Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poker Face, neko ju je ovde spomenuo pa sam pogledao, baš simpatična serija.
 
The Fall (2013-2016)

Počeo da gledam sa devojkom i nastavljam samo zbog njenog insistiranja. Upravo smo na drugoj epizodi druge sezone… ja bih već posle prve odustao.

Dosta spora serija, sto se i da podneti da je to sve dobro upakovano. Ali serija je užasna, glupa do zla boga.
Da ne spojlujem ništa, možda im je i bila namera da prikazu da su svi izuzetno glupi… od samog glavnog protagoniste do policije i ostalih sporednih uloga.

Ocena na IMDb-u previsoka po mom mišljenju, maksimalno 6 ali posto ću nastaviti videćemo dal će se menjati. Sreća pa ima sve ukupno 18 epizoda za tri sezone…
 
Slažem se skroz.
BTW, jedan info za ljubitelje serije Mućke, imate 1080P Remastered u narodnim kuhinjama ili na Stremio. Remaster odradio ja, upravo završavam šestu sezonu.
Znači ne mogu da verujem moj omiljeni sitkom ❤️ svaka čast ..za ovo bi trebao da pustiš PayPal da te častimo pivo 🍻🍺
 
Odgledao sam ovu seriju po drugi put( prvi put tek kako je izlazila),ali sada na miru i epizodu za epizodom.
Interesantna tema,dosta dobra gluma,prica i serija drzi paznju iz epizode u epizodu.
dve sezone podeljene na 44 epizode svaka savrseno zaokruzuju pricu o kosarkaskom klubu Radnik sa Liona koji je nekada bio prvak one Jugoslavije,a sada igra u nekim nizerazrednim ligama.
Serija prati Vojislava Todorovica kosarkaskog menadzera i bivseg igraca i legendu kk radnika koji dobija ponudu da se vrati u klub,ali sa ciljem da ga unisti kako bi se rasprodalo zemljiste u centru grada za igradnju trznog centra.Dalje pricu necu otkrivati ali def preporuka da se pogleda...ko ima eon video klub ima obe sezone,a dostupna je i u narodnoj verziji :)
 
Nekako ne mogu da se otmem utisku da su Voju Todorovića radili po uzoru na Miška Ražnatovića, bar u prvih 5-6 epizoda.
 
Odgledao sam ovu seriju po drugi put( prvi put tek kako je izlazila),ali sada na miru i epizodu za epizodom.
Interesantna tema,dosta dobra gluma,prica i serija drzi paznju iz epizode u epizodu.
dve sezone podeljene na 44 epizode svaka savrseno zaokruzuju pricu o kosarkaskom klubu Radnik sa Liona koji je nekada bio prvak one Jugoslavije,a sada igra u nekim nizerazrednim ligama.
Serija prati Vojislava Todorovica kosarkaskog menadzera i bivseg igraca i legendu kk radnika koji dobija ponudu da se vrati u klub,ali sa ciljem da ga unisti kako bi se rasprodalo zemljiste u centru grada za igradnju trznog centra.Dalje pricu necu otkrivati ali def preporuka da se pogleda...ko ima eon video klub ima obe sezone,a dostupna je i u narodnoj verziji :)
Што се приче тиче, отприлике је истинита, само што се у правом животу ради о другом клубу и другом спорту. Ко прати спорт знаће о чему причам 😉
 
Režirali naši, studio u BG...
 
Da se nadovezem, rezija, gluma, scenario, efekti..ma u svakom pogledu zalosno lose.
 
Beef

Totalna katastrofa, apsolutno nerealne reakcije protagonista, ocajna gluma i dijalozi, glavna glumica pravi grimase kao sa nekih TikTok klipova, neko rece da je slicna White Lotusu??? Veze s vezom nemaju, jako je strasno sto ljudi izgleda nemaju 'filter za djubre' vise, da se takve dve serije stavljaju u isti kos.. Plasim se da ce dobra gluma i dijalozi totalno umreti jer sto bi se cimali ako ljudi vise ne primecuju razliku izmedju kvaliteta i djubreta..
 
