Alexajlo
Čuven
- Učlanjen(a)
- 25.08.2002
- Poruke
- 531
- Poena
- 630
Potreban mi je program koji bi u WINDOWS-u 2000 slicno kao u XP-i snimio trenutno stanje sistema sa mogucnoscu kasnijeg (usled neuspele instalacije programa) povratka na isto stanje. Zbog cestih instalacija i deinstalacija programa 2000-ka mi cesto pobrljavi. Pokusavao sam sa ciscenjem REGISTRY-a, ali nije delotvorno koliko ih hvale.