8 epizoda po 20 minuta, kao jedan malo duzi film, a i takav je format, kad bindzujes kao da si pauzirao film jer se nastavljaju tacno tamo gde je prosla zavrsila..
 
Poslednja izmena:
Napokon sam odlucio da pocnem seriju BILLIONS i za manje od 2 nedelje stukao 2 sezone [emoji14] Serija je odlicna, glumci su fantasticno pogodjeni za odredjene likove... Ko nije poceo da gleda neka pocne, nece se pokajati :)
A tek treca..pokidala..mene je Lewis kupio..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Da da, odlicno mu lezi uloga!
 
The End of the F***ing World

Preporuka, prosta ali jako zanimljiva prica, uradjena na nesvakidasnji britanski nacin, kako samo oni umeju, 8 epizoda po 20 minuta, kao jedan malo duzi film, a i takav je format, kad bindzujes kao da si pauzirao film jer se nastavljaju tacno tamo gde je prosla zavrsila..

Ne znam, meni je mali daleko bolje odglumio u Black Mirror epizodi (pedo slike i ucena, ako se secas) nego u ovome, iritantni su previse i on i ona. zakucao na trecoj, nisam ni nastavio kako mi nije leglo
 
Oplakah na S01E02 Who is America, Dick Cheney deo...
15:44
we want to get rid of the bush to see more dick... pa posle da li tvojoj zeni nedostaje dick.. pa dick pic...ma kraljina bio i ostao, rokanje, rokanje.:d
 
Poslednja izmena:
Jao gledao bi taj Broen/Bron koji svi hvalite godinama al ne mogu da se udubim u seriju kad trebam titlove da citam.
Kao za Narcos recimo. Voleo bih al ne mogu

za takve kao ti ameri su snimili svoju verziju pa gledaj nju kao i vecina amera i britanaca :p

PS
nikad nisam razumeo dve stvari da neko ne moze da gleda sa titlom (>99% ljudi sa engleskog govornog podrucja) i sinhronizaciju filmova
NHF
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno