Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da imaš za potpalu :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pa i ne čitam ih na papiru već na tabletu koji je puno pogodniji od kompjutera. A što se tiče papirnatih izdanja tako sam pročitao na stotine knjiga. U suštini na e-pub izdanja sam prešao zato što kad imaš par stotina knjiga nekako počinje da ti manjka prostora za njihov smeštaj... Inače, u poređenju sa nekad cene knjiga su stvarno bagatelne tako da se tek ne bih cimao sa sečenjem papira, štampanjem, uvezivanjem etc...
 
U pravu si za prostor, ove sto sam procitao moracu da negde izbacim da bih mogao druge da skladistim. A sto se tice cena ne bih se bas slozio, recimo zadja knjiga koju sam procitao ima 2 dela koji oba kostaju po 1399 din sto izadje 2800 din sto je malo mnogo. Ja licno ne bih nikada dao vise od 500 din za bilo koju knjigu, malo su preterali sa cenama.
 
Poslednja izmena:
Ma Kindle ili nešto tog tipa je zakon, mnogo knjiga sam pročitao i dalje čitam na e-book readerima. Nekad sam dosta knjiga kupovao ali prostor za njih je postao problem.
 
Kupicu i ja neki krs od tableta cisto za citanje ako uspem da unistim i ovaj stampac sto trenutno koristim, nije losa ideja.
 
Meni još uvek žao papira silnih lektira koje sam u srednjoj školi pročitao... ko je ikada prenosio veće količine knjiga zna da od naslaganog papira retko šta ima teže.

Sa proste ekološke strane horor je koliko se štampa. Mene bre srce zaboli svaki put kad dobijem u marketu onaj račun od 30 santimetara, a knjigu, udžbenik od 500 strana kad vidim... nije mi dobro.

Šta ću da radim kad nasledim očevu biblioteku... to tek ne znam, ali zato znam da je tablet + e-knjiga neprikosnovena. Kome smeta svetlost, ima obično opcija za bela slova, crna pozadina.

Odosmo u debeo off :D

The 100, prilično dobro krenula 5. sezona. Ove godine što su prošle, prilično osvežile likove i priču.
 
12 majmuna, (ja 13), koji cirkus od sezone,
Jači su nego Predestination. Ko je gledao fima zna o čemu pričam.
 
Legion dao pokušaj prvoj sezoni do 5 epizode i jednostavno nije išlo. Ceo taj trip oko glavnog lika je preteran smor bar iz mog ugla. Cenim mervelov univers ali ovo mi nije leglo. 3/10

Zato Billions treća sezona rastura.. ostale mi jos dve epizode,da se naslutiti sta sledi i kako ce se završiti sezona. Giamatti kao i Lewis na nivou kao i uvek. Jaka 9tka do sada.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^ samo da previse ne razvlace Billions inace ce izgubiti poentu... Jos jedna sezona i "seci"...
 
Tako je,koliko vidim sprema se oluja tj tornado izmedju glavnih aktera i oko njih. Mogli bi da to fino zapakuju za kraj u petoj sezoni.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Može li preporuka za neku dobru seriju, da nije horor niti Sci-Fi (sviđa mi se Breaking Bad, Ozark)?
Hvala!
 
Može li preporuka za neku dobru seriju, da nije horor niti Sci-Fi (sviđa mi se Breaking Bad, Ozark)?
Hvala!
The Affair, The Americans, The Handmaid's Tale..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Westworld 8 epizoda...

Tja,koliko ste nahvalili epizodu očekivao sam nešto baš spektakularno ali ispade prosek.
Možda čak i slabija od nekih prethodnih.
 
Gledam
handmaid's tale,
Glow s2,
Cobra kai,

Malo sporije westworld,
Kasnim sa 12 monkeys i americans.

Završio expanse.

Ko je gledao making of a murderer, može staircase.

Zadovoljan sam sa Netflix generalno...



Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
^ U obe sezone jedna od boljih. :)



Luke Cage S02 bolja od prve. Pa i od Jessice Jones.
Kraj je odlican. Bushmaster veoma dobar negativac, lik koji ga glumi pokidao sa "Jamaica jezikom".
 
12 monkeys s4 nema uopste prevod?
 
Ako nema na prijevodi-online.org i/ili na titlovi.com, onda jos uvek nema nigde (dobar) prevod.
 
Tek sam sad stigao da pogledam Expanse zadnje tri ep. (11. i 12-13)..exstra.
Odlicno uradjeno, jedva cekam nastavak i serije i knjiga.
 
Vikinzi odlična 5 sezona, hoće li biti nastavak sezone ili je kraj i ulaze u 6 sezonu?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nastavak sezone od avgusta mislim

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Everything Sucks.
Limunadica od serije.
10tak epizoda od 20+ minuta.
Mene privuklo zbog muzike 90tih. Oasis,Ace Of Base,No Doubt i sl.
 
Queen of the south - niko ne gleda? Izbindžovao sam prvu sezonu, za sad mi deluje sasvim solidno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sense8 zavrsna epizoda/film, sapunica od koje bi spanci mogli da uce.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno