Šta je novo?

Poslednje odgledane serije (2024)

anicai

Da li je velika razlika izmedju S2 i S3 kod Happy Valley jer su S3 izbacili nakon 7 godina? S1 i 2 su mi sjajne i gledao sam je dok se prikazivala ali nikako da odgledam S3. Ako nisi gledala preporuka za Broadchurch. Ili Safe. Overall sve te britanske serije sa 1-2 sezone su mi odlicne. Jedna od njih koja je duze nastavila a da je i dalje dobra je Unforgotten.

Sto se After Life-a tice, serija je malo drugacija od tipicnog američkog sitkoma ili crnih komedija. S1 ima neku premisu kada je njegova zena u pitanju i meni je S1 dobra. Zato su i dobre kritike. S2 sam odgledao ali se slazem. Vozili su se na crnom humoru bez neke osnove i bez ikakvog smisla kojeg je donekle bilo u S1. S3 nisam ni upalio i ako sam fan Rickya.
 
Da li je velika razlika izmedju S2 i S3 kod Happy Valley jer su S3 izbacili nakon 7 godina? S1 i 2 su mi sjajne i gledao sam je dok se prikazivala ali nikako da odgledam S3. Ako nisi gledala preporuka za Broadchurch. Ili Safe. Overall sve te britanske serije sa 1-2 sezone su mi odlicne. Jedna od njih koja je duze nastavila a da je i dalje dobra je Unforgotten.
Nema nikakve razlike u kvalitetu. Da Rajan nije odrastao, ne bih ni znala da su S3 izbacili posle 7 godina. :LOL: Serija je inače završena zaključno sa trećom sezonom, tako da se neće više snimati. Ako se još uvek sećaš priče i likova, odgledaj obavezno.
Broadchurch sam gledala, odlična serija. Baciću pogled na Unforgotten i Safe, baš sam u potrazi za nekom novom. Line of Duty je isto sjajna ako nisi gledao, mada ona ima 7 sezona - 37 epizoda ukupno. The Missing je takođe dobra.

Sto se After Life-a tice, serija je malo drugacija od tipicnog američkog sitkoma ili crnih komedija. S1 ima neku premisu kada je njegova zena u pitanju i meni je S1 dobra. Zato su i dobre kritike. S2 sam odgledao ali se slazem. Vozili su se na crnom humoru bez neke osnove i bez ikakvog smisla kojeg je donekle bilo u S1. S3 nisam ni upalio i ako sam fan Rickya.
Iskreno, ono u S2 nije ni crni humor, već vulgarne šale koje su pokušali da predstave kao nešto duhovito. A većini likova fali neka daska u glavi. Naročito mi je odvratno bilo da gledam onog psihijatra. Prva sezona nije bila loša i tu je trebalo i da završe. Onda bih i razumela ocenu i dobre kritike, ali ovako kad se sagleda sve, ne zaslužuje ocenu koju ima.
 
After Life je remek delo od serije. My 2cents.

Neko je ovde ranije pomenuo The Detectorist, samo da se zahvalim, odlicna je.
 
Pogledajte i Legit, odlična.
 
Nema nikakve razlike u kvalitetu. Da Rajan nije odrastao, ne bih ni znala da su S3 izbacili posle 7 godina. :LOL: Serija je inače završena zaključno sa trećom sezonom, tako da se neće više snimati. Ako se još uvek sećaš priče i likova, odgledaj obavezno.
Broadchurch sam gledala, odlična serija. Baciću pogled na Unforgotten i Safe, baš sam u potrazi za nekom novom. Line of Duty je isto sjajna ako nisi gledao, mada ona ima 7 sezona - 37 epizoda ukupno. The Missing je takođe dobra.
Imaš i Marcellu seriju. Takođe britanska.
Dosta dobra ali meni ipak stepenik ispod Happy Valley i Broadchurcha
 
After Life je remek delo od serije. My 2cents.

Neko je ovde ranije pomenuo The Detectorist, samo da se zahvalim, odlicna je.
Baš tako kako si rekao! After Life je sjajna serija!

