Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Vidim da ce morati da se ceka PC verzija, nije to to. Ja ne znam jel njima toliko tesko da probaju da izvuku 60fps, pa ako jedan GT Sport radi u 60fps ne znam zasto ovo ne moze. Ili je to ono na svaku konzolasku igru lepi etiketu 30fps i bas nas briga ;)

... Zar nisu mogli 1080p u 60fps-a (ili otkljucan fps) i "4k" u 30fps-a? Gledao sam sinoc gameplay, uopste mi nije jasno zasto bi bila toliko zahtevna... (makar za pro)
 
Cak i da je pro verzija radila u 60, u MP bi moralo da radi u 30.
 
900p i otkljucan fps za ove sa slim/fat konzolama... :p
Pretpostavljam da je mp bio glavni razlog, ali ne vidim logiku za SP mod da je zakljucan... Zar nije bese i Crash bio lock-ovan na 30?

Bice veselo za ove poslednje naslove koji treba da iskoce, ne sumnjam da ce ici na 30fps (uz cimanje sa perf) i da ce vilice da nam popadaju kada ih budu demonstrirali na PS5 sledece godine.
 
Poslednja izmena:
Ko je planirano da igra MP, kako sada stvari stoje, neće se naigrati.
 
Bio update, sad mp radi dosta bolje. Ne mogu ženu da skinem sa igre :D
 
Auh.. da mene neko snima dok ovo igram reko bi ovaj je lud *mjau**mjau**mjau*..
 
Ja sam na SBB i imam NAT2 (EON Gold Premium paket), da li je i kako moguće da pređem na NAT1 TYPE?
Hvala puno...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Dobra igra, ne smeta 30fps ni malo, a mogu misliti kako bi izgledala igra u 60fps :D
 
Ajde ako ste zainteresovani da se skupimo neki put online pa da odigramo neki kup. Mozemo i battle da probamo, ima interesantnih modova.
 
Uh, koja ekipa sad bila... Jedan vozi u pogrešnom pravcu, drugi kampuje kod upitnika gađa raketama, treći zaostaje dva kruga skuplja tnt-ove i bočice... ja vozim ženino auto...
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se na off topicu ali da li bi neko bio ljubazan da mi da, ukoliko uopšte postoji, neki link na našem jeziku i novoj next gen Playstation konzoli, koja nas najverovatnije očekuje krajem sledeće godine? Hvala unapred...
p.s. Jutros je izašla tema na Playstation blogu da će PSV koštati 800€... (što mi deluje potpuno neverovatno, jer mi je negde oko 700$ najrazumnija visoka cena, što znači da će u našim trgovinama u to slučaju koštati nešto preko 80.000.00RSD

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Uh, koja ekipa sad bila... Jedan vozi u pogrešnom pravcu, drugi kampuje kod upitnika gađa raketama, treći zaostaje dva kruga skuplja tnt-ove i bočice... ja vozim ženino auto...

Pa sto uopste se i backes sa tim online random *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ma.. ovo se igra split screen sa ekipom
 
Mogli bi se skupiti ovde sa foruma pa online... Samo da naučim još onaj drift boost, to mi nikako ne ide.
 
Ma biće neki update za 60fps sigurno, 30fps u vožnjama je KRIMINAL. Drive Club nisam ni 15min izdržao, ali ajd' da kažemo da je onamo grafika odlična pa se nije moglo 60fps izvući, Crash realno izgleda samo šareno, moj Pro ne bi smio ovdje ni da se oznoji. :)
 
Pazarih sinoć ps4 pro, dobio i red dead redemption 2 pa ako ima nekih tipova vezanih za igru, uputite me :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Tip #1: Uživaj :)
 
Pazarih sinoć ps4 pro, dobio i red dead redemption 2 pa ako ima nekih tipova vezanih za igru, uputite me :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Da igras i uzivas... :) Ocekuj da skrcas solidnih 60h (ako ne i vise) ako igras polako i sa uzivanjem.
Jedina preporuka je da mozes krajem 2. odnosno u 3. chapteru (jer se tada prakticno igra/mapa "otvara") kompletno da batalis main story i krenes u istrazivanje mape i resavanju side questova na koje ces nabasiti. Sve ostalo je u domenu spojlera...
Oprema i konji mahom nisu vazni (mada preporuka za war horse/fox trotter jer su manje plasljivi od arabian, a statistike nakon max "bonda" su mahom iste), jer ces u 3. poglavlju vec imati dovoljno kesa da isprobas i apgrejdujes sve.

Bitno je da sto vise sto vise istrazujes jer je nivo detalja (odnosno gameplay mehanika) i mogucnost imerzije u igri neverovatan.



Btw. ima li kakve naznake hoce li biti neka ekspanzija ili remake keca?
 
Poslednja izmena:
Jel RDR2 ima ingame counter?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne znam, ali znam koliko sam ja otprilike igrao tih nedelju dana... :)

Zasto te svrbi? :)
 
^
Ne bi me cudilo jos pola da nabacis preko ako ides po platinu... :S:

Sem ako nisi pecao dinamitom u zoni gde je legendary, kao ja, onda moz da zaboravis jer je spawn samo 1x... :)

Inace jedino sto bih radio kod 2. prelaska je da "provedem" vise vremena sa Arturom, verovatno bih ostao zaglavljen u 3. chapteru. Odlicno napisan lik, voice actor je odradio vrhunski posao.
 
Poslednja izmena:
Jel ovo lozite za Crasha na konto frejmova da se ceka PC verzija ili se stvarno ocekuje?
 
Bome, fina satnica :D
2962e7684e813738fd991c075c115a1f.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Što je najsmešnije nisam :D Kada sam stigao do epiloga, uzeo sam dosta da odrađujem sporedne collectable misije, lov i ribolov, onda one challenge zadatke itd.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno