Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Your beta voucher code can be redeemed by up to 5 qualifying accounts, so feel free to share it with friends that you know are happy to receive it (they must be over 18 years old to participate).

To learn how to install and manage the System Software Beta Program on your PlayStation®5 console, click here.

YOUR VOUCHER CODE:
LJ4L-BJR2-B4AK
Code expires: October 31, 2023
 
koliko svi imamo iste probleme sa zenom i decom... neverovatno...
i posle ti kazu biraj zenu, dobro gledaj kada se zenis... sta da gledam... sve su iste...
Znas kako druze,mi svi žalimo i dalje igramo. Zna neke radi mira u kuci, morali da ga prodaju. Tako da bolje da 🤫
Ja vazda prebacujem na kontu žene,al ako se dobro organizujes posao,porodica,slobodno vrijeme ,malo ostaje za gaming,al nekad i to malo dosta znaci. Meni sat na dan je 👍
 
Znas kako druze,mi svi žalimo i dalje igramo. Zna neke radi mira u kuci, morali da ga prodaju. Tako da bolje da 🤫
Ja vazda prebacujem na kontu žene,al ako se dobro organizujes posao,porodica,slobodno vrijeme ,malo ostaje za gaming,al nekad i to malo dosta znaci. Meni sat na dan je 👍
ma ista pirca... kad se uspavaju deca, zena zaspi uz netflix, tada dolazi moje vreme :)
sat - dva igranja posle 11h mi je taman :)

Isto i kod mene tako, dvoje dece, uveče sat dva se zabavim uz ps5/pc, tako da se može nekako :)
 
nego odosmo u off...

fifa23 na 75% popusta :)
 
Pozdrav! Da li neko ima iskusta sa izdavanjem playstation 5-ica? Na sta najvise treba obratiti paznju. Hvala unapred na odgovorima. P.S. Pozeljan PP.
 
Ma to nikako, nikad ne znas kakav mentol uzima i da li ce da lupa i lomi dzojstike, cupa konzolu iz struje i to.

Drugo, morao bi da ulozis dosta i u igrice. Sad ce novi NBA i Fifa, to ti je jos 150e ulaganja.
 
Kada sam iznajmio bio na dan PSVR2, lik mi je ostavio i PS5 zbog vr igara na njemu. Spominjao je da će se potpisati neki ugovor sa ličnom kartom ali nije tražio kada je predavao opremu. Tražio je da se oprema preda na adresi iz lične karte.
 
Jel se dešavalo još nekom da igrica počne neverovatno da mu laguje posle nekih desetak minuta igranja na PS5. Delay bukvalno 1-2 sekunde. Gurnem palicu da krene lik, a on počne 2 sekunde kasnije da se kreće. Brisao keš, rebildao database, internet ok (nije se ništa menjao, ni brzina, ni ping). Doduše, konzola mi je na WiFi i igram na Remote play, ali do sad je odlično radilo. Konzola se ne pregreva. Dakle, počnem da igram i sve bude ok dok ne prođe nekih 10 do 15 minuta igre kada počne neverovatan delay.

Konzola kupljena u februaru, dakle, relativno nova i garantujem odlično čuvana. Sistem je "up to date"

Da li čak može da bude do lap topa na kom mi je Remote play i koji mi služi kao monitor?

*inače, pre nekog vremena mi je javilo da ima dostupan update za kontroler, ali ja zaboravio da ga update-ujem. Da li može da bude do toga?
 
Sutra idem po PS5, evo ga na 450e disk verzija. Zanima me koja je najbolja capture card za ps5?
 
Ipak idem na 4K60 Pro, 4K60 S+ popljuvali poprilicno, hvala..
 
Samo nemoj citati amazom komentare, to su sve fejk recenzije. YT i udri.
 
Neoficijelni fan made 60fps peč za Bloodborne.

Ako neko ima živaca da proba i javi kako šljaka.

EDIT: Sad tek vidim piše "hacked" PS5...
 
Nazad
Vrh Dno