Taj Happy Valley što pominjete nikako da pogledam. Imam utisak da će mi biti - sve već viđeno od britanskih serija pa je i dalje odlažem.
 
Poslednja izmena:
Uostalom kao i sama Džulijen Anderson (i u smislu izgleda i u kvalitetu glume).
Da se razumemo, da nije bilo "X files" serije, 90% forumaša ne bi ni znalo ko je dotična.. uključujući i mene koji sam jedno vreme imao takvo radno mesto da ni sam ne znam šta sam sve odgledao od filmova i serija u životu. Fall mi je bila ok.. s jedne strane, frajer koju može imati svaku devojku na koju pomisli a sa druge, američki psiho.. moglo je to naravno dosta bolje ali kod mene je dobila prelaznu ocenu.
 
Ljudi moji, Yellowstone… Kakvo otkrice, kakva serija. Pri kraju sam druge sezone, ovim tempom ode u top 5 serija koje sam ikada gledao (ako ne zeznu nesto u kasnijim sezonama ali sudeci po rejtinzima nece).
 
Ljudi moji, Yellowstone… Kakvo otkrice, kakva serija. Pri kraju sam druge sezone, ovim tempom ode u top 5 serija koje sam ikada gledao (ako ne zeznu nesto u kasnijim sezonama ali sudeci po rejtinzima nece).
Da li si odgledao 1883 i 1923? Ako nisi, prvo pogledaj njih pa Yellowstone. Nadovezuju se.
 
Da li si odgledao 1883 i 1923? Ako nisi, prvo pogledaj njih pa Yellowstone. Nadovezuju se.
Znam za to, ali mislio sam hronoloski da gledam.
Mada i to je pitanje koliko je moguce gledati hronoloski, Yellowstone se i dalje strimuje.
Mislis da odgledam nakon s2 pre nego krenem s3?
 
Znam za to, ali mislio sam hronoloski da gledam.
Mada i to je pitanje koliko je moguce gledati hronoloski, Yellowstone se i dalje strimuje.
Mislis da odgledam nakon s2 pre nego krenem s3?
Hronološki je 1883>1923>Yellowstone.
 
Sve tri su vezane za porodicu Daton, od njihovog dolaska u Montanu. Ja sam ih gledao po istorijskoj hronologiji, zato ti i preporučujem isto.
 
Yellowstone se inače završava ove jeseni kada posle dve godine od početka pete i poslednje sezone krene i drugi deo te sezone tj. tih 5-6 finalnih epizoda, baš duga pauza.

Takođe, obratiti pažnju na nekih par epizoda iz ove serije koja je najdugovečnija u celoj ''franšizi'' (tačno sam znao ali zaboravio koje epizode i u kojoj sezoni) kada se na početku nekih od tih epizoda prikazuju događaji mislim iz 1893 godine i kada razaznajemo sudbinu nekih od junaka iz serije 1883 a koje nisu prikazane u tom serijalu koji se okončava dolaskom porodice u Montanu.

A 1923 će se nastaviti, barem bi trebalo jer je priča nezavršena.
 
Kineska verzija je odlična, ali nije za svakoga - treba imati strpljenja spram sporosti.
Od mene je dobila 9. 😊
 
Kineska verzija je odlična, ali nije za svakoga - treba imati strpljenja spram sporosti.
Od mene je dobila 9. 😊
I ja sam počeo Kinesku, slažem se da je spora ali zanimljiva. Čekam prevode za ostale ep.
 
Poceo neko 3 body problem? Gledajuci ocene, ne obecava uopste...
Ne obećavaju ni ocene ni kritike, ali počeo i ja sa nadom da nisu u pravu. Međutim, s obzirom ko su kreatori serije, verovatno su ovo u startu upropastili kao i GoT na kraju.
 
Interesantno mi je da je ukupna ocena losa (6.9), a ocene svih epizoda dobre (od 7.8-8.3).
 
Nazad
Vrh Dno