Šta je novo?

Poco F5

Do sad su svi apdejti kod mene kasnili, kad eto ga HyperOS 3 i kod mene neočekivano. Zapravo i ne izgleda uopšte loše, rekao bih za sad da se i lepo ponaša. Obaška što nije hteo da pokrene kameru prvi put, iskoči neka poruka pokušajte opet za par minuta. 😳 Al posle par minuta stvarno opet radi normalno.

Ovo nam je poslednji veliki apdejt koji ćemo dobiti, a na žalost, uskoro gubimo i bezbednoste apdejte, telefon se bliži end of support, krajem godine ću već polako da gleduckam zamenu. I dalje vrlo dobra spravica, od modernih stvari fali mu samo optički zum, boost osvetljenja na suncu i baterija sa silicijumskom anodom.
 
Na HOS 3.0 me strasno nervirao ona AI pretraga sto iskace ako na "neki nacin" pipnes ekran.
Srecom, jedan upit na guglu resava stvar
 
Nazad
Vrh Dno