Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ima li neko da mi predlozi neku PSN igru? Imam:
WipeoutHD
ZenPinball
Crash Commando
PixelJunk Monsters
RagDoll Kung Fu
Worms
Bomberman Ultra
 
Poslednja izmena:
Online jeste - ako kupiš sa US Storea možeš samo sa US igračima da igraš.
 
Cekaj jel to onda laguje kad se igra ?
To ja ocu da uzmem igru, nego sam bio banovan.
 
Ne bih znao reći - ja sam retko kad imao lag. A sa druge strane imaš gomilu onih koji zapravo i nisu iz USA pa ne znam šta da ti kažem. Imaš opciju da pozoveš odredjene ljude u sobu tako da čak i ako laguje sa Amerima uvek se možeš naći sa našima ako ih nadješ :)
 
danas bi na Store-u trebalo da se pojave Trine i Battlefield 1943.
Trine svi u PC sobi hvale da je mnogo lepa igra, plus ima co-op za 3 igraca.
 
To ona a la The Lost Vikings igra? Koliko znam, najavljivali su da neće biti online co-op već samo ovako na jednoj konzoli.
 
Poslednja izmena:
Bas ta, ima vec za PC narodna verzija. Nema online co-op, samo ovako na jednoj konzoli.
 
Jel Trine treba da izadje danas na US ili EU Storeu?
 
Na US jos nema nista, na EU ima B 1943, skidam upravo trial verziju.
Ja sam citao po netu kao rumored informaciju da izlazi Trine za PS 3 danas. Ako ne, uskoro ce sigurno. Zasto li nema Trine za Xbox bas me zanima ?!
 
Kako vam izgleda u ovo vreme Metal Gear Solid 1 ? Kontrole ? Za grafiku znam da je ocajna, mada sam ja igru presao na PC-u kad je bilo 5 puta lepsih igara. Koliko bese vremena treba da se predje MGS 1 ? Uopste se ne secam jer sam igrao u prekidima.
 
Imam Tekken 5 Online za share, zanima me Wipeout.
 
Javi se kad hoćeš da te malo tučem :d
 
Imam ja dosta toga za share, tacnije 18 naslova. Takodje zanimaju me dobre stvari, npr. vidim da svi hvale taj Wipeout HD, tako da i njega zelim.
Ovo su neki od mojih naslova:
Flower
Crash Commando
Red Baron
3 on 3 NHL Arcade
Cuboid
Magic Ball
Age of Booty
Trash Panic
Savage Moon
Aquatopia
High Velocity Bowling (e ovo je jako dobro)
Rag Doll Kung Fu
Noby Boy (ovo ne znam sta je - nisam probao :) )
toliko sam se sad setio. Ostatak naslova cu uskoro dodati.
 
Poslednja izmena:
Wipeout je fenomenalan, ima super online mod pogotovu za ove što vole KZ2 jer isto ima bedževa i experienca :D

Pritom, najavljuju da će biti i add-on uskoro pa ćemo dobiti 4 nove staze i 6 novih vozila ili obrnutno, zaboravio sam :d
 
Poslednja izmena:
Ma sto se tice tih trofeja za Wipeout, sem onih sto se dobijaju za predjene misije i jos jednoga svi ostali su blago receno kriticni! Trebas biti freak from outer space da bi ih dobio!
 
Ima jedan dosta zanimljiv koji nikako da odradim a ne bi mi bio problem. 50 zona samo pomocu vazdusnih kocnica (L2, R2) :)
 
Malo je komplikovano za objasniti, a moram priznati da treba malo vremena da se "udje u fazon", ali jako je zarazno.
Pogledaj ovaj klip http://www.youtube.com/watch?v=Um5AFuVLpIM da bi od prilike shvatio kako se drzi kontroler.
Sve u svemu fina zezancija, posebno u multiplejeru (naravno moze i online ali i na jednoj konzoli). Imas da biras dosta likova, staza, kugli i drugih sitnica.
 
Znaci ne dosadi brzo?
Jel kontrola solidna? Mislim da nije ono samo da osjeti kada zamahnes...
Znaci ti bi je preporucio?
Treba mi neka takva zezancija, za opustanje... Samo da sixaxis ne zavrsi u LCD-u poslije par ljutih :D
 
Ima jedan dosta zanimljiv koji nikako da odradim a ne bi mi bio problem. 50 zona samo pomocu vazdusnih kocnica (L2, R2) :)

Jeste da nisam igrao nesto specijalno dugo, stavise, mozda dvadesetak ili malo vise pokusaja ali ja jedva stignem do 30 zone i sa normalnim kontrolama... Na Vineta K stazi that is. Prodjem ja do 25 sa minimalnim ostecenjem, ali onda iz sve snage u zid par puta u ostrijim krivinama i to je to :)
 
Anaulpha Pass ti je najbolja za Zone po meni.
 
Potpuno si u pravu. To je ona druga staza, sto ima onu, nazovimo je, precicu, je li tako?
I meni se cini da je laksa od Venieta K. Inace mislim da i za nju (Anaulpha Pass) ima trofej ako se predje za neko sumanuto vrijeme.
Stalno kukam za to, ali samo da imam malo vise slobodnog vremena... :)
 
Probao sam Battlefield 1943 demo, ogranicen je izgleda na 30 min online igranja, a trening je neogranicen. Prvi utisci su: grafika je max prosecna, zgrade se mogu unistavati (kao u BC), deluje arkadnije od BF1942. Delom zato sto mi se cini da se sve brze krece (pogotovo automobili), a i zdravlje se automatski regenerise (bljak).

Vredi li tih $15? Mislim da ne, 4 mape su stvarno malo i to su odabrali najgluplji front iz BF1942. Kakav je to WW2 bez nemaca... Mada cu ga verovatno kupiti, cisto zbog nostalgije.
 
Jeste da nisam igrao nesto specijalno dugo, stavise, mozda dvadesetak ili malo vise pokusaja ali ja jedva stignem do 30 zone i sa normalnim kontrolama... Na Vineta K stazi that is. Prodjem ja do 25 sa minimalnim ostecenjem, ali onda iz sve snage u zid par puta u ostrijim krivinama i to je to :)

Moras da naostris reflekse maksimalno :) Bas tako posle 30-e, 40-e zone bukvalno udjes u neku "zonu" :) Vid ti se izostri kao i refleksi, totalni trip :)
 
Kakav je zen pinball sad sam gledao na you tubu i ne izgleda lose, verovatno ga kupujem. A i flock deluje zanimljivo ima li to neko?
 
Zen Pinball imam, meni je super, najbolje uradjen fliper to je sigurno! Za sada imaju 4 stola, nisam stigao malo detaljnije da odigram, ali stolovi su ekstra, narocito Tesla sa nekim svojim ludostima, ali svaki ima svoje cake, milion nekih misija... Da sam igrao malo vise detaljnije bih opisao, ali ako imalo volis fliper uzimaj slobodno.
Flock sam probao juce demo, jel to ono sa UFO i ovcama bijase? Ludo izgleda i super ideja, samo nemam zivaca za to sada... :)
 
Zen Pinball imam, meni je super, najbolje uradjen fliper to je sigurno! Za sada imaju 4 stola, nisam stigao malo detaljnije da odigram, ali stolovi su ekstra, narocito Tesla sa nekim svojim ludostima, ali svaki ima svoje cake, milion nekih misija... Da sam igrao malo vise detaljnije bih opisao, ali ako imalo volis fliper uzimaj slobodno.
Flock sam probao juce demo, jel to ono sa UFO i ovcama bijase? Ludo izgleda i super ideja, samo nemam zivaca za to sada... :)

Thnx Marko. Fliper onda kupujem sigurno. Da, to je flock. Interesantno mi izgledalo...a ima demo? Pa da probamo onda....
 
Nazad
Vrh Dno