Šta je novo?

Pomozite mi !!

Alexajlo

Čuven
Učlanjen(a)
25.08.2002
Poruke
531
Poena
630
Potreban mi je program koji bi u WINDOWS-u 2000 slicno kao u XP-i snimio trenutno stanje sistema sa mogucnoscu kasnijeg (usled neuspele instalacije programa) povratka na isto stanje. Zbog cestih instalacija i deinstalacija programa 2000-ka mi cesto pobrljavi. Pokusavao sam sa ciscenjem REGISTRY-a, ali nije delotvorno koliko ih hvale.
 
norton ghost... on ti snimi celu particiju, kasnije mozes da je vratis.... izuzetno korisna stvarcica
 
Postoji program koji radi po kao "System Restore", a zove se "Roxio GoBack". Ono što je bolje kod njega, u odonsu na "System Restore" je mogućnost pokrenutanja i pre bootovanja sistema jednim pritiskom tastera. Inače GoBack se isporučivao uz "Norton SystemWorks 2002" (mada se može nabaviti i posebno) i po mom skromnom mišljenju nije loše odrađena aplikacija, ali ipak malo opterećuje mašinu.
 
Nazad
Vrh Dno