Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nastavljam sa Silicon Valley, potpuno sam zaboravio na nju nakon genijalne prve sezone.
 
Fargo, treća sezona lošija od prve dve, ali da je potpuna katastrofa kako neki opisuju i gubljenje vremena, nije. Svakako je bolja od većine serija koje se trenutno emituju. Ipak, nekako se ne uklapa gledati je sada, kada je kod nas preko 30 stepeni, a u Minesoti sivilo i hladnoća [emoji6]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni bas zbog toga GoT nije jasan sto izlazi u Julu. Znam cekali sneg trt mrt. Bas zbog toga bolje da su sacekali jos nekoliko meseci i pustili na zimu.
 
Poslednja izmena:
Odgledao do kraja Snowfall pilot i nije loše zapravo, ako ne smori za par epizoda, mada ne bi trebalo.
 
Meni bas zbog toga GoT nije jasan sto izlazi u Julu. Znam cekali sneg trt mrt. Bas zbog toga bolje da su sacekali jos nekoliko meseci i pustili na zimu.
Da. Pričali su da je"zima napokon došla" i kreću sada?! Što kažeš, bolje da su sačekali ili krenuli onda kada su išle i prethodne sezone, valjda u Aprilu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa bilo je priča i da su imali problema da snime "zimu" jer skoro nigde gde su snimali nije bilo snega

Beyond Genius Lies Insanity
 
Mozda nisu mogli da napakuju mnogo snega, pa pustaju u sto toplijem periodu da efekat bilo kakvog snega bude sto jaci [emoji1]
 
Fortitude 9 epizoda

Znam da nije za smejanje ali meni je ona scena bila presmešna

zašto je odsekao sebi kitu?

Ultra dosadna sezona,svaka epizoda je barem duplo gora od prethodne,likovi užas antipatični i još mnogo toga.



Beyond Genius Lies Insanity
 
Ja sam jedva odgledao tu drugu sezonu. Nije mi se svidela kao prva.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Čitajući vaše komenatare stičem utisak da vi samo gledate reprize,pošto nijedna serija nova nije kako treba.
 
Od pet serija koje sam gledao u posljednjih godinu dana (na nove epizode / serije mislim) samo za Westworld mogu reci da mi se dopada u pravom smislu.
 
Nah, nisam gledao, nabrojacu sta jesam. Mr. Robot sezona losija od prve dosta, The Leftovers meh, TWD meh i Elementary meh.
 
American Gods - 7/10 za celu sezonu, 1,2,3 i 8 epizoda 8/10 a 4,5,6,7 6/10 - u sustini nije losa serija ali premalo je receno/uradjeno u ovoj sezoni - ono sto je bilo ocigledno od prve epizode se tek realizovalo (delimicno) u osmoj. Ali vilenjak jeste dobar, cak najbolji :D
 
Vilenjak je i meni napravio utisak u prvoj epizodi, cak se razmisljam da pogledam i drugu, iako mi je cela premisa "mindsuck" ;)
 
Pa on je jedan od najzanimljivijih u seriji - on i ovaj sef (da ne spojlujem kao :d) - a koliko sam citao tj. koliko se secam lik(glumac) se nece vracati u drugoj sezoni? Tako da ako imas bolje serije/pametnija posla mozes ovu i da propustis - bolje knjigu procitati :D

edit : a mozda sam i lose procitao ili je matora informacija, nisam referentan za to :d
 
Poslednja izmena:
Twin Peaks 4 epizoda....

Gledam jel ono Molder ili nije kada ispade da jeste pokidao sam se od smeha :D
Scene sa Cooperom/Dougiem su legendarne.

Heloooooooooooo.

Za sada epizoda koja mi se najviše svidela.
 
Ma odlicna je druga sezona isto,samo sto su valjda previse hteli da idu van klisea sa krajem,ni meni se ne sviđa ta situacija.
uopste nije imala toliki motiv da ga prijavi,ok uklapa se da je ona perfect cop,al kao prijavis kolegu najboljeg ortaka i odličnog detektiva jer je roknuo nekog govnara a nisi morala niko nikad ne bi izvalio.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jel ima neko neku seriju ratnicku da preporuči tipa Vikings,Spartacus...?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Ko ovo da dočeka :)
Još nedelju dana ...

5c20c3771378d92c85bf5ffdc73e7760.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Gledacu GOT potpuno ravnodusno jer sam tokom pauze zaboravio vecinu stvari iz serije...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Deluje odlicno Rome ali treba da je mnooogo dobra da nadmasi Spartacusa to mi je omiljena serija za sada...Ima jos neka serija posto cu ja ovo u dahu verovatno da odgledam..a Last Kindgdom sam već odlgedao par epizoda...?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Ne mogu da se porede jer je Spartacus totalno nerealna serija. Rome je po kvalitetu barem jedan nivo iznad. Prava je šteta što HBO nije snimio više sezona, ali je i ovako jedna od najboljih sa tom tematikom.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno