Šta je novo?

PlayStation VR2 (PSVR2) - Opšta diskusija

Ace Combat 7

nisam osetio toliko radosti od igranja igara od kad sam kao klinac prvi put igrao neki Ace na C64 :D
Ufff ja se obradovao samo kad sam pročitao ovo, obožavao sam i ja Ace Combat kao klinac, ne mogu ni da zamislim koliko je dobro igrati ga u VR.

15 dolara je sad AC7 na sniženju, moraću da ga uzmem da se malo ložim :)
 


Jos samo next gen AIM 2 fali za fantaziju
 
 
 
 

Nisam nikad koristio VR, ali sam se uvek pitao kako to da ne mogu da reše te broken poligone (najčešće) na šakama i rukama, da sve izgleda kao u pravom životu kad gledaš, a ne da imaš ruke bušne kao kornet...
 
Nisam nikad koristio VR, ali sam se uvek pitao kako to da ne mogu da reše te broken poligone (najčešće) na šakama i rukama, da sve izgleda kao u pravom životu kad gledaš, a ne da imaš ruke bušne kao kornet...
Verovatno bi im za to trebali i neki senzori na laktovima da bi znali da li je ruka u odručenom polozaju ili u fleksiji. Jer bi to stvaralo konfuziju u mozgu ako bi neko sedeo u fotelji i drzao ruke kao da kucka na telefonu a u igrici ruka skroz opružena.
 
Nadam se da će se lakše nabavljati nego ps5 na izlasku .
 
Nisam lud za cenom, ali čekamo preorder.
 
Preskupo za mene.
Po ovoj ceni bi morali ili da ubace zvanicnu pc podrsku ili da 1st party vr igre budu day 1 na PSN Extra + da nadju nacin da mogu da igram psvr1 igre koje sam vec kupio.
 
Što bi reklli: DOA
600 evra u sred recesije, inflacije i rata u Evropi…bez komentara!
Plus naravno PS5, znači oko 1150 evra 🤣
 
Najavljene igre za VR2.




















 
VR će sa ovim cenama još dugo biti marginalna tehnologija (platforma).
 
HL: Alyx ako se pojavi mozda i kupim.
 
Zna li se kad je preorder i u vezi slusalicа koja je tu prica kakve su ove sto idu uz vr? Hoce li moći da stane na glavu pulse 3D zajedno sa VR skalamerijom?
 
Nije najavljeno za koju platformu, ali pretpostavljam da je poprilicno realno da bude i za PSVR2.

 
Zna li se kad je preorder i u vezi slusalicа koja je tu prica kakve su ove sto idu uz vr? Hoce li moći da stane na glavu pulse 3D zajedno sa VR skalamerijom?
Svakako su bolje Pulse 3D i da moći će. Imaš da vidiš klipove da su upravo njih koristili prilikom prvih demoa PSVR2.
 
  • After the Fall (Vertigo Games)
  • Altair Breaker (Thirdverse)
  • Before Your Eyes (Skybound Interactive, launch window)
  • Cities VR (Fast Travel Games)
  • Cosmonious High (Owlchemy)
  • Creed: Rise to Glory – Championship Edition (Survios, launch window)
  • The Dark Pictures: Switchback (Supermassive, launch window)
  • Demeo (Resolution Games)
  • Dyschronia: Chronos Alternate (MyDearest Inc., Perp Games)
  • Fantavision 202X (Cosmo Machia, Inc.)
  • Gran Turismo 7 (via free update to PS5 version of GT7)
  • Horizon Call of the Mountain (Firesprite, Guerrilla)
  • Job Simulator (Owlchemy)
  • Jurassic World Aftermath (Coatsink)
  • Kayak VR: Mirage (Better Than Life)
  • Kizuna AI – Touch the Beat! (Gemdrops, Inc.)
  • The Last Clockwinder (Pontoco/Cyan Worlds)
  • The Light Brigade (Funktronic Labs, purchase includes PS VR and PS VR2 versions)
  • Moss 1 & 2 Remaster (Polyarc)
  • NFL Pro Era (StatusPro, Inc., free PS VR2 upgrade)
  • No Man’s Sky (Hello Games, launch window)
  • Pavlov VR (Vankrupt)
  • Pistol Whip (Cloudhead, free upgrade)
  • Puzzling Places (Realities.io, free upgrade)
  • Resident Evil Village (Capcom, via free update to PS5 version of RE Village)
  • Rez Infinite (Enhance)
  • Song in the Smoke (17 Bit)
  • Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition (ILMxLAB)
  • Synth Riders (Kluge Interactive, free upgrade)
  • The Tale of Onogoro (Amata K.K)
  • Tentacular (Devolver)
  • Tetris Effect: Connected (Enhance)
  • Thumper (Drool LLC)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners: Ch. 2: Retribution (Skydance, launch window)
  • Vacation Simulator (Owlchemy)
  • What the Bat (Triband)
  • Zenith: The Last City (Ramen VR, free upgrade)
 
Meni lično najbitniji deo iz članka, a tiče se GT7:
We’re thrilled that Gran Turismo 7 will be a PS VR2 launch title! Through a free upgrade, for those who have already purchased Gran Turismo 7, players will experience all cars and tracks in VR like never before. GT7 in VR takes full advantage of PS VR2’s next gen features. With eye tracking and foveated rendering, players will experience stunning visual fidelity while racing in any of the 450+ cars. While 2-player splitscreen races are not supported in VR, all other races, including online races, will be available. From the Nürburgring to Tsukuba, tracks can be experienced exactly as they are in real life.

Kazunori Yamauchi, President of Polyphony Digital
Za razliku od VR-a u GT Sportu, ovde će cela igra biti dostupna.
Još samo da odvojim soma evra za PSVR2 i kršteni volan :D
 
Teško da će igde kod nas PSVR2 biti day 1 dostupan. Ja sam uradio pre-order preko Playstation Direct na US nalogu na US adresu i iz nekog razloga je prošla uplata našom karticom, što nisam mislio da je moguće. Ali rekoh da probam. Dostaviću ga iz Amerike sebi nekako (ima načina) i plus ide i porez i PDV naravno. Neću dobiti day 1, ali ću bar sigurno dobiti.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce preko KP biti jeftinija opcija svakako...
 
Nazad
Vrh Dno