Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pisi im na fb i nadji pravi support mail. Rijesi se za dan.
 
Na FB uvijek neko odgovori (nije bot). [email protected] dobijes mail nakon ordera i tu sam im pisao, ne sjecam se da li je iko odgovorio. Ili otidji na stranicu, contact us, ispuni sve detalje i posalji tiket.
 
Isto iskustvo sa cdkeys, kupio sam ps+
Tri nedelje sam se dopisivao sa podrskom, samo sto mi dnk nisu trazili, trebalo im je po tri dana da na svaku moju poruku odgovore.

Posle kad su mi konacno vratili novac i kad sam im ostavio los review, pisali mi da sklonim posto mi je resen problem.

G2A npr. nikada problem.
 
U principu tu treba izbegavati kupovine pretplata ili digitalnih igara, najpouzdaniji su svi ti sajtovi za kupovinu novčanih vaučera, tu i kad nešto zabaguje, za par dana vrate lovu i gotova priča.
 
100% pozitivan feedback nema niko.
Po meni traziti sajt sa sto boljim support-om plus paypal opcija i nema problema.
 
A gde onda kupovati?

Pa na cdkeys i sličnima kupiš novčane vaučere, i pratiš ps store, često su popusti, za svaku igru u nekom momentu bude popust. Ako baš hoćeš neku jaku igru čim izađe, a da ne platiš punu cenu, ima i naših što se bave tim prodajama igara tj naloga sa igrama, ima par grupa po FB, ja se ne snabdevam tako, ali kažu da ima korektnih prodavaca.

Onda se uloguješ u taj nalog da skineš igru na PS, i posle redovno igraš sa svog naloga, mislim da tako funkcioniše.
 
Odlaze 21. februara 2023.
  • Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition
  • Agatha Christie – The ABC Murders
  • Pure Farming 2018
  • Rad Rodgers
  • Sine Mora EX
  • SkyDrift Infinity
  • Sparkle Unleashed
  • The Book of Unwritten Tales 2
  • The Turing Test
Odlazi 13, marta 2023.
  • WWE 2K22
 
Turing Test mi je ostao u OK secanju kada sam ga ranije presao, vredi odigrati, a i kratka je.
 
Ne isplati se ovo sa Premium. Otkako sam uzeo, otišao je NBA 2K22, sad će i GTA Vice City i WWE2k22. 3 igre koje su mi trebale. Da li se barem zna šta će uleteti umesto njih.
 
Pitanje, odlučio sam da prodam dva PS4 koja imam i uzmem PS5. Ima gore navedeni premium na ta dva PS4. Jedan PS4 će biti host drugi guest. E sad pitanje, ako neko bude logovan na tom nalogu na ps4 kao guest, da li ja mogu u isto vreme da budem logovan na tom nalogu samo na PS5 (kao host)?
 
Poslednja izmena:
Мислим да не може. Налог можеш имати на више конзола, али само један корисник може користити тај налог у одређеном тренутку. То је тако за рѕ4, можда ако имаш комбинацију рѕ4 и рѕ5 важе другачија правила. Рецимо брат и ја имамо сваки своју конзолу, и за један налог имамо премијум. Да бисмо обојица истовремено користили све што има премијум, он може користити тај налог као гост, а ја као домаћин (моја конзола је примарна за тај налог) користим други налог, и приступам свим премијум играма које скидам с овог првог. Надам се да сам лепо објаснио.
 
Pa to i mislim. Ja bih ostao sa jednm PS5, drugi lik bi imao PS4 host a treći PS4 guest. Pitam da li ja mogu na PS5 da budem ulogovan na tom nalogu dok je i PS4 guest ulogovan? Jer koliko sam skontao, jedan PSN nalog može na jedan PS5 jedan PS4 i jedan PS kao guest. ne bitno je da li je PS4 ili PS5. Ono što mene zanima, ako je taj guest na PS4, da li ja mogu an PS5 biti u isto vreme ulogovan?
 
Ja imam suprotno iskustvo sa CDKeys.com. Krajem decembra sam kupio igru Maquette za PC, a kod koji sam dobio nije radio, iako je obeležen kao "worldwide" (pogledati slike koju sam okačio).
Par minuta po narudžbini sam kontaktirao podršku i ušao u lanac glupih pitanja od strane podrške, tipa: 1) Confirmation if you had tried to reboot your Console/PC. (!?!). :mad:
Još malo pa će mesec dana od ove narudžbine a oni me i dalje zajebavaju, tako da ću najverovatnije morati da se žalim PayPal-u zbog ovoga.

Da obavestim o promeni statusa problema...mesec dana od porudžbine i žalbe, danas dobijam odgovor:


Hello,

Thank you for your patience.

We see that you're having trouble activating the code, however, we also understand that you might not want to wait for this, and hence, we have issued a refund for the order.

Your refund request is currently under review.

Please note that refunds are processed if they meet the following criteria:
• Purchase and refund requests are within 7 days
• Code has not been accessed, used, or redeemed

After we have verified the above and if your request meets the eligibility checks, we will proceed to process your refund. This process can take up to 7 days.

Please expect an update on the outcome of the eligibility review.

Best regards,
Brandon

Support Ace | CDKeys Customer Support

Stvar je u tome što je kodu bilo pristupljeno, jer kako drugačije da ga iskoristim, a nadam se da im to neće biti izgovor da odbiju povraćaj novca.
 
Pa to i mislim. Ja bih ostao sa jednm PS5, drugi lik bi imao PS4 host a treći PS4 guest. Pitam da li ja mogu na PS5 da budem ulogovan na tom nalogu dok je i PS4 guest ulogovan? Jer koliko sam skontao, jedan PSN nalog može na jedan PS5 jedan PS4 i jedan PS kao guest. ne bitno je da li je PS4 ili PS5. Ono što mene zanima, ako je taj guest na PS4, da li ja mogu an PS5 biti u isto vreme ulogovan?
Možeš ali ako ti budeš igrao ps4 naslov na ps5 i ps4 guest bude igrao isti naslov istovremeno tebe ce izbaciti iz igre i obrnuto .Ova nelagodnost se ne odnosi na ps4 nosioca koji igra sa drugog naloga iz očiglednih razloga .
Znači ako na ps5 budeš rešio da igraš samo ps5 naslove ps4 gost neće nikad imati problema.
 
Poslednja izmena:
Ok. Znači ostavim PS5 host i igram na drugom nalogu. Šta je tu je.
 
Pokušao sam da nađem post koji objašnjava kako da se kupuje sa Argentinskog Stora, ali ne nalazim ga nigde.
Ako neko ima neki link ka objašnjenu ili korisnom postu bio bi mu max zahvalan :)
 
Nema kao za xbox da prolazimo jeftinije, Japanac je to.
 
Kako najjeftinije doći do TLOU PT1? Hvala.
 
KP digital nalog 3000din (mozda sada ima i jeftinije, nisam gledao desetak dana)
 
Da, jos je kod mene PS5. Ima remaster ali nema Part I koja je remake. Traze 70$ na storeu. Puno.
 
Ja tipujem na 80$ igre cim PRO izadje..

Bice PC verzija i u martu ali mi se nesto ne ceka. Kontao preko vikenda preci. Mozda i uzmem ovu opciju sto kolega spominje, od nekih 15€ sa offline profilima i to.
 
Pff, ako imaš PC, mesec dana čekanja nije mnogo :)
Ja se u to uzdam. Već sam jednom platio remaster, i punu cenu TLOU2. Volim serijal, al neću im dati ni dinar za ove dve igre više. Mnogo su alavi postali svi. Samo sreća pa Sony ne izbacuje igre sa Denuvo zaštitom.
 
Ja tipujem na 80$ igre cim PRO izadje..

Bice PC verzija i u martu ali mi se nesto ne ceka. Kontao preko vikenda preci. Mozda i uzmem ovu opciju sto kolega spominje, od nekih 15€ sa offline profilima i to.
Pozajmiću ti ja da pređeš za vikend ili koliko ti već treba.
 
Hvala prijatelju kao da si poklonio. Evo kupio sam offline profil za 15€. Nije neka para.
 
PS Plus Essential leak za februar:

OlliOlli World (PS5 | PS4)
Mafia Definitive Edition* (PS4)
Evil Dead The Game (PS5 | PS4)
Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)
 
Evil Dead ako uleti do jaja, zamalo da je kupim oko nove godine
 
Nazad
Vrh Dno