Hacks odgledao obe sezone po preporuci ovde i mogu reci da je ocena na imdb napumpana žešće ..spora drama koja bi trebala ima i tragove komedije zbog tematike .Šta ja znam ,možda sam omatoreo. 4/10
 
Znači ne mogu da verujem moj omiljeni sitkom ❤️ svaka čast ..za ovo bi trebao da pustiš PayPal da te častimo pivo 🍻🍺
Ovo se radi kao hobi i zato sto niko drugi nije uradio. Inace uzeo 6650XT da mogu to da odradim, mozda nesto i odigram :D Neka ideja je mozda da se odradi neka Alo Alo i Alf :D
Koga interesuje procedura koristim Topaz Video AI za povecanje rezolucije a kolorit ispravljam sa DaVinci Resolve.
Sorry za off, mozda nekom bude od koristi.
Na temu, gledam Supermen & Lois, jeste limunada ali mi odgovara.
 
Odgledao sam ovu seriju po drugi put( prvi put tek kako je izlazila),ali sada na miru i epizodu za epizodom.
Interesantna tema,dosta dobra gluma,prica i serija drzi paznju iz epizode u epizodu.
dve sezone podeljene na 44 epizode svaka savrseno zaokruzuju pricu o kosarkaskom klubu Radnik sa Liona koji je nekada bio prvak one Jugoslavije,a sada igra u nekim nizerazrednim ligama.
Serija prati Vojislava Todorovica kosarkaskog menadzera i bivseg igraca i legendu kk radnika koji dobija ponudu da se vrati u klub,ali sa ciljem da ga unisti kako bi se rasprodalo zemljiste u centru grada za igradnju trznog centra.Dalje pricu necu otkrivati ali def preporuka da se pogleda...ko ima eon video klub ima obe sezone,a dostupna je i u narodnoj verziji :)
Ja sada gledam drugu sezonu. Meni je serija odlicna. Mada mi je prva sezona za nijansu bolja.
 
Slabo nešto SF u zadnje vreme, ne izlaze dobre nove serije, a stare nikako da dobiju novu sezonu. Odgledao Night Sky, onako, nit smrdi nit miriše, videćemo kako će biti od druge sezone kad se zalaufa radnja.

Počeo From koji je kao neka horor misterija, prve dve epizode obećavaju, videćemo u kom pravcu dalje ide. Voleo bih da bude kao Leftovers, ali neću se buniti ako bude naginjao ka Lost ili Walking Dead.
 
Dobar je From, ja sam ga odgledao u dahu .

Odgledao i drugu sezonu Supermena, serija za razbibrigu, mada malo više drame za moj ukus. Sve mogu da shvarim u seriji al onu Lanu Lang ne mogu. Takav lik u seriji da mi se dizala kosa na glavi od nje. Malo je falilo da zbog nje prekinem gledanje.
 
Beef odlican, ali kapiram da je vise pravljen za azijski mentalitet
 
Solidno guram The office tu sam pred kraj treće sezone, međutim oped upadoh u zamku brzopletosti pre nego što sam počeo da gledam, jer sam samo za prvu sezonu pogledao koliko ima epizoda (devet), pa računao 9 sezona po 9 epizoda, nije mnogo... Kad već od druge sezone 22-23 epizode po sezoni, pa tako do poslednje sezone, što je baš mnogo...

Naravno serija je toliko dobra da ću je nastaviti gledati (kao uostalom i SFU), ali moram malo prorediti, puno mi je da bindžujem iz dana u dan, izgubim interesovanje...

Da bacim i kratak utisak baziran na dosada pogledanom, serija je fenomenalna, karakterizacija likova, scenario, dijalozi, ovako nešto danas ne bi moglo biti snimljeno zbog svih silnih woke/gay/racial i ostalih korektnosti...

Šta reći kada je kultna meme slika ustvari samo jedan segment od 5 sekundi u jednoj od epizoda, dakle usputna je u nizu dobrih fora i ne pridaje joj se neka pažnja ni u toj epizodi, a da se fora sličnog kvaliteu plasira u bilo kojoj današnjoj seriji takva fora bila bi okosnica cele epizode minimum:
the-office-handshake.jpg
 
Што се приче тиче, отприлике је истинита, само што се у правом животу ради о другом клубу и другом спорту. Ко прати спорт знаће о чему причам 😉
Taj sport OKK Beograd, umesto dvorane nikao stambeno poslovni kompleks...
Klub je 4X bio prvak KSSJ i dava puta osvojio kup KSSJ jedno KSJ, ALI udruzena zlocinacka grupa mu dodje glave tako sto zakla vola za sniclu.
 
Pre ce biti da je klub Radnicki sa Crvenog krsta (Radnik sa Liona) i kafana iz prve sezone je Kajmakcalan preko puta Radnickog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno