Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Kratko pitanje,za brz odgovor :D Kupih malopre PSN+,aktivirah kod i za prelazak na EXTRA treba jos 34.75f mislim.

Da li to znaci da sad treba po istom principu da kupim ovaj vaucer i ponovo ukucam kod i to je to?


UK je region
 
HFW ce biti verovatno vremenski ogranicen na par meseci, ali taman ce biti vremema da ga konacno odigram
 
Od 15.02. double discounts.
 

Prilozi

  • F4FF581C-41DB-46BD-B83D-8AEF4538AD82.png
    F4FF581C-41DB-46BD-B83D-8AEF4538AD82.png
    757.8 KB · Pregleda: 188
Nov sam što se tiče pretplate, gde kupujete i gde su najbolje cene, za us nalog mi treba. Znam da ima na prvoj strani ali to su poruke od pre 3 god.
Jel uzimate preko kp od prodavaca ili negde drugde
 
Ja kupujem tako što kupim dopunu za nalog sa nekog od ovih stranih sajtova (g2a, eneba i slično) i onda kupim PS Plus diretno na konzoli. Naši obično previše deru sa cenama.
 
Uzimao na Ebay, u zadnje vreme na royal CD keys. Isto dopunu pa sa naloga šta želiš.
Zaobiđi KP.
 
Koji sajtovi nemaju dodatne troškove jer dosta njih ima i obično nisu prikazani uz cenu nego se pokažu tek kad ono što želite da kupite stavite u korpu ?
 
Zna li neko u koliko sati obično ubacuju nove igre u katalog? Znam da stižu danas ali nigde na netu ne mogu da pronađem info kada tačno postaju dostupne.
 
Na turskoj je dodat horizon
 
2 dobra meseca za redom (kad se gleda komplet Monthly games + Catalog)
 
Pozdrav.
Ako moze brzi info da ne listam 96 strana.
Nova konzola i klinac hoce PS Plus.
Na koju drzavu napraviti nalog i da li moze preko kreditne kartice da se uplacuje ili samo preko prepaid/gift kartica?
Hvala
 
Pozdrav.
Ako moze brzi info da ne listam 96 strana.
Nova konzola i klinac hoce PS Plus.
Na koju drzavu napraviti nalog i da li moze preko kreditne kartice da se uplacuje ili samo preko prepaid/gift kartica?
Hvala
Turski PS+ je najjeftiniji, 30-35eur za godinu dana, ali se najteže plaća. Ne može preko naših kartica.
 
Ako mi Plus istice za 60 dana, da li moram da čekam, ili mogu sada da produžim na još godinu?
 
Nazad
Vrh Dno