Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

A meni je tako dobro👌
 
Dva puta sam je prešao
 
Meni nece da ucita recap, prebaci me na SR sajt i izbaci gresku.
 
Nesto tu nije kako treba. Na konzoli mi stoji npr RDR2 da sam igrao 33h a na sajtu preko 50h.
 
Ma veze ovo nema, meni rdr2 pise 10 sati, a ja spucao sigurno preko 70-80 sati, i full story,side quest, i online sam ga igrao jedno vreme 😂
 


Dobre su ove kombinacije maski, crno crveno itd..
 
Jel vrede Pulse 3D slušalice?
Kakva su iskustva?

P.S. I moja žena obožava Astro :D
 
Lose ocene imaju generalno.
 
Arctis 7P (skuplje) ili HyperX Cloud Flight (tu negde sa cenom).
 
Ja ih imam par meseci i generalno sam zadovoljan.
U pocetku su bile neudobne ali sam se navikao vremenom. Zgodne su kontrole na levoj slusalici i integracija sa sonijem (mozes da vidis bateriju, dok na primer za arctis 7p moras da gledas u lampicu na njima).

Sto se trajanja baterije tice, moze jedno 10ak sati. Ja promenim (potrosim) 2 dzojstika i onda stavim na punjac.

Ponekad (realno retko) krenu da prekidaju (kao da zakrce malo) i to zna da nervira. Objasnjenje koje sam nasao je da nesto smeta wifi konekciji, ali pojma nemam sta kada sedim direkt ispred sonija i nema nista izmedju nas, jedino sto mi je onaj dongle ukljucen iza sonija
 
Arctis 7P je preskup (kad se uzme u obzir da bih ga koristio samo za PS i to povremeno).

U kom smislu je HyperX cloud Flight bolji od Pulse 3D? Koja je razlika između ta dva?

- Pulse 3D mi se više slaže uz konzolu/džojstike/punjač, a i ne volim mikrofon što štrči na HyperX-u.
10 sati baterije mi je sasvim dovoljno, a koliko vidim traje i duže kada se ne koristi mikrofon (koji bih ja svakako retko ili nikad koristio).

Jel postoji neko postolje za Pulse 3D, po mogućstvu da i puni slušalice?

@shomiNBGD
Preko wifi anyliser aplikacije vidi zagušenje wifi mreže, pa prebaci na neki rasterećeniji kanal ruter. Verovatno bi to pomoglo.
 
@nemanja123

Imas dosta poredjenja ljudi koji su imali oba modela, guglaj "Cloud Flight vs Pulse 3D", nisam video da je neko ko je imao oba rekao da je Pulse bolji. Za Pulse dosta zalbi da su neudobne.

Ja sam uzeo Cloud Flight za PS5, medjutim imam problem sto vec 4 godine koristim Cloud 2 zicane koje su mi postavile visok standard. C2 su bolje od Flight (ne preterano, ali jesu bolje) pa cu najverovatnije povezati C2 kablom i prodati Flight.
 
@nemanja123

Imas dosta poredjenja ljudi koji su imali oba modela, guglaj "Cloud Flight vs Pulse 3D", nisam video da je neko ko je imao oba rekao da je Pulse bolji. Za Pulse dosta zalbi da su neudobne.

Ja sam uzeo Cloud Flight za PS5, medjutim imam problem sto vec 4 godine koristim Cloud 2 zicane koje su mi postavile visok standard. C2 su bolje od Flight (ne preterano, ali jesu bolje) pa cu najverovatnije povezati C2 kablom i prodati Flight.
Kako bi uporedio C2 i Cloud Flight što se udobnosti tiče?
I ja imam Cloud II, ali razmišljam da za konzolu uzmem nešto bežično. Cloud II Wireless su oko 150€, a toliko mi se baš i ne plaća, dok su Cloud Flight već pristupačnuje.
 
Cloud Flight je manje udoban, losije izoluje zvuk iz okoline i losiji je kvalitet izrade.

Sto se zvuka tice, ne vidim neku razliku u odnosu na C2 povezan preko dzojstika, sto je pozitivna stvar za Flight jer su C2 odlicne sluske.
 
@nemanja123 ako konzolu drzis vertikalno onda ti ne treba postoje :D
 
I ja se razmisljam o prelasku mozda na neke bezicne slusalice. Problem je sto trenutno imam Cloud 2 Alpha S i mislim da bi prelazak na neke jeftinije bezicne bio downgrade u kvalitetu slusalica.

Kakva su vasa misljenja?
 
Ne morate da se ogranicavate samo na ta 3 modela koji su zvanicno podrzani, radice vam bilo koje bezicne bt sluske koje vec imate, samo vam treba USB BT adapter od 4-5$

ja tako koristim stare WH-1000XM3
 
Sa bt sluskama moze da bude kasnjenje, a i nije podrzan virtuelni 7.1 surround
 
Ok, slazem se, ali rekoh cisto da ima i ta opcija, ako neko vec ima neke sluske i ne daje mu se opet 100-200e.

Ja koristim tako vec godinu dana i nisam imao kasnjenje
 
Daj predlog koji dongle onda da se kupi i gde (po mogućstvu inostranstvo :) ).
Imam 3 para bežičnih slušalica kući.
 
Nazad
Vrh Dno