Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čuo sam da im je bila preskupa. Nije ni čudo, vrh je.
 
Jel bio Twiiiin Peeeeaks?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Totalno drugaciji pristup materiji, meni nisu za poredjenje. Uzivao sam u obe.
 
Čuo sam da im je bila preskupa. Nije ni čudo, vrh je.
Tačno tako. Inače, serija je bila planirana za pet sezona i to pre početka emitovanja prve. Međutim, u toku emitovanja druge pokazalo se da je produkcija preskupa, te da neće imati budžet za nastavak. U finalnoj epizodi ubacili su neke delove priče koji su trebali da budu ispričani tek u trećoj i četvrtoj sezoni kako bi nekako zaokružili seriju. Publika je bila razočarana brzim krajem i čak je pisana peticija da se nastavi. HBO je razmatrao da kao nastavak snimi film koji bi koliko toliko izvadio ceo projekat. Na žalost, nikada nije realizovan.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Našao sam, ima 18 epizoda, trećeg septembra se emituju poslednje dve.
 
Gde može da se nađe That 70 show sve sezone? Nema na Popcornu

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Probao da gledam Blood Drive - kapiram da da lici na onaj film iz 2007 (ako se dobro secam) i da je nesto poput Ash vs LD i da je valjda u fazonu so bad that it's good - ali posle pilota meni je samo so bad :d - Tako da msm da ne vredi gledati dalje.
 
Probao da gledam Blood Drive - kapiram da da lici na onaj film iz 2007 (ako se dobro secam) i da je nesto poput Ash vs LD i da je valjda u fazonu so bad that it's good - ali posle pilota meni je samo so bad :d - Tako da msm da ne vredi gledati dalje.

Meni i nije toliko loše koliko sam očekivao da će biti. Čak vrlo gledljivo. Ali da je trash jeste, samo što ne glume da su neka ozbiljna serija pa valjda zato moze da prođe.
 
^Po meni, jeste trash, ali dobar trash! ( :
 
Zna li neko kada da ce biti Otpisani u kolor varijanti?

Sent from Kin :(
 
Završio American Gods.
Po komentarima ovde nisam mnogo očekivao ali svidela mi se serija.

Možda zato što nisam čitao knjigu pa nisam mogao da upoređujem.

Zabavna,mračna,uvrnuta,baš onako kako volim serije.

Doduše dve poslednje epizode su mi bile malo slabije u odnosu na prvih 6 epizoda.

Najjači utisak definitivno Leprechaun i Anubis mada se on nije mnogo pojavljivao.
Nadam se da će ga biti više u drugoj sezoni.

Beyond Genius Lies Insanity
 
I meni je serija skroz dobra. Sve epizode drže nivo, veoma sam zadovoljan.

Sada nastavljam sa Preacher-om, pa ću videti šta i kako dalje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
nema nastavka Taboo def. smrcccc

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Molim ????? Daj neki link za to.
Smoricu se ako je true :/
 
American Gods - veoma dobro, 8/10
Gluma odlična, raspored uloga iliti kasting vr', Nil Gejmen lud...
E sad, ideja da stvarnost oblikujemo verovanjima nije najnovija ali je ovde svakako razrađena na neverovatno maštovit način. Iskrena preporuka!
 
El chapo.
Ne sviđa mi se što je priča previše ubrzana + dosta događaja nema nikakvu logiku i povezanost sa pričom. Ali sve u svemu može da se odgleda :)

Sent from my Redmi Note 4
 
The Office
http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt0386676/
Neko je ovde preporučio. Pogledao je u poslednja 2 meseca. Nikada ne bih pomislio da će mi se serija tog tipa toliko svideti! Sjajna ekipa glumaca i svaka sezona je bila odlična, kao i finale! Nisam gledao originalnu britansku seriju, ali smem da se opkladim da ju je US verzija prevazišla! U svakom slučaju preporuka!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam do pola stigao, tipa pustim i vrti dok ne zaspim, sad ni ne znam koje sam sezone odgledao.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
[YOUTUBE]Egy5A070cbA[/YOUTUBE]

@Zuba1970 [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno