Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još jednom apsolutna preporuka za 1883 , prvih 5 epizoda obećavaju.
Odgledao tih 5 epizoda.
Ok je prica ,zanimljiva je i ima neocekivanih radnji ali kapiram da je ideja da se prikaze surovost divljeg zapada.
Za moj ukus suvise spora ali ok...Ima malo i gluposti kako ginu ali opet kapiram da je ideja da se prikaze surovost zemlje kroz koju prolaze.
Nego nikako ne mogu da skontam odakle su oni krenuli na putovanje. Navodno je Oregon krajni cilj. Ujednom trenutku kazu da su napustili Texas i da treba da idu cini mi se u Vajoming. Nema mi nikakve logike da krecu iz Texasa a dolaze vrlo verovatno iz Evrope. Da li proizvoljno lupetaju imena drzava kroz koje putuju ili ipak mozda ne?
 
Da li je ovo serija sa zaokruzenom pricom od jedne sezone ili je prica koju ocekuje nastavak?
U pricipu jeste, ali ostalo je dosta toga nedorečeno
Den ostao zaglavljen u drugom vremenu i bilo bi zanimljivo gledati kako će ga vratiti
i mnogo toga može da se razrađuje.
S obzirom da je serija, da kažem “stidljivo“ lansirana i sve više gledalaca privlači,
mislim da Netflix ozbiljno razmišlja o obnavljanju sezone, mada to još nisu objavili.
Dakle, što se mene tiče, zaslušuje II sezonu i uveren sam da će je biti.
A gde je II, biće i III…;)
 
Poslednja izmena:
Dota b2, meni je odlična, pogledao sam prvo b1e8 da se podsetim.
 
Krenuo Ozark s4. Deluje odlično.

Onaj archive, nekako nemam živaca, ali reviews kažu da je stvarno dobar...

Odgledao manisfest s1 do s3. Može da se gleda. Glumica koja glumi Olive.. Nije maloletna i baas voli da se slika.
 
Archive 81

Cim sam video neka misterija, horor, kultovi,... zgrabio da gledam i posle tri epizode, nazalost nisam odusevljen, al' posto ima 8 mozda izguram do kraja.
Opsti utisak promaseno i neuverljivo, kao neki amaterski studentski rad, dosta supljina. Rozmarina beba u pokusaju. Cak i one obicne situacije koje nisu vezane za paranormalno su cesto besmislene i nerealne. Glavni glumac bezlican. Spica mi se jedino svidja.

Nije ovo ni blizu serijama Dark, Lost.


btw, kakva je Yellowjackets, gledao neko?
Iskocila mi u sugestijama na imdb, vidim isto neka misterija.
 
Poslednja izmena:
Archive 81
Odgledao prvu epizodu i meni se ne dopada. Odgledacu jos jednu-dve i ide u kantu ako mi se ne svidi :)
 
Gledaću S06E01, ali očekivanja su jako niska. Axe je nosio tu seriju, čisto sumnjam da mogu uspešno da ga izbace na samom kraju serjie.
 
Krenuo Ozark s4. Deluje odlično.

Onaj archive, nekako nemam živaca, ali reviews kažu da je stvarno dobar...

Odgledao manisfest s1 do s3. Može da se gleda. Glumica koja glumi Olive.. Nije maloletna i baas voli da se slika.
Meni ovaj Ozark lici na ono prodajemo isti proizvod samo u drugoj ambalazi...
Elem ista ideja kao Breaking Bad samo iskricanna iz usta drugog svedoka...
 
@MaliAbner Pa naravno kad je upravo tako koncipirana serija, da juri Breaking Bad fanove.
Kao što su npr tooootalno očigledno ovi iz AMC u prvog sezoni Halt and Catch Fire pokušali da od toga naprave "Mad Men with computers" ili takođe AMC sa Hell on Wheels napravili jeftiniju kopiju HBO-ove Deadwood.

Što menjati recept koji se prodaje? Posle svakog uspešnog šablona koji ispliva Ameri će da cepaju 30 puta kopije dok se to ne smuči i najmanje zahtevim gledaocima. Tako godina već traje "super heroji era" i "epic fantasy / Game of Thrones wannabes" era.
 
Hmmm, tako nekako cak je i Supermen postao Kung Fu majstor...
A Betmen koji nema nikakve super moci nego je vise "Inspektr Gadget" moze da ubije Supermena...
 
A Betmen koji nema nikakve super moci nego je vise "Inspektr Gadget" moze da ubije Supermena...
Na to baš bacam peglu od kako su samo i najavili film Betmen protiv Supermena... Pa šta tu ima da bude Betmen protiv Supermena, ta borba bi mogla da popuni radnju samo jednu epizodu indijske serije gde scena od 5 sekundi traje 10 minuta.😁 To taman da 10-20 minuta gledamo zaprepašćenje svakog prisutnog na dejstvo Supermenovog šamara Betmenu.😆
 
Gledao zadnju epizodu UMO 5,pola epizode reklama za kockarnicu,bravo lelekonj.
 
Ni ja nisam oduševljen sa Archive 81, stao sam na pola treće i ne verujem da ću završiti.
 
Na to baš bacam peglu od kako su samo i najavili film Betmen protiv Supermena... Pa šta tu ima da bude Betmen protiv Supermena, ta borba bi mogla da popuni radnju samo jednu epizodu indijske serije gde scena od 5 sekundi traje 10 minuta.😁 To taman da 10-20 minuta gledamo zaprepašćenje svakog prisutnog na dejstvo Supermenovog šamara Betmenu.😆
Ovo samo znaci da niti si citao strip niti gledao animirani pre filma :).
Preorucujem oba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno