Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Samo moj nalog stoji. Imao sam davno jedan sa kojeg sam igrao TLOU ali sam ga obrisao.

Doslovno stoje igre koje nisam igrao na mojoj listi. I onda kaze: kupi.

Ali bila je lista igara za moj PSN nivo pretplate kada se ode na katalog PS+ igara. Sada mi nudi sve igre koje postoje. "Nista" ne mogu igrati.
 
Samo moj nalog stoji. Imao sam davno jedan sa kojeg sam igrao TLOU ali sam ga obrisao.

Doslovno stoje igre koje nisam igrao na mojoj listi. I onda kaze: kupi.

Ali bila je lista igara za moj PSN nivo pretplate kada se ode na katalog PS+ igara. Sada mi nudi sve igre koje postoje. "Nista" ne mogu igrati.
Gde ti stoje te igre ma nekoj tvojoj wish listi ili u bblioteci?
Konkretno pitanje, da li možeš instalirati sve igre koje su ti izlistane u game library>your collection ?

Velika je razlika, preciznije izražavanje bi pomoglo.

EDIT: Sad čitam da pišeš da ne možeš...
Proveriću moju PS+ biblioteku kad dođem kući, pa javim...
 
Postavio sam screenshotove na prosloj stranici. Ove 3 nisam kupio, niti su dostupne mojom pretplatom, na OUTER Wilds nisam u zivotu kliknuo niti je upalio na bilo kojoj platformi. I eto ih u mojoj kolekciji bez katanca:

image.png


Ima jos dosta igara u mojoj kolekciji koje prvi put vidim.. bez katanca. Ali imaju neke sa katancem ne znam zasto su u mojoj kolekciji. Nikad ih igrao nisam. Prakticno mi je zatrpana kolekcija da ne znam sta je moje. Evo jos neke:

image.png


Nalog je US, Aljaska.
 
Da li delis taj nalog sa nekim? Ako neko drugi ima pristup, mozda je on ubacio da bi on igrao :D Zato sto imas katanac, deluje mi da sharujes nalog sa nekim.
 
Ne dam ga nikome :D Nisam ga nikada sherovao. Dodao taj drugi da odigram TLOU PT1 i to je to. Obrisao ga davno. Ali kako kazes, kao da je neko drugi dodavao igre ili da je koristio moj acc. Mozda je hakovan al neko kulturan pa bi nije komplet ukrao. lol

image.png


Ali i dalje stoje igre u PS+ katalogu koje nisu za basic pretplatu. Moram na svaku kliknuti i odabrati verziju da bi mi pokazalo ili kupi ili download.
 
Da li imas na mejlu neka obavestenja?
 
Da, verovatno ti je neko od ukućana provalio PIN code ili petljao sa igrama dok je bilo otklučano, bolje ga promeni, za svaki slučaj.
Da je neki hack u pitanju verovatno bi ti bio promenjen password, možda grešim.

btw sad sam proverio moju kolekciju i tu je samo ono što sam dodao, nema katanaca niti nečega što nisam dodao US Texas nalog.
 
Zadnji mail od njih je šest Maj. A ove se igre pojavile ima mozda 2 dana.

Moguce da mi je neko ulazio u profil i da ga koristi. Stavit cu drugi password za svaki slucaj.

sammy

Nije niko dotakeo konzolu najmanje 3-4m osim mene.

Super bi bilo jedino da se mogu obrisati.
 
Moguće je i to, da je neko ulazio u profil, pomislio sam da bi možda isti taj promenio i password, mada šta znam.

A možda je i do njih, neki bug, konfuzija oko Basic i Premium pretplate, nagadjam.
Nisam toliko dugo na PS, ne znam da li rade takve stvari, da menjaju recimo sa Premium na Basic, ili obrnuto, za neke igre.
Taj katanac me zaintrigirao, malo sam zaguglao, probaj ovo recimo ako već nisi do sada:
 
Hvala. Pokusao sam to sa licencama ali je i dalje isto. Jeino postoji mogucnost da se nalog ubagovao i povukao igre koje su bile na nalogu kada sam igrao TLOU PT1. Zasto se to sada desilo, stvarno ne znam.
 
PS5 Pulse 3D za 14k ili Kraken X for console za 5.5k ili nesto trece?

Navukoh se na CoD DMZ pa mi treba zbog party i komunikacije, znaci mic mi je bitan, a na par review-a sam cuo da Pulse i nemaju bas neki mic.
 
PS5 Pulse 3D za 14k ili Kraken X for console za 5.5k ili nesto trece?

Navukoh se na CoD DMZ pa mi treba zbog party i komunikacije, znaci mic mi je bitan, a na par review-a sam cuo da Pulse i nemaju bas neki mic.
Naprotiv, ja ga koristim za posao i sastanke i odlican je.....
 
Mnogo bre to para za Pulse 3D, preko madjara su bile u nekom trenutku nove za 70ak evra
 
krastavac na firmu uzimam i moram da ih uzmem danas dok sam u Galeriji ;)

Ali izgleda ce ipak pasti neke zicane, ne mogu da se majem sa jos jednim punjacem.
 
Ovi dualsesnse 5 kontroleri, prve generacije, su teška njesra. Uzeo konzolu krajem januara. Krajem aprila jedan joypad krenuo već da drifta. Pošaljem kod nama omiljenog mađara, i dobijem novi rekordnom brzinom nazad (sve pohvale). Vidim po natpisu da mi se novi razlikuje od starog. Novi radi i dalje, ali zato mi se na drugom starom počeo habati levi analog - podigla se malo guma. Uskoro će se i guma i iskidati na njemu. Šta ću onda, kada mi počne driftati. Imaće fizičko oštećenje. Da li će zbog toga garancija biti odbijena?

I da li je moguće srediti drift u kućnoj radinosti. Na dualshock 4 sam menjao sve živo delovima sa alija. Kakva je šansa za dualsense 5.
 
Izvini druze ali mislim da je do tebe, nisu bas toliko sranje da se dva pokvare u roku od pola godine.
 
Uzeo Asus TUF H3, na brzinu pregledao reviewe svuda ih nahvalili.

Pogledajte prilog 394424
Pa nahvališmo ih jer su bile džabe u januaru na Ananasu.
Objektivno, zvuk ništa posebno, furuna od skaja oko ušiju u ove tople dane...
Izvini druze ali mislim da je do tebe, nisu bas toliko sranje da se dva pokvare u roku od pola godine.
Ima igraonicu.
To je habanje za godinu dana koje običan korisnik ne može postići za 5 da 10 godina.
Kao službeni auto...
 
Imam igraonicu. Ali to što je imam ne znači da su joypadi non stop pod igrom. Evo iz programa - prosek za maj mesec - 3 sata i 12 minuta dnevno. Poznajem mnogo ljudi kod kojih se igra više dnevno nego kod mene.

Zašto taj problem nemam sa DS4 kontrolerima. Imao, ali sa V1 generacijom. Posle sredili. I to samo ljuštenje analoga. Prošlo na desetine joypada kroz igraonicu i samo sam na jednom imao drift za ceo lifespan PS4.
 
Ja sam sa DS4 prebacio pecurke na oguljeni DS5 sad se i drugi ljusti. Mogu da se naruce kvalitetniji sa alija.
 
Imam igraonicu. Ali to što je imam ne znači da su joypadi non stop pod igrom. Evo iz programa - prosek za maj mesec - 3 sata i 12 minuta dnevno. Poznajem mnogo ljudi kod kojih se igra više dnevno nego kod mene.

Zašto taj problem nemam sa DS4 kontrolerima. Imao, ali sa V1 generacijom. Posle sredili. I to samo ljuštenje analoga. Prošlo na desetine joypada kroz igraonicu i samo sam na jednom imao drift za ceo lifespan PS4.
Pa aj da kazem da je moj prosek sat dnevno, znaci 3 puta krace, ali ih imam godinu i po, tri puta duze. Da ne izmalerisem sad, ali stvarno ko novi i dalje. Mozda ti neka losa tura zapala.

Ali ok, kapiram i da je dosta drugacije kad igras na svom dzojstiku i kad dodju klinci u igraonicu, nije ni ja bas da navlacim svilene rukavice kad igram, ali i ne divljam.
 
Mozda za to guljenje mogu da pomognu one gumice (navlake za pecurke) sa Alija. Mislim da nisu skuplje od dva dolara. Ja sam ih uzeo iz drugog razloga, a to je jer igram FPS igre, a jos DS4 su mi se te gumice pokazale kao dobra zamena za KontrolFreak, jer originalni zaista ostavljaju posledice na pecurkama. Obicno u paketu budu dva tipa navlaka (sa ispuocenom i ulubljenom bazom- deo gde se postavlja jagodica), svaki tip ima 2x krace navlake i 2x duze navlake.
 
Nazad
Vrh Dno