Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Gde je, ne vidim je.
 
Allkey mnogo laže i treba proveriti da nema negde jeftinije. Pisao sam pre jedno mesec dana rekao bih baš u ovoj temi.

Npr, sada za 75$ karticu na allkey stoji da je regularan cena 59,03$, a uz kupon AKS8 (koji daje 8% popusta) je 54,31$.
A kada se ode na eneba sajt je zapravo regularna cena 65,64$, a kupon je 60,4$. Na to treba dodati 4.6$ kolikoje namet za ovu sumu (uvek je 7-8%) za sve vidove plaćanja (osim njihovog "eneba wallet"-a, za koji opet uzimaju 6% provizije ako se kupuje). Ukupno je 65$.
- To je 13,33% popusta.

Naredna najbolja 75$ kartica je prema allkey na Kinguinu. Allkey kaže da je regularna cena 71,58$, dok je zapravo mnogo jeftinija i iznosi 62,99$ ali je allkey uračunao i namete koji nisu mali i onda im cena ispadne tačno koliko stoji na allkey. Na allkey stoji da je uz kupon AKS12 cena 62,99$, a na sajtu je zapravo 68,44$. Opet lažu.

Treća po redu 75$ kartica je na Gamivo, iznosi 63,53$. Ako se ide do kraja plaćanja doda namet od 7,4-8% za EU zemlje i 6,2-6,7%) za zemlje van EU, pa krajnja cena izađe 68,54$/67,74$.
  • pogledati ispod i odabrati najjeftinijeg dobavljača (jer po pravilu stave neku skuplju automatski).
  • isključiti njihov "customer protection program" (u kasi ispod naziva paketa i cene odštiklirati i ići skroz dole, na opciju "Thanks, I don't need any additional protection")
  • kada se dođe do koraka za biranje načina plaćanja, pri dnu isključiti opciju "Gamivo Smart"
  • nakon tog koraka obratiti pažnju na ovih 6-8% dodatnog nameta!

Isto radi allkey i za kartice od 100$, pa krajnja suma ispadne sledeća:
  • Eneba - 88,06$ (naravno, AKS8 kod ne važi, iako allkey uvek piše da važi)
  • Kinguin - 87,24$
  • Gamivo -89,75$/90,75$ (što je 15,5% popusta i ujedno najpovoljnija opcija od svih trenutnih kartica, ne samo za 100$).
Edit: pokušao sam da odem do kraja za kupovinu na Gamivo i imaju dodatne namete od 6,26$ za EU zemlje i 5,26$ za van EU zemlje.
 
Poslednja izmena:
Ispravka za Kinguin. Trebalo je da stoji sledeće:

Naredna najbolja 75$ kartica je prema allkey na Kinguinu. Ali allkey nije uračunao i namete koji nisu mali. Na allkey stoji da je uz kupon AKS12 cena 62,99$, a na sajtu je zapravo 68,44$.
 
All key je poce "zezati". Kada odes na sajt, zna nekada koštati isto ali kada hoces kupiti, kaze error (npr kinguin). Medjutim ako se prati link koji kliknes na allkey, nekada salje na ruske ili poljske sajtove i ja mislim da je region problem.

Odavno sam prestao koristiti allkey zbog toga. Direktno odem na sajt pa provjerim popuste.
 
Za one koji imaju Premium, ali bi da iskoriste ovaj popust i uplate Extra:
- da li ste probali da preko kompjutera/web-sajta otkažete pretplatu, refreshujete stranu i onda pokušate da uplatite Extra?

P.S. Ja sam do platio prelazak sa Essential na Extra za preostalih nešto više od mesec dana, pa onda išao na opciju da uplatim još godinu dana Extra i to je prošlo.
 
I ja sam to uradio. Ne znam koliko bi me izaslo da sam uzeo essential pa upgrade na extra.
 
I ja sam to uradio. Ne znam koliko bi me izaslo da sam uzeo essential pa upgrade na extra.
Isto bi te izašlo.

Ja bih uzeo Premium kada bi moglo kasnije da se uzme extra pre isteka roka, ako bude bilo popusta.
Kada vi neko mogao da proveri ono što sam iznad predložio i javi jel radi, bilo bi super.
 
PS Plus igre za decembar su:

💥 Divine Knockout: Founder’s Edition
🪐 Mass Effect Legendary Edition
😼 Biomutant
 
Početkom svakog meseca, uglavnom do 10og. Ako misliš na monthly games.
 
U principu nema pravila za Extra i Premium katalog. Dešavalo se da bude oko desetog, ali isto tako zna da bude i na polovini meseca ili oko i posle dvadesetog.
 
Na CDKeys-u 22% popusta za PS+ 50 evra godinu dana..

Sad uzeo i odmah mi automatski Sony konvertovao dane u moj Extra paket
 
PlayStation Plus Monthly Games for December: Divine Knockout: Founder’s Edition, Mass Effect Legendary Edition, Biomutant
 
Dobar mesec.
 
Gde je trenutno najpovoljnija dopuna za US 20-50$ i ps plus cisto da produzim na jedan nalog sto retko koristim?
 
Rainbow Six Siege dodat u Extra. Bice valjda jos nesto do kraja meseca.
 
PlayStation Plus Monthly Games for December: Divine Knockout: Founder’s Edition, Mass Effect Legendary Edition, Biomutant
DKO mi ne da da dodam u biblioteku.
Takođe ima u ponudi dva Biomutanta, prvi dodat bez problema, a drugi na kome piše PS Premium Game trial, nije, jer jelte nemam PS Plus Premium, ali svakako ne znam šta mu dođe taj "game trial"...

Elem, za mene dobar mesec, konačno da po prvi put probam da izguram ME posle prve misije. Probao ranije na PC (sa džojpedom) i nije mi to to, nadam se d je na PS ispeglanije i sve out a box upotrebljivo za korišćenje.
 
Game trial je za one sa Premium pretplatom da isprobaju igre pre kupovine.
 
Mare legendo, moze jedan lagani info.
Sve sam blizi PS5-ci, i nesto sam u tripu da napravim nov, USA nalog. I da ostanem na starom (UK), kakva je procedura za PS Plus pretplatu.
Uzimam standardno godinu dana PS Plusa na gaming sajtu, za 50e. Kako onda do Extra pretplate? Ubacujem koliko kesa otprilike preko PSN kartice na nalog?
Ako je recimo 30$ doplate, ubacim toliko, i upgrade prolazi bez problema? Nema ubacivanja kartica i ostalih gluposti?
 
Nazad
Vrh Dno