Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
do 27og je free dostava na eplaneti
 
Da li bih mogao da zamolim za jos jedan gigatron kupon ako neko ima?
 
U prolazu se jutros video red ispred Sava centra gore do nadvoznjaka, ko da dele džabe...
 

Da li je neko koristio obaj cash back? Ako sam dobro razumeo, ne mora na jednom mestu da se pazari za 3000, vec u toku vikenda,ako predjes 3000 imas 1000 cash back?
Jel potrebno slati neke dokaze ili oni to automatski odrade?
 

Da li je neko koristio obaj cash back? Ako sam dobro razumeo, ne mora na jednom mestu da se pazari za 3000, vec u toku vikenda,ako predjes 3000 imas 1000 cash back?
Jel potrebno slati neke dokaze ili oni to automatski odrade?
Zbirno 3000 tokom vikenda, kod svih prodavaca koji ucestvuju u cashback akciji, ne mora dokaz, automatski uplacuju cashback posle par dana.
 
Ja trošio kod jednog. Da li znate da li je Merkator koji je ovde naveden, zapravo merkator hipermarket?
 
Da, i ja sam to hteo da proverim, verovatno se odnosi samo na hipermarket, jer bilo bi isuvise dobro da se odnosi i na rode i idee.
 
Odnosi se i na Rodu i Ideu...

Domaći trgovac” označava sledeće trgovce sa sedištem u Republici Srbiji, koji imaju potpisan Ugovor o obradi kartičnog plaćanja sa bankom sa sedištem u Republici Srbiji i licencu Kompanije Mastercard za obradu kartičnih plaćanja:

  • Privredno društvo za poslovne usluge Mercator-S doo Beograd, matični broj 06886671, u čijem sastavu su maloprodajni objekti IDEA, RODA, Mercator i VELPRO;
  • Sport Vision preduzeće za trgovinu i posredovanje doo, Beograd (Novi Beograd), matični broj 17380516;
  • Hleb i kifle doo, Beograd, matični broj 20301708;
  • dm drogerie markt doo za trgovinu Beograd, matični broj 17411195; i
  • Cineplexx SRB doo Beograd (Novi Beograd), matični broj 20766867.
 
PS 5 je na više mesta pao na 56999

BTW da se otvori tema za razmenjivanje kodova za popust.......
 
Mozda nekom završi nešto.
Btw stigo rostilj sa ananasa uredno :)
IMG_9031.png
 
Zena dobila PK od 1000din

ko dobije nek obrati paznju na trajanje vaucera
1700085396241.png
 
Da li je neko naleteo na hard diskove na nekoj akciji? Treba mi jedan od recimo 2-3 TB.
 
Za nešto manje od 24 časa kreću akcije na nemačkom amazonu

Amazon.jpg
Ako bude kao prethodnih godina onda možemo očekivati:
  • sve Amazon uređaje na akciji,
  • SSD, SD kartice, RAM memorije (Samsung, Crucial, SanDisk, Kingston, ...)
  • telefoni (Samsung, Motorola, Xiaomi,...)
  • Xbox i PS5 kontroleri,
  • periferije (Logitech, Corsair, Razor...)
  • slušalice (Sony, Bose, Sennheiser, ...) i
  • razni drugi uređaji, ali i gomila škarta, kojeg ima i na Aliexpress-u po nižim cenama.
Dosta toga će biti na akciji, tako uvek može da se nešto probere, ako imate nekog u Nemačkoj da preuzme paket. Još bolja opcija je ako imate nekog u Švajcarskoj, jer se oduzima nemački PDV i obračunava švajcarski, koji je znatno niži, tako da cena bude oko 10% niža. Za ovo je potrebno da pošiljalac robe bude Amazon (ne mora da bude prodavac Amazon) i cena će biti umanjena, a neće biti dodatnih troškova za onog ko prima paket u Švajcarskoj.

Naravno, istoriju kretanja cena treba proveriti, npr. preko camelcamelcamel.com sajta ili preko browser ekstenzije Keepa.
 
Ako nekome treba neka se javi, imam vaučer (bar kod) iz Yettela od 1000 din popusta za kupovinu dodatne opreme ili pametnog sata. Važi za kupovinu jednog artikla u vrednosti od 6.000 dinara sa PDV-om i većoj. Ističe 10. decembra.
 
Ako nekome treba Gigatron kod za maloprodajne cene.
Decko koji mi je prosledio mi je rekao da valjda vazi jos danas ili sutra.
 

Prilozi

  • 398377009_335348059142302_6757469955128460642_n.jpg
    398377009_335348059142302_6757469955128460642_n.jpg
    123.5 KB · Pregleda: 122
Nisu neki kvalitet ali su na lepom popustu
 
ePlaneta 60% kod (važi do 23.11) za Benetton odeću za decu.
7296755890
 
Ako naletite na neke dobre ponude na Amazon.de ili Mediamarkt-u prosledite ovde.
 
Tako je bilo i prosle godine i za vecinu artikala to je to. Medjutim ima deo onih koji ce biti extra snizeni samo u petak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno