Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Nemoj da me ebes uzeo DBH baš pre koju nedelju na popustu... Vise se radovah PES-u
 
Haha a ja jos pre mesec ipo dana uzeo detroit po punoj ceni [emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Nemoj da me ebes uzeo DBH baš pre koju nedelju na popustu... Vise se radovah PES-u

Takođe, ali mi nije žao tih 8$. :)

Ja čekam na SEA regionu šta će da bude.

Ako neko zna da objasni zbog čega je ovo zabranjeno bio bih mu veoma zahvalan.

*Detroit: Become Human is not available in Kuwait and will be replaced by PlayLink title Hidden Agenda

**Heavy Rain is not available in Bahrain, Lebanon, Oman Qatar, Saudi Arabia, UAE and is replaced by Beyond Two Souls as part of the Detroit: Become Human Digital Deluxe Edition

Na Asia vestima još nisu ništa promenili. Imaju vremena doduše do sutra. :D

https://asia.playstation.com/en-sg/latest-news/2019/psplus-monthly-0627/
 
Poslednja izmena:
Ee oduševili me danas kad sam ušao da skinem pes kad ono Detroit.... Bas mi se igrao taj naslov.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Pisalo je skoro da su kupili najveci Indijski studio, tako da sada bar imaju radne snage napretek..... :d
 
Takođe, ali mi nije žao tih 8$. :)

Ja čekam na SEA regionu šta će da bude.

Ako neko zna da objasni zbog čega je ovo zabranjeno bio bih mu veoma zahvalan.



Na Asia vestima još nisu ništa promenili. Imaju vremena doduše do sutra. :D

https://asia.playstation.com/en-sg/latest-news/2019/psplus-monthly-0627/

Hm ima nesto sto vredja one koji su muslimanske veroispovesti? Dunno...

Meni je ovo zesci pedherluk jer su pre toga oborili cene da ljudi kupe i sada daju za dz a nije prvi put da to rade, bila je ista fora sa MGSV i Ratchet & Clank... I bukvalno najgori mesec jer prvi put da me ni jedna igra ne interesuje... Realno us*'o bih se od PES-a... :)
 
Takođe, ali mi nije žao tih 8$. :)

Ja čekam na SEA regionu šta će da bude.

Ako neko zna da objasni zbog čega je ovo zabranjeno bio bih mu veoma zahvalan.



Na Asia vestima još nisu ništa promenili. Imaju vremena doduše do sutra. :D

https://asia.playstation.com/en-sg/latest-news/2019/psplus-monthly-0627/

Verovatno ima žena koje idu same ulicom:)
Imate PES 2019 lite verziju besplatnu a uskoro će i demo za 2020. Ja mislim da su pre ovi iz konamija predomislili i povukli igru zbog loše reklame
 
Verovatno zbog onih ženskih likova u uskim pantalonama i helankama... Ili, čekaj, to je bio problem nekim drugima?
 
I na SEA promenili. Ništa od PES-a. :(

Kod ove digital deluxe verzije Detroita meni ne piše da uključuje i Heavy Rain, samo neki dodatan sadržaj tipa soundtrack, temu i artbook.
 
Poslednja izmena:
Jesi li skinuo igru? Kod mene se automatski skinula i instalirala Heavy Rain pored Detroit igre.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Nisam, pošto na drugom nalogu (U.S) imam instaliranu onu "običnu" verziju, pa mi je glupo da instaliram istu igru ponovo zbog H.R.
 
Izgleda da su u CTRu nešto s *mjau**mjau**mjau**mjau* ovim zadnjim apdejtom, vožnja kao da je dosta usporena?
 
Ja koji sam jaaaaaako osjetljiv na 30fps (samo zbog toga sam uzeo PS4 Pro, da bih što više igara mogao da igram u 60fps, rezolucija mi je nebitna) mogu reći da 30fps u CTR ne smeta ni najmanje. (nisam igrao zadnjih par dana, ko zna šta su petljali sa tim zadnjim updateom)
 
Ista je igra i nakon patcha, tj isto radi, gore ne moze raditi od ovog :p a bolje je moglo ali ih zabole pedu...
 
