Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako bi se delio oskar za serije Jon Voight kao Miki Donovan bi bio bez konkurencije.
 
Odgledao sam "Suburra" film http://www.imdb.com/title/tt4025514/ i prvu epizodu serije http://www.imdb.com/title/tt7197684/ i malo sam razocaran serijom, ocekivao sam nesto poput "Gommorah". Film je dobar ali po prvoj epizodi serije bih rekao da zaostaje za filmom, karakteri su dosta slabiji u seriji. U jednom momentu gledanje serije, poceo sam da se igram sa tabletom, koliko je bilo interesatno.
 
Ko prati Star Trek: Discovery, pojavili su se 1080p ripovi rađeni od HEVC stream-a, kvalitetniji od dosadašnjih, ~4-6GB po epizodi.
 
Sta se desava koji q sa flash-om.. sta napravise od serije.. sapunica.
 
I ja ne kapiram sta sam gledao... prve dve kao za klince u pelenama su mi delovale, a ova toliko "magija"... :) I sta je sa pecurka frizurama ;)

Sa druge strane South Park je pokidao u ovoj epizodi!!!
 
Homeland sezona 6 - ostale mi jos dve epizode i moram reci da su pokidali...
 
Homeland sezona 6 - ostale mi jos dve epizode i moram reci da su pokidali...

Kako ti se cini ovaj pravac serije u odnosu na prethodne sezone posto su promenili tematiku sa spoljne na unutrasnju politiku ?
 
@peja
Nadam se da ce biti od sada pa nadalje tih ripova kada izlaze nove epizode, muka mi od ovih ~1.5gb 1080p ripova sto su bili do sad, serija predobro izgleda a artifakti samo sevaju na sve strane :/

Bukvalno samo ST:DSC ima tako lose ripove.
 
@peja
Nadam se da ce biti od sada pa nadalje tih ripova kada izlaze nove epizode, muka mi od ovih ~1.5gb 1080p ripova sto su bili do sad, serija predobro izgleda a artifakti samo sevaju na sve strane :/

Bukvalno samo ST:DSC ima tako lose ripove.

Pre neki dan skoknem do IMDB-a i gledam neke official fotke sa seta. Koliko god Klingonci izgledali čudno, ono treba videti ... Toliko detalja nikad u životu nisam video da je urađeno za jednu seriju. Btw svima koji prate ST:D preporučujem jedan Ex YU sajt, Inverzija Net, gde uvek nakon epizode bude vrlo lepa i detaljna retrospektiva. Meni realno pomaže da shvatim neke veze sa TOS i TNG. krastavac ja sam Voyager generacija, to mi je prvi ST i nikako da se nateram da odgledam ove pre. Mislim da sam samo DS9 odgledao manje-više čitav, od tih ranijih.
 
Mislim da je posle dužeg vremena ova sezona South Parka prva koju ću opet reprizirati kada se završi.
Nije na nivou prethodnih sezona ali meni se sviđa,pogotovo ovaj Black Sabbath-Iron Maiden momenat u ovoj poslednjoj epizodi :D
 
Kako ti se cini ovaj pravac serije u odnosu na prethodne sezone posto su promenili tematiku sa spoljne na unutrasnju politiku ?

Meni se bas svidja, jer su realno osvezili seriju sa time. Uz sve sto se danas desava u svetu ovo u seriji ima bas dodatnu tezinu i deluje jezivije:) Plus sto su sve epizode koncipirane kao partija saha, sva desavanja su zapravo potezi i odgovori na isti. Za sada jedna strana bolje predvidja sta ce povuci druga:D
 
Poslednja izmena:
Pre neki dan skoknem do IMDB-a i gledam neke official fotke sa seta. Koliko god Klingonci izgledali čudno, ono treba videti ... Toliko detalja nikad u životu nisam video da je urađeno za jednu seriju. Btw svima koji prate ST:D preporučujem jedan Ex YU sajt, Inverzija Net, gde uvek nakon epizode bude vrlo lepa i detaljna retrospektiva. Meni realno pomaže da shvatim neke veze sa TOS i TNG. krastavac ja sam Voyager generacija, to mi je prvi ST i nikako da se nateram da odgledam ove pre. Mislim da sam samo DS9 odgledao manje-više čitav, od tih ranijih.

Staaaa?! Nisi gledao TNG?! Ozbiljno?!

