Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

A cek sad, jel to znaci da Amazon to prodaje nelegalno, polu-legalno? Ozbiljno pitam, nije mi bas najjasnije kako to ide.
To na Amazon je bila greška koja je na našu sreću potrajala pola dana. Pogrešan popust su obračunali. A ljudima koji su uzeli veće količine su i deaktivirali i refundirali ključeve.

Inače ljudi očito nisu čuli za inflaciju. Vrednost dolara danas nije ista kao pre 20 godina. Samo u poslednje četiri godine je dolar izgubio 20% na vrednosti. U poslednjih 20 godina je izgubio 65%.
 
135$ za extra je previse. Juce mi je isteklo, bisu nudili popust
Meni istice Premium za koji dan, nema popusta i dalje nikakvih.
Mada razmisljam da uzmem Essential ovaj put, Trials nije losa fora ali slabo sam to koristio, par puta mozda, Streaming je vec bolji feature, olaksava posao dosta tj. dobija se na vremenu ako se neka igra zeli brzo videti samo nesto radi testiranja nekog, ali opet i to je retko, katalozi me ne interesuju, u principu samo online MP mi treba.
 
Da li je neko imao ovaj slučaj?

Trebalo bi da ne legit, ali nisam ranije viđao.

IMG-2f5cea11748a6f0080749feabd848cbc-V.png
 
Mom rodjaku su trazili ovo i sa Aliekspresa cak. Ebiga, neki algoritam misli da si bot - ili ti je prva porudzbina
 
Standardna procedura, odradi sta traze i to je to.
 
Standardna procedura, odradi sta traze i to je to.
Ma koleginici se desilo, pa se malo poplašila. Kupovala je tamo dopune više puta. Pitanje je šta je trigerovalo proveru.

Pošto dete, naravno, ne može da čeka :), kupila je novi vaučer sa drugom karticom, a ovo na kraju možda i otkaže.
 
Sta znaci mufte? Nije nista bilo nelegalno. U skladu sa potraznjom je i bila cena kodova, a cini mi se da je i preko konzole moglo cesto da se uzme sa 50% popusta.

Ova cena ocigledno velikoj vecini ljudi trenutno nije skupa, zato i ne spustaju.
Sony se ugleda na Nintendo koji ne spušta cene i slabo daje popuste a pošto ni Sony nema konkurenciju jer se Xbox polako povlači (ironija je da se povlače baš sad kad konačno imaju dosta svojih igara koje treba da izadju a Sony nema jer rukovodstvo i akcionari Microsofta nisu mogli više da čekaju) onda im se može da budu bezobrazni.
 
Ako uzmem ovaj Japanski PS+ da li ce biti aktivan i na mom glavnom nalogu koji je otvoren na US?
Da li su igre na engleskom ili imaju samo japanski jezik?
 
Nece biti aktivan, ali igre koje instaliraš na japanskom će ti biti dostupne da igraš sa US naloga. Za igre ne mogu da tvrdim, ali verujem da će sve imati bar engleski pored japanskog.
 
Sony se ugleda na Nintendo koji ne spušta cene i slabo daje popuste a pošto ni Sony nema konkurenciju jer se Xbox polako povlači (ironija je da se povlače baš sad kad konačno imaju dosta svojih igara koje treba da izadju a Sony nema jer rukovodstvo i akcionari Microsofta nisu mogli više da čekaju) onda im se može da budu bezobrazni.

To i ja procitah negde ali mi neverovatno da razmišljaju o povlacenju sad kad su kupili Blizzard i Bethsedu? I dali milijarde.
Ipak mislim da su samo spekulacije.

Ako Sony ostane monopolista njbli smo.
I ako se brinem gde i kako cu da igram Elder Scrolls 6 ne bih voleo taj scenario 🙂
 
jer se Xbox polako povlači
Nigde nisam video nikakakav ni nagoveštaj (osim postova sa tvitera koji su ovde kačeni, ali kao što kolega iznad kaže, to su samo glasine) da MS planira povlačenje Xbox-a. Zašto bi pripremali onaj rifreš za XBX ako planiraju da ukidaju Xbox? Takođe, Game Pass je nikada jači sa ponudom, dodaju nove igre šakom i kapom.

Sa druge strane, slažem se da je Sony sve sličniji Nintendu. Meni je lično ponuda u PS+ izvanredna pošto dugo ništa nisam igrao, pa imam dosta da nadoknadim, ali mesecima unazad daju prilično prosečne igre u okviru PS+, tek ponešto bude zanimljivo. Pratim cene na turskoj PSN prodavnici nekoliko meseci unazad i Sony je praktično za sve novije igre izjednačio cene sa SAD/UK.
Da li su igre na engleskom ili imaju samo japanski jezik?
Ako je suditi po ovom Spajdiju za 7 evra koji smo nedavno masovno uzimali za japanski nalog, igre su dostupne na engleskom. Ja sam Spajdija instalirao na japanskom nalogu, a igram na primarnom turskom.

Takođe, potvrđujem da su igre koje su instalirane sa PS+ na tom primarnom turskom nalogu dostupne na drugim nalozima koji su prijavljeni na konzoli.
 
Треба ми Spiderman remastered да комплетирам колекцију. Да бих могао да играм редом. Могли су и њега да дају за долар више.
 
Imas ga za 10$ kao upgrade ako imas ps4 verziju, toliko sam ja bio platio.
 
Немам.
 
Ja mogu da ti pozajmim nalog dok ne predjes. Imam tu remastered verziju.
 
Већ му је неко нудио.
Ко зна кад бих ја то играо, можда за пола године. Има неке игрице које тренутно играм.
Може купим код нас за 1000 динара дигитал, али бих да могу сигурно да играм са свог главног налога.

Хвала у сваком случају.
 
Mozda zato sto svi imaju PC i sto je konkurencija potrebna da bi playstation igre bile dobre? Ako ode MS iz ovog trzista, tek ce onda da nastanu crni dani PS igara.
 
Mozda zato sto svi imaju PC i sto je konkurencija potrebna da bi playstation igre bile dobre? Ako ode MS iz ovog trzista, tek ce onda da nastanu crni dani PS igara.
Ma jasno je, al cinjebica da svi idu ba Play Station znaci da Xbox nije konkurentan.

Katastrofalno je stanje za PS5, ni najava ljudskih igara…
 
Nazad
Vrh Dno