Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ne znam koji konkretno Call of Duty igraš ali CoD Vanguard, Cold War i Modern Warfare ja inače igram na M&K, samo ih utaknem u USB portove na konzoli.
Pa napisah da ne igram MP i kad bih igrao CoD nije za mi za igranje bez M&K (probao sam s kontrolerom čisto radi nostalgije iz 2000-tih :)).
CoD sam probao ali meni je on bio i ostao za M&K
 
Pa napisah da ne igram MP i kad bih igrao CoD nije za mi za igranje bez M&K (probao sam s kontrolerom čisto radi nostalgije iz 2000-tih :)).
Samo sam napisao da ja igram CoD sa M&K na Soniju jer i meni nije za igranje bez iste kombinacije :)
 
Kad postaju dostupne nove igre sa ps+? Piše danas ali mi i dalje prikazuje FIFU itd
 
Nasao sam negde da je u 12PM po ET za USA, sto bi bilo oko 18h kod nas
 
Bukvalno će me mrzeti da kliknem da ubacim igre u library jer GoW već imam i mimo PS+, a ovaj Naruto Burek i Sunđer Bob Spužva me ič ne zanimaju...
 
Ne znam, ne sećam se da smo imali
mator sam, imali smo za ps3 😁
aj napravimo, nista lakse. Mislim da ne krsimo nista od pravila - ispravice moderator

 
Ne znam sta da mislim o ovim novim varijantama PS plusa. Da znam da ce dodavati redovno ps3 igre, uzeo bih najskuplju verziju... Svacega neceg bi se podsetio iz onog vremena. Ali na launchu recimo sve nezanimljivo sto su najavili.
Vise od 10 godina cekam da opet zaigram Silent Hill Downpour npr, omiljenu igru iz one generacije konzola.
 
Posto mi je istekao PS Plus sta mi preldazete da uradim sada. Da uzmem mesec dana sada ili da sacekam jos i uzmem godinu dana PS Extra. I da li se zna kada ce moci da se kupe kartice za PS Extra na ovim sajtobima.
 
Поздрав,

Купио сам ПС5 крајем децембра, све је било идилично до априла месеца, преко 100 сати у РДР2, око 50 сати у осталим играма (ит текјс ту, рачет и кланк, спајдермен) и онда у априлу десио ми се први ЦЕ 108255-1 и то преко оног смећа од CoD Warzone, од априла до прекјуче десило ми се још два иста ерора и то у АC Oddysey i W3, да би се од прекјуче до данас нагло интензивирало све и добио сам 4 ерора у последњих два и по дана. Све ЦЕ 108255-1.

Битно је да напоменем да то нису "hard crash", пошто сам читао да код већине људи истоимени ерори изискују да се извади кабл ПС5 из струје пошто се све замрзне, код мене то није случај већ пошто (не)пријавим ерор Сонију, одмах ме врати у главни мени и могу поново да уђем у игру/игре. Такође не дешавају се одмах по уласку у игру него у размери од 45 минута играња до 4 сата активне игре.

Шта ми је чинити?
Реинсталати игру није опција пошто се десило код 3 различите игре.
Угасити интернет током игре није помогло.
Пре пар сати са урадио "rebuild datebase" мада по искуствима са интернета то не помаже у толикој мери.
Рестарт целог ПС?

Да ли је повраћај конзоле неизбежан?У питању је Гигатрон, али сама помисао на то ми ствара главобољу пошто могу да замислим колико би то све трајало на логистичком плану. Људи у иностранству чекају месецима на нову конзолу чак и ако имају ПС продавницу у земљи

Хвала унапред.
 
Imaš li neki eksterni SSD koji možeš da prikačiš pa na njega da instaliraš neku igru, čisto da vidiš da li će se u tom slučaju error pojavljivati?
 
Svakako uradi fabrički reset, pa vidi dal ce da zeza, to ti je najlakše za početak.
A i ako odneseš na reklamaciju, možeš da navedeš da nije pomoglo.
 
Posto mi je istekao PS Plus sta mi preldazete da uradim sada. Da uzmem mesec dana sada ili da sacekam jos i uzmem godinu dana PS Extra. I da li se zna kada ce moci da se kupe kartice za PS Extra na ovim sajtobima.
Opet je Singapurski jeftinij od US: SGD 89.90 vs US$ 99.99 - razlika je oko 4000 din.

Nema kartica, moraš preko dopune da napniš novčanik i kupiš direktno u prodavnici. U Singapuru možeš već da pazariš, US čekaš do 13.06.

1654801804344.png


1654802050877.png
 
Поздрав,

Купио сам ПС5 крајем децембра, све је било идилично до априла месеца, преко 100 сати у РДР2, око 50 сати у осталим играма (ит текјс ту, рачет и кланк, спајдермен) и онда у априлу десио ми се први ЦЕ 108255-1 и то преко оног смећа од CoD Warzone, од априла до прекјуче десило ми се још два иста ерора и то у АC Oddysey i W3, да би се од прекјуче до данас нагло интензивирало све и добио сам 4 ерора у последњих два и по дана. Све ЦЕ 108255-1.

Битно је да напоменем да то нису "hard crash", пошто сам читао да код већине људи истоимени ерори изискују да се извади кабл ПС5 из струје пошто се све замрзне, код мене то није случај већ пошто (не)пријавим ерор Сонију, одмах ме врати у главни мени и могу поново да уђем у игру/игре. Такође не дешавају се одмах по уласку у игру него у размери од 45 минута играња до 4 сата активне игре.

Шта ми је чинити?
Реинсталати игру није опција пошто се десило код 3 различите игре.
Угасити интернет током игре није помогло.
Пре пар сати са урадио "rebuild datebase" мада по искуствима са интернета то не помаже у толикој мери.
Рестарт целог ПС?

