Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

skontao sam kad mi zabada safe mode po mora da radi repair a verovatno i drugima samo ako se desi nestanak struje nocu a ujutru te saceka repair mozda ni ne skontate da je struja nestajala
 
1. Nešto ne radiš kako treba 😋
2. Nije u pitanju isti nalog
3. Igra nije iz istog regiona (tipa na PS4 si igrao fizičku kopiju za EU tržište, a sada igraš digitalnu za US)

Nešto od ova tri je u pitanju. Nemaš PSN+ pa da automatski povlači sejvove?

Pa milim da sam uradio kako treba :D.
Isti je nalog, nije mi ni dalo da iskopiram sejvove na drugi nalog. Igrao sam disk verzije igara, region valjda eu (sve su igre kupljene ovde).
Verovatno je to problem. Pa reko, sejv je sejv :D Iskopirao na flesku, pa sacuvao. Stigla konzolica nova, izvadio fles iz fioke, prekopirao na ps5 i djoka.
Bas su glupo zakukuljili sa tim regionima, igra je igra, pogotovu singleplayer.
 
Pa je l i sada igraš preko tih diskova ili su digitalne kopije iz drugih regiona?
 
Tako sam i mislio. Ne možeš tu ništa, sejvovi nisu kompatibilni zbog različitih regiona.
 
Ma, da videcu jos sa rdr 2, tu imam diskove. Bas su zakomplikovali.
Nego, nije moguce sortirati glavni meni? Npr. da mi ikone svih igara budu u redu, a plus, galerija, libary u nastavku. Vidim da sortira po recent principu, ali me to bas nervira.
 
Da li neko koristi UPS za PS5 i koja su iskustva? Da li je potreban UPS sa "Pure sine wave" izlazom ili je dovoljan neki jeftiniji koji ima "Simulated sine wave"?
 


Da li vi ovde čujete nešto što ne bi trebalo da se čuje?
Nekako mi deluje kao da je ventiltor raštelovan, ili mi se čini? Ovo nije coil whine?
Ovako se čuje dok igram nešto, u ovom slučaju R&C Rift Apart. Mislio sam možda je disc drive, izbacio sam disk i pokrenuo Astros playroom i isto je.
Doduše konzola je na metar od mene, verovatno ne bih ni primetio da je veća udaljenost. Ne smeta tokom igranja jer je od zvuka iz igre ni ne čuje.
 


Da li vi ovde čujete nešto što ne bi trebalo da se čuje?
Nekako mi deluje kao da je ventiltor raštelovan, ili mi se čini? Ovo nije coil whine?
Ovako se čuje dok igram nešto, u ovom slučaju R&C Rift Apart. Mislio sam možda je disc drive, izbacio sam disk i pokrenuo Astros playroom i isto je.
Doduše konzola je na metar od mene, verovatno ne bih ni primetio da je veća udaljenost. Ne smeta tokom igranja jer je od zvuka iz igre ni ne čuje.

Мислим да је нормално, мој се идентично чује, само са додатним coil whine хахахаха. И не, то није coil whine, то је само вентилатор. Coil whine је нека врста зујења, али баш зујење.
 
Ja ne znam sta je sa vama ljudi, toliko zaljenja na buku a konzola nikad tisa. Ps4 naspram ps5 je zvucao kao traktor.
Gde ima procesor ima i kulera, kuler vrti, pravi neki zvuk, ne moze da bude besuman, mislim mozda i moze ali ne za ove pare. (500e za 4k, 60fps u vreme ludnice sa kriptovalutama).

A i ne znam sto mora konzola na 20cm da bude od vas, gurnite je negde u cosak da se ne vidi i necuje (ja sam tako svoju), bitan je sto veci 4k tv i udobna sofa.
 
Ne žalim se ja ba buku, nego sam samo hteo da proverim da li ovde nešto ne valja jer mi je delovalo jao da je kuler raštelovan pa tandrče.
 
New Football Game Online Performance Test Demo ima na store-u od Konamija.... PES 2022?

Sad ce da se proba
 
Stigao mi je crveni DualSense, čudna je nijansa mnogo, nije ni roze ni crvena, nešto izmedju. Meni se dopada, izgleda drugačije u odnosu na slike i snimke koje sam gledao
 

Prilozi

  • IMG_20210625_133215.jpg
    IMG_20210625_133215.jpg
    131.7 KB · Pregleda: 69
  • IMG_20210625_133222.jpg
    IMG_20210625_133222.jpg
    141.8 KB · Pregleda: 63
Zovu ga cosmic red a vuče na roze :unsure:
 
Ne znam kako bih definisao boju, da je klasicna crvena nije, da je roze nije ni to :)
 
^
Pa odmah su ga i opisali kao "bobičasto crvena"...

Ovde se možda bolje vidi nijansa boje:
jpeg-image-21-1623444106467_y3c1.1280.jpg


Meni svakako najbolji crni, najviše zbog preglednijih oznaka na dugmićima, jer kad su neke brze QTE sekvence umem da se zavoravim gde je koji znak pa moram da pogledam, a na belom i crvenom, su (bar na slikama, uživo ne znam) oznake na dugmićima teže uočljive nego na crnom...

Clipboard01.jpg
 
^ Nisam nigde pročitao/video pa da ne lutam...
Da li možda svetle simboli na dualsense dugmićima kad se koristi radi lakšeg snalaženja u mraku?
 
Kako se kreću cene godišnje pretplate na ps+ ? Isto me zanima koliko je kupovina diskova preko kp sigurna ?
 
Kako se kreću cene godišnje pretplate na ps+ ? Isto me zanima koliko je kupovina diskova preko kp sigurna ?
Mozes da kupis za us oko 25€, a kupovina preko KP je sigurna isto ko kupovina pastete na pijaciu roku, mozes da prodjes lepo, a moze da te kosta duplo, mada imas ocene clanova pa prati.
 
Za US naloge, PS+ godišnja pretplata se može naći za $26-30 na cdkeys. Diskovi kao diskovi su sigurni (koliko i kupovina bilo koje druge stvari od nepoznatih ljudi), samo izbegavaj kupovinu naloga preko KP, jer se dešava da prodaju kradene naloge.
 
Kako da pokrenem Warzone, neće ništa da otvori nego pokazuje katanac I na warzone I na modern warfare I na store ? Jel igra I dalje ftp ili nije ?
 
Jel nalog sa kog pokusavas da pokreneš, povezan u neki share?

Jedino to vidim kao mogući razlog.
 
Nazad
Vrh Dno