Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Večeras sam bio do Games da kupim joypad, kaže piše kada je igra polovna, a polovne igre im ljudi donesu i prodaju. Imaju kao neki cenovnik po kome otkupljuju. Kupuju samo očuvane diskove i garancija na te igre je 3 dana, jer ih oni uopšte ne testiraju pre prodaje.
 
PS+ igre za avgust izgleda greškom procurele ranije.
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville PS4
Tennis World Tour 2 PS4
Hunter's Arena: Legends PS5 iako su predhodno najavili da ćei PS4 verzija biti free
Svaki mesec postoji negde neki izvor koji tvrdi da ima tacne "procurele" informacije, uglavnom nigde veze, nekad pogode jednu igru max.
Videcemo, nadam se da je jos jedna netacna informacija jer su ove igre meh.
 
Ne moraju, ali i Žika će staviti prst na čelo kad bude trebao da produži pretplatu i skonta da je za godinu dana dobio jednu dobru i jednu solidnu igru, ostalo škart...
 
Ranijih godina je bilo bar po 6 dobrih igara godišnje, što je skroz prihvatljivo za 23e (tj. za pola od te cifre ako deliš nalog).

Ove godine krš i lom, da nije iskočio Rachet & Clank 1 neplanirano, bukvalno ništa od tih PS+ igara ne bih ni odigrao.

Iskreno, većinu ni ne instaliram, odmah procenim o kakvom "kvalitetu" se radi...

Doduše ima i do mene, jer MP ne igram pa u startu ne koristim PS+ za primarnu namenu...
 
Da sigurno će da isprave jer se tamo nekom Žiki iz Mrčajevaca ne sviđa:)
Nisam mislio da ce da isprave jer se ne svidja Ziki vec zato sto je "procurelo"

Na brzinu napakuju nove igre i onda kao "Kome bre procurelo,to se nama ne desava"

Inace net je pun Zika gledajuci komentare, ne znam dal' su svi iz Mrcajevaca ali su svi slozni da ce ovo biti najgori mesec ako bude ovako.

Malo sam guglao koje su igre bili prosle godine svaki mesec i ponuda i nije bila tako losa,svaki mesec bi bila jedna zanimljiva igra AAA i jedna-dve krs. Ove godine nista pametno.
Malo su se izvukli sa onim "Stay at home" kad su dali Ratchet i Horizon ali sto se tice PS Plus u onih 20 igara je bilo dobrih stvari a ovo sto izadje mesecno je ravno nuli.
 
Tačno su te tri igre za avgust, s tim što je Hunters Arena i za PS4 ako sam dobro razumeo
 
Na zalost, tacan je leak.

Ovaj tenis je toliko dobar da ign, gamespot i ostali nisu ni napravili review. Kako kazu ljudi, ako vam se igra tenis, bolje igrati isti u Gta V.
Ovaj PvZ deluje lepo, ali ja sam vec bio ubedjen da je ta igra free po defaultu. Obicno su sve battle royale, moba igre free.
Verovatno dobra za mladju populaciju, mi ostali cemo je vecinom zaobici.
Za ovu trecu nikad cuo. Niko to ni ne igra niti deluje iole zanimljivo.

Definitivno najgori mesec. Ako ovako nastave valja razmisliti o pretplati za dalje. Za 30e kupim jednu kvalitetnu igru na popustu u uzivam umesto da skupljam krseve koje nikad necu upaliti.
 
Slab pritisak izvršile Žike na Sony pa nisu promenili odluku:). PVZ nije battle royale igra. A ova treća još je ni nema PS4-PS5 pa je i logično da je niko ni ne igra
Ima je za PC, po ocenama trešina teška, što kaže @MisliM_StvaRnO , nijednu neću ni pokušati instalirati...

Meni je drago da si ti zadovoljan...
 
Omg, zvučaću kao Soni apologeta, ali ok, ovog meseca igre su raspad, međutim ove godine je ipak bilo solidnih igara. I FF7 Remake, Shadow of the Tomb Rider, Control, GreedFall, Remnant, Days Gone... krastavac, ako to nije dovoljno da ubedi nekog da Ps+ ipak nije toliko djubre, onda zna šta sledi...
 
Slab pritisak izvršile Žike na Sony pa nisu promenili odluku:). PVZ nije battle royale igra. A ova treća još je ni nema PS4-PS5 pa je i logično da je niko ni ne igra

Izgleda da Žike ipak znaju da kazne "otaljavanje"...

Kratki citat: "...prvi put u osam godina da je zabilježen pad pretplatnika PS Plusa...". Ovaj spin sa "pobedom" nad kovidom kao uzročnikom pada prodaje im ne pije vodu...

Lepo, samo neka nastave da u okviru PSPlus dele shitine od igara.
 
Šta je od igrica za PS4 dobro za matorce, a da nisu pucačine ili sport ? :)
Tipa kao rocket league, neke puzzle i sl...
 
Kakvo je generalno mišljenje za Killzone Shadow Fall, vredi odigrati?
 
PS+ na CD keys stalno oko 30 dolara. To mu dođe 3000 godišnje odnosno 250din mesečno. Ma nek su i najgore treš igre u pitanju, za 250 din mesečno minimum dve igre za PS je predobro. Ja imam 10tak godina već PS plus preplatu (od doba ps3/držim igraonicu) i do sada sam na primarnom nalogu skupio 350+ igara. Ima tu i ps3 naslova, najviše ps4 i sad 10tak ps5 (koji još nemam). A evo Vam kmpletan spisak igara za 2020/2021:

2021

Hunter's Arena: Legends (PS5)
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
Tennis World Tour 2 (PS4)
A Plague Tale: Innocence (PS5)
Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
WWE 2K Battlegrounds (PS4)
Operation: Tango (PS5)
Star Wars Squadrons (PS4)
Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4)
Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5
Battlefield 5 (PS4)
Stranded Deep (PS4)
Oddworld: Soulstorm (PS5)
Days Gone (PS4)
Zombie Army 4: Dead War (PS4/PS5)
Final Fantasy 7 Remake (PS4)
Maquette (PS5)
Remnant: From the Ashes (PS4)
Farpoint (PS4/PSVR)
Destruction AllStars (PS5 only)
Control: Ultimate Edition (PS5 and PS4)
Concrete Genie
Maneater
Shadow of the Tomb Raider
Greedfall

2020

Worms Rumble
Just Cause 4
Rocket Arena
Bugsnax (PS5 only)
Middle-earth: Shadow of War
Hollow Knight: Voidheart Edition
Need for Speed: Payback
Vampyr
PUBG: PlayerUnknown's Battlegrounds
Street Fighter V
Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered
Fall Guys: Ultimate Knockout
NBA 2K20
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Erica
Call of Duty: WW2
Star Wars Battlefront 2
Cities: Skylines
Farming Simulator 19
Uncharted 4: A Thief's End
Dirt Rally 2.0
Shadow of the Colossus
Sonic Forces
BioShock: The Collection
The Sims 4
Uncharted: The Nathan Drake Collection
Goat Simulator
 
Ja bih radije 10 kvalitetnih igara umesto 350+ koje su tres.
Evo iz ove liste se vidi koliko je opao kvalitet igara u 2021 u poredjenju sa 2020 kada je bilo lepih naslova, ove godine dobrih igara slabo.

Evo ja sam ovaj mesec pazario Far cry 5 za 9 dolara. PS + mozda nije skup (30 dolara) ali za te pare ukoliko pratis popuste mozes da pazaris 4-5 kvalitetnih igara kada su na super akciji i na kraju godine za tih $30 imas 3-5 igara u kojima ces sigurno uzivati umesto 50 igara koje nikad neces zaigrati vec ce ti samo podici tu kolekcionarsku brojku u bibliteci igara.
 
Ne bih bas rekao da su sve igre tres, ima tu finih naslova, cak i ako su malo stariji. Nemaju bas svi vremena da igraju igre cim se pojave pa kada dodju kroz PS Plus mozda i dodju na red. Vise igara sa ovog spiska sam svakako planirao da kupim i veoma sam zadovoljan sto sam ih dobio kroz pretplatu.

Slazem se da je kvalitet u 2021 opao u odnosu na 2020 ali pogledajte sta radi M$ sa Live pretplatom i igrama koje dolaze uz nju. To je (bar za mene) pravi tres i zbog toga sam pre nekoliko meseci odustao i nemam nameru da im se vracam.
 
A i kolekcija od 20 igara koju uz PS+ dobiješ kad kupiš PS5 nije za bacanje.. Meni je legla savršeno jer mi je petica prva konzola pa sam odigrao neke hitove koje verovatno ne bih kupovao..
 
Ne bih bas rekao da su sve igre tres, ima tu finih naslova, cak i ako su malo stariji. Nemaju bas svi vremena da igraju igre cim se pojave pa kada dodju kroz PS Plus mozda i dodju na red. Vise igara sa ovog spiska sam svakako planirao da kupim i veoma sam zadovoljan sto sam ih dobio kroz pretplatu.

Slazem se da je kvalitet u 2021 opao u odnosu na 2020 ali pogledajte sta radi M$ sa Live pretplatom i igrama koje dolaze uz nju. To je (bar za mene) pravi tres i zbog toga sam pre nekoliko meseci odustao i nemam nameru da im se vracam.
Pa ja se i zalim na opadanje kvaliteta. Vidim spisak za 2020-u i finih naslova tu ima.
E sad ja recimo sam pazario ps5 u martu i od tad krece moja ps+ pretplata.
Propustio sam Tomb Rider i Control.
Ovamo na dalje sve sto sam dobio je tres, mozda ovaj Plague nesto kao valja, ne znam nisam igrao ali definitivno su sve igre slabijeg kvaliteta.

Moguce da se tako potrefilo da sam ja taman krenuo pretplatu kada su naleteli nekoliko losijih meseci pa ce kasnije da poprave, ajde videcemo ali za sada nisam zadovoljan ovim sto dobijam.

Ali dobio sam onu kolekciju od 20igara posto imam ps5 pa ajd, zadovoljan sam uopsteno. Da sam kojim slucajem pazario ps4 u martu ne bih bio nikako zadovoljan sa ps+
 
Nazad
Vrh Dno