Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Završio drugu sezonu Westworlda....nemam pojma šta sam gledao i šta se izdešavalo ali je bilo extra :d

Vidim da će biti i treće sezone ali to već mislim da je preterivanje
 
Meni su obe sezone bile super.

Ja od 3će očekujem najviše, pošto se
sukob prenosi u stvarni svet.

Naravno, uvek mogu da u*eru scenario, ali sumnjam da hoće.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Expanse treća sezona 9/10,fantazija.
Nadam se da će održati kvalitet pri prelasku na amazon.
Preostale su mi jos WestWorld,Cobra Kai i Rome da ih izbindzujem [emoji5]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Rome, prvi put gledas? Meni je to toliko dobra serija, da sam sigurno 4-5 puta sve odgledao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ U obe sezone jedna od boljih. :)



Luke Cage S02 bolja od prve. Pa i od Jessice Jones.
Kraj je odlican. Bushmaster veoma dobar negativac, lik koji ga glumi pokidao sa "Jamaica jezikom".
Da li mora da se odgleda druga sezona Jesica Jones da bi se normalno pratila radnja u 2. sezoni Luke Cage? To je jedino sto sam preskočio od tih Netflix Marvela a nesto mi se ne mili da je gledam

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Искрено мени ЈЈ спада у ред бољих серија из Марвел-Нетфликс кухиње. Додуше само прву сезону сам одгледао, другу још нисам почео. Боља је далеко од Кејџа и Фиста.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Daredevil je meni najbolji, pa Cage i JJ. Iron Fist mi je zao sto sam gubio vreme, Defenders otprilike isto...

Kakav je Punisher?
 
Ovako bih ih ja ocenio :
Daredevil > Punisher > JJ > Luke Cage > Defenders > Iron Fist

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Dark 7/10

Nije baš toliko dobar koliko ga glas bije ali ajde odgledalo se nekako. Po mom mišljenju, naravno.
 
Odgledao 1. sezonu Westworld-a. Ne mogu da kažem da je loša, jer nije - par puta sam se naježio. Moja najveća zamerka je da, iako je SF u pitanju, nema kriterijuma šta je moguće a šta nije - čini mi se da su u scenario ubacivali sve što bi im palo na pamet bez ograničenja "realnosti".
Od mene 7/10.
 
Ne verujem da ću gledati dalje. Što kažu "already been there, done that". Više sam ja za to da se odgledaju 3 dobra filma nego cela sezona neke serije. 3 filma, 3 teme, 3 završetka. Serija uglavnom okreće jedno te isto i moraš da gledaš 10+ sati da bi došao do nekog završetka koji na kraju i nije završetak nego uvod u sledeću sezonu...
 
Seriju su takve da razvijaju dubinu likova.

Po meni, u serijama se priča o likovima, a u filmovima likovi pričaju priču.

Zato više volim serije po knjigama nego filmove po knjigama. Tako i pisci pišu, čitaš o liku u priči, u njemu je poenta uvek, a ne u događajima. To je reon filma.

Upravo stigoh do S04E09 12 Monkeys, baš su dobro odradili, i definitivno se vidi da će ovo biti poslednja sezona.
 
Poslednja izmena:
A filmovi su odavno postali krš i gubljenje vremena
Taj rad.... ne pamtim kada sam odgledao film, jedino kad sam u društvu i menjam programe na tv pa uhvatim nešto u prolazu.
Pre cu ogledati neku filharmoniju za opuštanje nego neki krš ( zadnjih godina su 90% filmova koji izlaze krš ) na žalost.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Trollhunters - slučajno naleteo na ovaj dragulj na Netflix-u, fenomenalna 'crtana' serija od Guillermo del Tora, 9/10

Colony - prva sezona onako, spora i malo informacija o univerzumu, ali vremenom se priča širi i likovi fino razviju i postaje sve bolja. Trenutno je 3. sezona pri kraju. Suptilna sci-fi drama. 7.5/10
 
Colony - prva sezona onako, spora i malo informacija o univerzumu, ali vremenom se priča širi i likovi fino razviju i postaje sve bolja. Trenutno je 3. sezona pri kraju. Suptilna sci-fi drama. 7.5/10

Treća sezona je dosta loša...mnogo razvlačenja ima,a i gluma je za nivo lošija u odnosu na prve dve.
Jedino mi je Broussard i dalje top što se tiče glume
 
Meni je OK, cekam svaki cetvrtak da pogledam novu epizodu. Po meni je Expanse 3x vece razvlacenje, a ovde na forumu je Expanse nesto najbolje u SF... razliciti ukusi.
 
Expanse prilično ok prati knjige, ne vidim po čemu je razvlačenje?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja sam veoma pozitivno oduševljen sa svim pomenutim SF: Colony, 12 Monkeys, The Expanse, The 100, The Orville a ne dižem nos ni na Star Trek: Discovery i Killjoys.
 
Expanse prilično ok prati knjige, ne vidim po čemu je razvlačenje?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Ukoliko si u Expanse univerzumu, knjige i sve ostalo, onda je to najbolje SF serija. Ko neko ko neutralno samo zeli da pogleda SF seriju, meni je smorno, ukljucujuci prvo glavnog glumca. Ni Colony nije Wire, ali je meni bolja i dinamicnija. Kao sto rekoh, razliciti ukusi, a o ukusima se ne moze raspravljati.
 
Kapiram da ti serija nije legla i to je ok.
Skoro cela prva sezona se bavi sa upoznavanjem likova. Serija prati knjige koje imaju sličan tempo i tu nema razvlačenja.


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da li je izašao prevod za sneaky Pete season 02?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li mora da se odgleda druga sezona Jesica Jones da bi se normalno pratila radnja u 2. sezoni Luke Cage? To je jedino sto sam preskočio od tih Netflix Marvela a nesto mi se ne mili da je gledam

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Ne mora, nemaju nikakve veze. Cak ni cameo.


Daredevil je meni najbolji, pa Cage i JJ. Iron Fist mi je zao sto sam gubio vreme, Defenders otprilike isto...

Kakav je Punisher?

Punisher ti je tu u vrhu, (skoro) kao Daredevil. Nemoj nikako da ne odgledas. :)
 
Hoću, čim završim Cage, drugu sezonu. Mislim da sam propustio i drugu sezonu JJ
 
Luke Cage pokusao vise puta da pocnem drugu sezonu i nema sanse.
Licno JJ1 mi je odmah iza DD1 pa onda Punisher. Ostalo je meh.
Pogledah Safe, naivno ali nije lose 6/10.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Dzbidzovao i 3. sezonu Billions - odlicna sezona i jedna od retkih serija koja za sada drzi kvalitet...
Ali mi se ne svidja premisa za sledecu sezonu koja ce verovatnao da odluta od glavne "dinamike" serije i samim tim verovatno nas ocekuje i 5. sezona.

Jos WW da privedem kraju od aktuelnih a onda backlog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno