Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Nisam proverio dal moze, al trebalo bi radi na vise accountova. Ne razloga da ne radi. Uostalom najmanji problem je otvoriti jos jednu Entropay virtuelnu Visu.
 
Ima li negde neki LineUp sta nas ocekuje u skorije vreme na EU PSN-u, izmedju ostalog i PSone Classics?
 
Pare vu frnace ? :D
Sta ce vam US PSN kartice kad radi Entropay ? Jel iko cita postove unazad.
I'm <18. Moji neće da otvaraju nikakvu karticu na njihovo ime. Said, but true.

Ovako moram da valjam nekoga da mu šaljem pare da bih ih imao na acc-u ili da uzmem PSN karticu.
 
Covece ova igra Fat Princess ce biti totalno ludilo.
Gledam sad Developer diary i onaj mali coveculjak sece macem kokosku i vice "Whos your daddy?" :D .
Izgleda da ce biti commenti kao u Warcraftu 3 kad klines vise puta na jedinicu.
Kako bre niko ne zna kad ovo izlazi ?
 
Kako to da uvek pitaš nas umesto Google? :)
 
Iz istog razloga kao što je Outrun izašao samo za evropsko tržište.

Jedino oko čega treba da se brineš jeste da se ne naprave pametni pa da kao Tekken možeš da igraš online samo protiv ljudi koji imaju US Account a osim Tekkena nisam video nijednu online region-locked PSN igru do sad tako da bi trebalo sve da bude ok.
 
Poslednja izmena:
Jel mi moze neko reci jel izasao Metal Gear danas na US PSN Store-u?
Mislim da bi danas trebao da izadje...
I jos nesto, jel zna neko od vas kada je FF VII izasao na US PSN a kada na EU PSN?
 
FF VII je izasao u isto vreme na oba Store-a. Znam da sam video i na US i Uk isti dan.
MGS izlazi danas, verovatno po njihovom US vremenu.
 
Nadam se da ce i kod MGS biti isti slucaj, mada sumnjam...do sada nista nije najavljivano za EU PSN!
 
da,da Symo i MGS 5 i MGS 6 izlaze, nisi znao ? :D
 
vidi lika lepo pitam el MGS5 posto si reko da izlazi MGS pa posle 4 ide 5..demo izlazi ili neki review preview?
p.s sharujem Kung Fu RAG DOLL FITS of plastic bilo sta moze za uzvrat
 
Hehe, ova ti je dobra Cvejo :D
U vezi Tekken -a, nisu se oni pravili pametni nego je igra suvise brza u 60FPS, ne moze da se igra online kvalitetno. Imas na netu objasnjenje zasto je to tako i izgleda da ce i 6 da bude isto :(
 
Poslednja izmena:
Možda malo laičko pitanje ali kakve veze zaključavanje regiona ima sa FPS? Nek naprave najnormalnije EU/JP/US/AU lobije i nek onda svako bira geografski bliske protivnike. Inače, retko kada sam imao lag kada sam igrao sa Amerima.

A Syma ne prestaje da iznenadjuje, majke mi moje :)

Sad ozbiljno, imam Crash Commando i SARP Battle Cars za share-razmenu, zainteresovan neko?
 
Poslednja izmena:
Možda malo laičko pitanje ali kakve veze zaključavanje regiona ima sa FPS? Nek naprave najnormalnije EU/JP/US/AU lobije i nek onda svako bira geografski bliske protivnike. Inače, retko kada sam imao lag kada sam igrao sa Amerima.

A Syma ne prestaje da iznenadjuje, majke mi moje :)

Sad ozbiljno, imam Crash Commando i SARP Battle Cars za share-razmenu, zainteresovan neko?

Ja uvek lagujem kad igram sa Amerima... :D
 
pa meni je lagovao MGS4 toliko da me ubiju kad sam 5 metra iza zida.I ja napravim svoj server i nakupe se ljudi i ne laguje mi :D
 
Ako neko ima da sharuje MGS1 sa psn-a, neka me kontaktira na PM...
 
Da li postoji mogućnost da ja pošaljem novac pomoću uplatnice a da neko posle meni obezbedi novac za qpovinu preko PSN-a? Ako vam nije teško...naravno, šerovaću igre sa onim ko mi pomogne.
 
^bas nisi citao ovu temu ?
Sve sto ti treba je Visa Virtuon i Entropay. Pisano je 10 puta u temi.
 
Nece roditelji da mu daju kreditnu, a mlad je da otvori svoju Visu.
 
Stvarno ima svaka cast! Fantasticno odradjeno i originalno. Dobise 5 zvjezdica od mene :)
 
Ontopic ;) Mali Crash Commando review





Igra vas stavlja u ulogu vojnika, na jednu od dvije strane, Grunts ili Jarheads.
Oruzje je solidno izbalansirano, a njegov izbor je sasvim zadovoljavajuci. Svaki vojnik ima jetpack uz pomoc koga moze da leti par sekundi. Od oruzja na raspolaganju su: shotgun, machne gun, sniper(ima laserski nisan), granade launcher, rocket launcher, kao i CAB oruzje, sa kojim kada pogodite protivnika, oduzimate mu energiju, a kada pogodite svoga prijatelja dodajete mu energiju. Pored ovih, standardnih oruzja s vremena na vrijeme se na mapi pojavljuju i super oruzja, koja razaraju sve sto m se pojavi na putu... :)
Pored oruzja na rapolaganju su vam i rucne granate, mine i C4. U igri postoji i turret koji mozete da zaposjednete i sijete smrt :)
U igri postoje i vozila, laki i brzi dzip sa prikacenim automatom, kao i spori tenk sa svojim destruktivnim oruzjem.
Mape su nevjerovatno lijepo i dobro odradjene! Igra je vrlo 'fast paced' i respawn od samo par sekundi vas brzo vraca u igru.
Modovi su Deathmach, Team Deathmach, dok se Espionage i Sabotage mod mogu igrati samo online. Espionage mod je varijanta gdje kradete podatke sa nekih, da kazem, servera i vracate ih u svoju bazu, a u Sabotage modu morate da unistite odredjene mete.
Igra je vrlo zarazna i mene je odusevila, ovako nesto nisam ni izbliza ocekivao!
Mane su sto je single player popuno beskoristan (jedino za dobijanje trofeja), ali pored ovako dobrog multyplayera nije ni potreban! Jedina jos mana je sto nema local multiplayera, ali Boze moj...
Topla preporuka :D

PS. Zaboravih reci, kada ubijete neprijatelja on se raspadne u hiljadu komadica, sto je vrloooo zadovoljavajuci osjecaj! :D

http://www.youtube.com/watch?v=iUpuakjW9ZA

 
Izgleda dosta zanimljivo. Izlaze Worms 2 armaggedon (rimejk izgleda) za PC i XBLA, za PSN patka.. Ne razumem, sto su uopste izbacivali ove Wormse sa tolikim zakasnjenjem na PSN, umesto da su izbacili taj armagedon zajedno sa PC i XBLA verzijama. Smarachi..
 
Nazad
Vrh Dno