Šta je novo?

Polovan/Nov telefon do 250e

sayex14

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
22.01.2016
Poruke
30
Poena
4
Pozz.

Razmisljam da uzmem polovan/nov tel do 250e.

Ono sto sam ja gledao i da mi odgovara je :

Lg 5x 16gb,LG G3,LG G Flex 2,Htc 820g,Samsung A5/A7,Samsung S5,Samsung Note3

Bitno mi je da je ekran makar 5 inca,da ima solidnu kameru,da lepo lezi u ruci.
 
Poslednja izmena:
Batace, uzmi probaj taj 6s, radi odlicno ali ne savrseno :) Jos tamo u temi pominju i neka zamrzavanja kamere pri prvom pokretanju na nekoj verziji ios-a.. jednostavno ne postoji smartfon niti bilo koji uredjaj koji radi ''savrseno'', 10/10 i to je normalno, treba traziti onaj ciji softver radi najbolje u okviru budzeta kojim se raspolaze.
 
Poslednja izmena:
Mislis na 6s+?

Ma sta ce ti bilo koji ajfon kada note 3 kida do 300e a bogami i iznad te cifre :d
 
Zaista, aman, pa zar mora savrseno da radi..? Mislim da nas je trip materijalizma ozbiljno skrenuo sa puta kroz tu poteru "savrsenosti", u svemu jbt..
Verujem da jedino savrseno sto moze da bude jeste trenutak.. A glavna odlika trenutka i jeste momentalna prolaznost, tako da..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Skoro duplo.

Sent from my Nexus 5X
 
Ja guram oko 4h na 5x dok sam na z2 uvek imao oko 7h,to je skoro duplo
 
Ma da,nisu ni za poredjenje baterije i kome je to tezak prioritet nexus moze da zaobidje.

Sent from my Nexus 5X
 
1. Razlika u procesoru.
2. I razlika u tome da Google po svoj prilici ne želi da Nexusi imaju dobru bateriju (to jest da budu isuviše konkurentni ostalim telefonima/p roizvodjačima).
Skoro uvek Nexusi imaju ispodprosečno trajanje baterije, znači Google ne zna ili neće... znači neće...

Na Nexusima 7 2012 i 2013 je uvek bila natprosečna...
 
Poslednja izmena:
@ Septimus

Ako ti ne odgovara autonomija 5X onda razmisli i o Z3, ne samo o Z2.

Z3 verovatno ima malo bolju autonomiju od dvojke i pored 100 mAh manje ali zato ima stedljiviji IPS panel. Na xda oni koji su koristili oba telefona kazu da je Z3 u blagoj prednosti sto se trajanja baterije tice a i inace se pokazao sjajno po raznim testovima.

Uz to Z3 ima i primetno jace maks. osvetljenje sto moze da znaci na jakoj dnevnoj svetlosti, brzu internu memoriju (ako se to primeti u praksi uopste) i jos nekoliko sitnica.

Ranije je bila dosta veca razlika u cenama pa jednostavno nije bilo isplativo platiti vise za malo bolji telefon. Sada su cene novih Z2 po budzacima i novih Z3 sa mts-a (otkljucani su) izjednacene i ako ti iz nekog razloga ne odgovara 5X (autonomija?) onda razmisli i o Z3.

I da, taj fon je dobio N preview softver sto moze da znaci da ce dobiti i N apdejt samo ko zna kada, nista nije sigurno, to i ako se desi nece biti pre pocetka 2017.
 
Poslednja izmena:
Ja isto gledam sta da uzmem fali mi jos par hiljada fo 250€ :D nexus je glomazan nekako ali ima fingerprint sensor, noviji je i bolju podrsku dok z3 elegantniji, bolja baterija ali stariji... E da ekran mi je bitan, samo da nije bledo ko na N4 :'(
 
Odlozi kupovinu do kraja godine i kupi S6 pod dvogodisnjom garancijom za tada oko 3 glave i on ti je dovoljan do kraja zivota, tvog ili njegovog, sta se od ta dva prvo ispuni.
 
Pa Septimus je rekao da bezi sa Samsungovog softvera a hoce sto bolju bateriju, S6 otpada u startu :)
 
Kroz par dana stize mi Iphone 5s 16gb.Uzeo sam ga za 20.000 nov space gray.

Mozete li mi preporuciti dual sim do 200e ? Za oko su mi zapali a7,j5,j7,p8 lite,asus zenfon laser...
 
Nazad
Vrh Dno