Šta je novo?

Poslednje odgledane serije (2024)

Највећа мана серије је што ме сад дрма ненормална носталгија да се обрне Fallout 3,4 јер сам пола ствари позаборављао, како одолети? 🫠
8,5 /10
 
A postavih upravo i prevod za treću epizodu “Šećerka”.🙂
Sledeća epizoda izlazi u petak, pa idemo dalje.
Čudi me da je niko ne gleda, a serija je sve bolja i bolja.

Sugar.jpg
 
Solidan je Apple+. Severance je iz njihove kuhinje.
 
Dobar plot, jel mini ili se nastavlja?
Nije zamišljena kao mini, ali s obzirom na ocenu, sigurno će je obnoviti za narednu sezonu.
Svakako, ako nisi, slobodno počni da gledaš.😉 Sem odlične glumačke ekipe (Kolina Farela, Džejmsa Kromvela, Emi Rajan, tu je i Ana Gan - Skajler Vajt iz Breaking Beda), odlične produkcije, zaista ima neki vajb. Sve više ide ka “Slow Horses”.
Odgledaj ove tri epizode, pa daj svoj sud. Zato sam se i začudio da je niko ne komentariše.
Naravno, nije remek delo, ali daleko od toga da je za bacanje.😁

Ja sam pogledao 5-6 serija sa apple+ .
Stvarno je dobar servis.
Solidan je Apple+. Severance je iz njihove kuhinje.
Konstantan je, zato se i držim njega.👌
Kompletna njihova produkcija je OK, plus izuzeci tipa Severance, Slow Horses, Killers of The Flower Moon, The Banker, The Crowded Room, Bad Sisters, We Crashed, Pachinko…
 
Poslednja izmena:
Krenucu kad izadje cela.

P.S. Morning Show ne pomenuste. S1 mi je bila ekstra posle sam batalio, gospodza nastavila.
 
Konstantan je, zato se i držim njega.👌
Kompletna njihova produkcija je OK, plus izuzeci tipa Severance, Slow Horses, Killers of The Flower Moon, The Banker, The Crowded Room, Bad Sisters, We Crashed, Pachinko…
Ted Lasso je isto ok serija iz njihove produkcije.
 
Solidna, ima tako i praznog hoda, ali sve skupa ok.
 
Odličan Fallout, i ako ima dosta rupa, što je i normalno naravno u ovom žanru.. Inače, malo je falilo da ugasim za vreme treće epizode, ali počelo je da dobija neki smisao od četvrte, bar meni koji nisam igrao igricu.
 
E neka si mi rekao. Bas hteo pitati da li ,mi koji nismo igrali, smemo da gledamo.:)
 
E neka si mi rekao. Bas hteo pitati da li ,mi koji nismo igrali, smemo da gledamo.:)
Ja sam pogledao prvu epizodu i nekako mi onako...meh...
Uopšte mi nije legla epizoda, čak sam i premotavao na kraju. Ne znam ni kako bi opisao, nekako mi je dečija ali ni za tinejdžere. Kao moćni rendžeri ali od pre 30 godina :)
Nisam igrao igricu
Sa druge strane Halo je daleko ozbiljnije napravljen, prilično mi se dopada. Odgledao sam obe sezone u nedelju dana.
 
Svake godine se frapiram kad vidim da American Horror story i dalje izlazi, dosli do 12te sezone?! Ko gleda bre to?
 
Neka prvi baci kamen onaj ko nije nikad ni malo gledao.
 
Fallout - odlična serija.
Ko nije opterećen predznanjem, može da mu pomogne:
 
Neka prvi baci kamen onaj ko nije nikad ni malo gledao.
Odgledao prve 3 sezone AHS. Počeo 4. i batalio na vreme... i za sva vremena.

Koga želiš da gađam kamenom pošto nisam pogledao ni sekund dotične serije?

Prve 2 sezone su solidne ;)

Fallout - odlična serija.
Nikako ne opravdava apsurdno previsoku ocenu koju ima na IMDB (uostalom isto važi i za svaku noviju seriju) . Ni u jednom elementu nije značajnije bolja od npr "Mrs. Davis", pa se niko nije tooooliko naprasno oduševljavao kad je emitovana Mrs. Davis.
 
Počeo da gledam Shamless, završih prvu sezonu.
Znači brate...
Bukvalno ne mogu da ocenim ko je u seriji veći ludak a ko će uspeti da napravi najveću glupost, situacije u koje likovi upadaju su blago rečeno bizarne, šokantne i... neočekivane. A seksa ima na sve strane, bukvalno ne znaš ko koga jaše. Realno, ništa slično nisam gledao, niti mogu da prestanem da gledam...
Ludaci, totalni ludaci.
 
Počeo da gledam Shamless, završih prvu sezonu.
Znači brate...
Bukvalno ne mogu da ocenim ko je u seriji veći ludak a ko će uspeti da napravi najveću glupost, situacije u koje likovi upadaju su blago rečeno bizarne, šokantne i... neočekivane. A seksa ima na sve strane, bukvalno ne znaš ko koga jaše. Realno, ništa slično nisam gledao, niti mogu da prestanem da gledam...
Ludaci, totalni ludaci.
Mogao bih Shamless da pogledam!
 
Le Bureau des Légendes

Završio i sa trećom sezonom koja možda za nijansu ima više akcije u smislu terenskog dešavanja od prve dve, ali i ovoga puta bez greške u tempu, nepredvidljivosti i onoj vrsti zanosa za gledanjem više od jedne epizode za veče.

U toku male pauze rešio da nastavim sa Amerikancima ali ne ide. Ostao sam zaglavljen na drugoj epizodi, toliko mi banalna i naivna posle Francuza, čak i Homelenda da je prekidam.
Da je gledam sa konstantnim utiskom šta će sledeće da me iznenadi i da je ugasim, ili da se akam sa šest sezona da bi eto na kraju bila gledana, pored solidnog broja planiranih i spremnih serija, ne mogu stvarno.
 
Nazad
Vrh Dno