Šta je novo?

PlayStation VR2 (PSVR2) - Opšta diskusija

 
 
Mogu da koristim svoje veslo ili mora biti Sony?
 
^ Ako imaš svoje veslo, onda imaš i svoj kajak. U tom slučaju, tebi nije potreban ni PSVR2 da bi uživao u ovoj igri.
 
 
Prelistao sam psvr temu i bogami ima dosta preporuka, koje su top 3 do 5 igara koje preporucujete. Bez zombisanja RE i walking dead necu igrati u pocetku posto sam upravo zavrsio Tlou keca i zavrsavam left behind. Uzeo sam uz Horizon bundle tako da ce to verovatno prvo da se igra i pikiram onaj kajak deluje mi dobro.

Video sam prema broju oreporuka i tematici koja mi se svidja Blood and Truth i Wipeout se cesto pominju kao i Beat Saber, Firewall, Farpoint.

Koja je dobra za uponavanje sa VRom kao i koja je dobra za decu, bezazlena brz napucavanja nego samo neki explore?
 
Video sam prema broju oreporuka i tematici koja mi se svidja Blood and Truth i Wipeout se cesto pominju kao i Beat Saber, Firewall, Farpoint.

Koja je dobra za uponavanje sa VRom kao i koja je dobra za decu, bezazlena brz napucavanja nego samo neki explore?
To su uglavnom igre za PSVR1. Nažalost, ako ne urade port, onda neće raditi na PSVR2. Blood & Truth, Wipeout i Farpoint za sada neće biti portovani na PSVR2. Beat Saber će izaći, samo nije još uvek poznato kada. Firewall Ultra će biti za PSVR2, takođe.

Od igara za PSVR2, recimo Moss i Moss 2, onaj Kayak VR... Moram da pogledam šta će još biti dostupno, bez previše nasilja.

Edit: Pogledaj ovaj spisak igara za PSVR2, sigurno ćeš naći nešto interesantno za klince: https://www.roadtovr.com/every-game-playstation-vr-psvr-2/
 
Poslednja izmena:
Ako dodaju za klince RecRoom na psvr2 biće super .To je Roblox fazon za klince .Moj mali uglavnom tamo visi sa društvom na meta quest 2.
 
Odličan je Rec Room. Probao sam bio na kratko. Kul stvar. Ako bude bio dostupan (a verovatno hoće, pre ili kasnije), ta igra je pun pogodak za decu.
 
Zna li se gde će moći da se uzme day 1?
Ili će kasniti kod nas?
 
@shin-bojan Koliko znam, biće ga kod nas odmah day 1. Barem sam dobio takvu informaciju od dva lanca prodavnica.
 

:)
 
Kako ste radili za PSVR jeste le pravili poseban nalog za VR igre pa ga posle prodali ili pakovali sve na jedan nalog sa ostalim igrama. Razmisljam se da napravim poseban nalog pa jednog dana ako budem prodavao headset da mi ne ostanu igre koje necu moci da igram. Pogotovo sto koliko vidim po generacijama nisu backward kompatibilne sa headsetovima.
 
Sve sam kupovao na mom nalogu i rekao bih da je to greska.
Mozda bismo mogli da organizujemo neki sharing. Horizon bih recimo odigrao jednom i nikada vise, tako da bi mi guest nalog idealno legao.
 
Bas zanimljiv lineup ima PSVR2, veliki potencijal pre svega mislim tu na horor zanr koji ce da procveta, cini mi se. U klipu iznad, mislim da je svaki treci naslov iz horor zanra.

Dosta zanimljivih ideja takodje, ali da bi ovo dozivelo bum trebace tu par dobrih AAA naslova tipa Horizon, Resident Evil... ali pre svega mislim da je potreban neki novi IP.

Jedino sto mi je glupo sto nema backwards compatibility sa igrama sa PSVR1, ali zato vidim dosta naslova je zapravo upgrade sa istog, a jos veci blam je sto neki naplacuju upgrade na PSVR2. To mi je bas los potez...

Jednog dana ce se i razmatrati, taman ce do tada biti jos nekih igara i valjda ce cena pasti. :)
 
Bice brutalno kada iskoriste eye tracking u fullu, mada se plasim zamora očnog mišića. Tipa ciljanje u simulaciji helikoptera. Pucaš na R2 iz mitraljeza a rakete treptajem 😁 kao do not blink u Switchbacku
 
Dobro simulacija, arcada meni svejedno samo da je zabavno. Mislim da izlazi neki wingman day 1.
 
Ja čekam neku simulaciju pa da uzmem PSVR2. Može i Ace Combat, z prošlu verziju čini mi se da je imao samo par misija, sada očekujem punu verziju.
 
IMG_20230222_104727.jpg
Stiglo :)
 
Da te dobro i dugo služi! 😄 Pa napiši neke inicijalne utiske kada budeš mogao, jer imaš/imao si više VR headsetova, pa možeš da uporediš i daš realne zaključke.

Što se mog PSVR2 tiče, izgleda da sam dao poverenje pogrešnom retaileru ovog puta (Gigatron). Poručeno i plaćeno unapred još 9. februara, ali, verovatno zbog ovog ransomware-a, ništa od tada. Videću do kraja dana ima li išta od toga i da li će ovaj događaj imati hepi end.
 
Da te dobro i dugo služi! 😄 Pa napiši neke inicijalne utiske kada budeš mogao, jer imaš/imao si više VR headsetova, pa možeš da uporediš i daš realne zaključke.

Što se mog PSVR2 tiče, izgleda da sam dao poverenje pogrešnom retaileru ovog puta (Gigatron). Poručeno i plaćeno unapred još 9. februara, ali, verovatno zbog ovog ransomware-a, ništa od tada. Videću do kraja dana ima li išta od toga i da li će ovaj događaj imati hepi end.
Isti problem :(
 
Nazad
Vrh Dno