Ništa, onda vi svi lepo đuture kukajte o 30fps u igri, sigurno će vas čuti neko od developera i odma će opraviti stvar :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ista stvar kao oni sto kukaju svaki mesec za ps+ igre, kako je svaki mesec jos gori od prethodnog... :)
A kad Sony udeli dobar set onda ih nema nigde da pohvale... :p

Ocigledno da slim i fat ne mogu da guraju stabilno 60, otuda 30 svima jer jel te svi moraju da imaju isto iskustvo, da ne bude opet drvlje i kamenje... U celoj toj prici brine na sta ce da lice DS, TloU2, FFVII pa i Tsushima, tj koliko ce morati da sakate i za pro zbog starijih slim/fat verzija... U punom sjaju tek za nesto vise od godinu dana cemo ih videti...
 
Naravno da ne mogu da guraju stabilnih 60fps kada je Jaguar slab procesor, ali neki ljudi i dalje odbijaju da to shvate.

Mislite da će PS5 gurati igre u 60fps? Lol, hoće k**u lastinu. Sve će da se svodi na to koliko se može izvući maksimalna grafika iz konzole i da pri tom radi u zakucanih 30fps. Eventualno ako neki developer napravi varijantu da se može birati između full grafike i 30fps i performance mode-a i 60fps.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ista prica, guraju rezoluciju u glavni plan a to sto je 30fps iskustvo da se ***res to ih bas briga. PS4 i kad je izasao je imao *anje specifikacije pa ni ne cudi.Definitivno kad sumiram sve najgora generacija, svega jedan GT, jedan God of War, Killzone za zaborav... ceka se jos uvek Tlou 2 i to je pitanje na sta ce da lici.. Koliko god da mi se i PS3/X360 era ogadila jer su bili na trzistu i duze nego sto je trebalo, tamo je boljih igara bilo
 
^HZD, Bloodborne,RDR2, DBH (da nije bilo sad za PC moze se reci isto odlicna ekskluziva)... Imas jos par koje su ok (tipa Spajdi, DG), par solidnih remastera/remake... Pored TLoU2 jos Death Stranding, Tsushima.

Mislim ne znam sta ljudi ocekuju kada uzmu konzolu od 2 jaka naslova tj ekskluzive godisnje na one 2-3 sportske igre koje dolaze, reci min 4 igre svake godine... Plus ako ti je glavna platforma za igranje broj naslova je dosta veci.
 
Ne znam za vas, ali ja sam se sit izigrao u ovoj generaciji, daleko više nego na PS3/X360.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nisam mislio na frejmove, nego kao da su smanjili brzinu autića. I bustovi mi deluju nekako tromije, nisu više eksplozivni kao pre.

Verovatno umišljam jer za otprilike isto vreme prelazim staze.
 
Poslednja izmena:
Čemu onda služi Pro verzija, kog đavola? Da bi kao gurao "4K"...ma, hajde. Kome 60fps nije neophodno neka bira mršavog ili debelog, ovi drugi Pro, i svi srećni i zadovoljni. Da ne tupim dalje...
 
Čemu onda služi Pro verzija, kog đavola? Da bi kao gurao "4K"...ma, hajde. Kome 60fps nije neophodno neka bira mršavog ili debelog, ovi drugi Pro, i svi srećni i zadovoljni. Da ne tupim dalje...
Da, upravo zbog 4K ili checkerboard 4K. Meni se recimo j**e za 60fps ukoliko igra radi u zakucanih 30fps. S druge strane 1080p mi je niska rezolucija.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Tlou2 će izgleda u februaru. Mislim da je to bolje ostaviti za ps5.
 
Nazad
Vrh Dno