Да ли је повраћај конзоле неизбежан?У питању је Гигатрон, али сама помисао на то ми ствара главобољу пошто могу да замислим колико би то све трајало на логистичком плану. Људи у иностранству чекају месецима на нову конзолу чак и ако имају ПС продавницу у земљи

Хвала унапред.
Novu konzolu ćeš dobiti u roku od par dana. To je moje iskustvo, prelistaj malo temu.
 

Nepotreban rimejk pogotovo sto je citavih 70$....
Nista ostaje jos da vidimo tu pricu da subscription model nece dirati 1st party igre visoke produkcije, ako u buducnosti uopste i bude takvih retkih a ne budu potajno spremne za GaaS monetizaciju.
 
Šta znam, mene je baš smorio replay keca, kad se uporedi sa daleko superiornim nastavkom po pitanju fluidnosti borbe i napucavanja, tkd je ovo dobrodošlo ako unesu sve te gameplay izmene iz dvojke u ovaj rimejk - ali def ne za tu cenu, možda 30$ najviše. Ili kad padne na PC pa se lagano zaplovi slobodnim morem :D
 
Kazu da ga prave ground up, sto bi znacilo da su sigurno dodali i mehaniku borbi iz dvojke
 
Jeste, sve što je bilo unapređeno u dvojci biće i u Remake-u. Ja odlažem ponovno igranje već godinu dana od kad sam čuo da izlazi Remake... ima ovo da se kupi day one.
 
Michael Jackson Popcorn GIF by Naughty Dog
 
Jeste, sve što je bilo unapređeno u dvojci biće i u Remake-u. Ja odlažem ponovno igranje već godinu dana od kad sam čuo da izlazi Remake... ima ovo da se kupi day one.
Just don't...

Veruj mi, odigrao sam nedavno TLOU1 ponovo sa nekih četiri-pet godina razmaka između prvog i drugog igranja, kao uvod u TLOU2 koji do tada nisam igrao, i igra nije dobro ostarila, ne u smislu grafike, mehanika, već jednostavno cela ta priča i ceo opšti utisak je suv prosek, i to nikakav remake neće popraviti.
Sigurno je igra bila vau kad se pojavila na PS3 (tad je nisam igrao), iskreno, bila mi je vau i kad sam je prvi put igrao i prešao, ali od tada je tržište prezasićeno zombi apokalipsa tematikom da usled zasićenja na površinu mnogo lakše izbijaju sve mane igre u svim segmentima, pa i u onom segmentu za koji sam mislio da nije moguće prigovoriti, a to je odnos Džoela i Eli... Woke, gay i ostale gluposti koje provejavaju, da stavim na stranu...

Mislim da bi mi bilo bolje da igru nisam igrao i imao idealizovano sećanje ne istu nego što me je realnost tresnula u facu...
 
Ja odigrao pre dvojke i vise mi se svidela nego kada sam je igrao na ps3 (uz ocajne performanse).
 
Meni je prvi deo ubedljivo najbolja igra ikada i to posle vise prelazaka, tu se nista nije promenilo. Jedva cekam da je ponovo odigram na PS5.
Ipak, nema sanse da je ponovo kupim po punoj ceni. Ako bude moguc neki upgrade za 10-20€, onda ce biti day one. U suprotnom, tek nakon nekog ozbiljnog popusta.
 
Ja sam prvi deo presao pre mozda godinu dana , igrao sam svasta i ps3 sam uzeo bas zbog ove igre.
Igra je fenomenalna a ps3 sam prodao posle jer se nisam odusevio ostalil expluzivama.
Da dodam da sam probao svasta na pc i da me je opet the last of us odusevila i igrom i pricom i grafikom, ima gomila zombi igrica ali ni jedna nije blizu ovoj.
 
Kraće rečeno, nisi probao Bladborn
 
Just don't...

Veruj mi, odigrao sam nedavno TLOU1 ponovo sa nekih četiri-pet godina razmaka između prvog i drugog igranja, kao uvod u TLOU2 koji do tada nisam igrao, i igra nije dobro ostarila, ne u smislu grafike, mehanika, već jednostavno cela ta priča i ceo opšti utisak je suv prosek, i to nikakav remake neće popraviti.
Sigurno je igra bila vau kad se pojavila na PS3 (tad je nisam igrao), iskreno, bila mi je vau i kad sam je prvi put igrao i prešao, ali od tada je tržište prezasićeno zombi apokalipsa tematikom da usled zasićenja na površinu mnogo lakše izbijaju sve mane igre u svim segmentima, pa i u onom segmentu za koji sam mislio da nije moguće prigovoriti, a to je odnos Džoela i Eli... Woke, gay i ostale gluposti koje provejavaju, da stavim na stranu...

Mislim da bi mi bilo bolje da igru nisam igrao i imao idealizovano sećanje ne istu nego što me je realnost tresnula u facu...
Ja uzeo da igram, jer je svi hvale i možda je bila dobra u to vreme kada je izašla, ali je meni jedna od lošijih. Ajde što nije "open world", ali inventar je blagi užas, menjanje oružja živo mučenje, resursi (metkovi, bodeži i inventar) skoro pa nepostojeći... Na to dodam što su u tamnim scenama boje isprane do besvesti (koliko sam izguglao to je tako tvorac zamislio)...

Baš sam se potrudio da joj dam šansu i dosta odigrao, ali više od mesec dana ne mogu da se nateram da nastavim (a pokušavao sam samo zbog tematike i nastavka). Jednostavno mučenje. Days Gone (sa lošim inventarom koji je raketna nauka za TLOU) je neuporediv bolji (uzevši u obzir sve mane Days Gone igre, razlika je ipak nebo i zemlja).
 
Nazad
Vrh Dno