Samokazni se :p Voyager je losiji od DS9 a o TNG-u i da ne pricam. Doduse TNG moras da preguras prve dve sezone

Najvise paralela se povlaci, barem kod amera, sa originalnom serijom, koju recimo ja nisam mogao da svarim (ali im je to kanon za ceo ST univerzum). Ja najvecu zamerku imam na pisanje scenarista i razvoj karaktera jer je all over the place i koriste prakticno "situacionalno" kako im odgovara, od epizode do epizode menjaju ponasanje nekih likova i to je dosta haoticno. Mada kako stvari stoje jos ceo crew nije ni resen i to ce valjda tek na kraju sezone da se iskristalise...

Inace od koga su ti ripovi? Ja jedino sto sam uspeo da nalazim u 1080p hevc su od MeGusta i oni su oko 1gb po komadu.
 
Ljudi, sve imate na Netflixu, i Star Trek, i Flash-a i Arrow-a i jos gomilu serija. Poceli su da ih pustaju istog dana kada se prikazuju u Americi od ove sezone, da ne morate da skidate sa neta.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, sve imate na Netflixu, i Star Trek, i Flash-a i Arrow-a i jos gomilu serija. Poceli su da ih pustaju istog dana kada se prikazuju u Americi od ove sezone, da ne morate da skidate sa neta.

Upravo mi je to sledeće, zašto da "arčim" net za download kada već i ovako plaćam NetFlix.
 
Ljudi, sve imate na Netflixu, i Star Trek, i Flash-a i Arrow-a i jos gomilu serija. Poceli su da ih pustaju istog dana kada se prikazuju u Americi od ove sezone, da ne morate da skidate sa neta.

Nema Netflixa kod mene, istekao free month odavno :D. A da im plaćam 12€ mesečno ... How yes no. Da je 12€ godišnje, možda ...
 
Nema Netflixa kod mene, istekao free month odavno :D. A da im plaćam 12€ mesečno ... How yes no. Da je 12€ godišnje, možda ...
12€ мјесечно уопште није много с обзиром на количину садржаја који нуде. Ти ако мислиш да им се исплати да ти дају такву услугу за 12€ годишње стварно си цар. Ајд се мало постави у њихову кожу па ми реци да ли би ти давао за 12€ годишње. Nonsense...

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Ko ne moze da ceka par sati, pola dana ili dan da torrentuje odgovarajuci (kvalitetni) snimak, neka placa 12 evra mesecno. Samo napred.
 
Meni licno nije problem, ali je mnogo jednostavnije da imas sve to na jednom servisu, nema zezanja sa kvalitetom, sve je 1080p ili 4k (u zavisnosti od sadrzaja). A cena je 10ak kafa mesecno u kaficu, realno:):).
 
Meni licno nije problem, ali je mnogo jednostavnije da imas sve to na jednom servisu, nema zezanja sa kvalitetom, sve je 1080p ili 4k (u zavisnosti od sadrzaja). A cena je 10ak kafa mesecno u kaficu, realno:):).

Ništa onda, jer ja kafu pijem kod kuće, dok gledam torrente :). Sorry na off-u.
Stranger Things se skida upravo, jeeeeeej, a i nova Orville epizoda je stigla!
 
Dok ti skidas, ovde se gleda ooooooodaaaaaaavnooooooo:):):). Salu na stranu, sve ima svoju cenu, a meni je ovo na Netflixu samo doslo kao dodatni plus, posto ga placam odavno zbog 4k.
 
Flash upravo otisao u djubre pored Supergirl odavno. Videcemo kako ce Arrow da se drzi, za sad je ok. Gotham isto ali se oseca da slabe sa scenarijom. Narcos treca mi je bas losija sto neko rece bez Escobara ali ispraticu je zbog istorije ako nista drugo.
 
U stvari, Flash je sada upravo onakav kakvim sam ga ja npr. zamišljao pre nego što sam pogledao prvu sezonu i one malo "ozbiljnije" epizode. Nakon svega oni odlučili da ubace u rikverc, i to će, koliko može da se protumači, važiti za čitavu sezonu izgleda jer je onaj High Tech lik samo prolog za sezonu 5 ...

Btw na Netflix-u nema Fleša, just saying ...
 
Namestis Sickrage da ti skida samo kvalitetno i kad se vrnes kuci sa posla ceka epizoda. I to sve na jednom mestu posto je sinhronizovano sa Plexom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno