Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Znači igraće se Lego race i posle vožnje se pere bolid .ove igre će mi držati pažnju verovatno nekih 10tak minuta pre nego sto padne uninstall 🙄
 
Ne znam kako mogu neki da igraju fps na kontroleru. Pogotovo ne mogu na tv-u u dnevnoj. Oduvek sam to i strategije igrao na pc.
 
Na GTAV je auto aim jos i ok, mislim moze da se igra, na CP2077 vec ima problema, barem je meni heavy, u odnosu na mouse & keyboard :D
Tu je zato VR ali nema takvih igara, mada ima dobrih shootera, ali dobro ne moze sve hahah
 
Moze da namesti setovanje za CP2077 da bude bombona za gamepad. Mada sam ja presao ceo main i 95% DLC bez tih setovanja, naravno bez aim assista. Samo vežba.
 
A na kojoj konzoli imate više h vi koji imate oba sistema?
Za dve godine što imam Series S jedno 1200 sati PS5 i dobrih 60 sati Series S :D A sve vreme imam Gamepass. Prešao samo Lies of P i pre njega Plague Tale novi...
Na GTAV je auto aim jos i ok, mislim moze da se igra, na CP2077 vec ima problema, barem je meni heavy, u odnosu na mouse & keyboard :D
Tu je zato VR ali nema takvih igara, mada ima dobrih shootera, ali dobro ne moze sve hahah
Nikad ni 1% autoaim pomoći ne koristim. Tačno kontam da bih batalio igru posle dva dana da tako igram, gubi svaku draž. A i vežba čini čuda kad si duže vremena na gejmpadu. Ja nisam za gejming pipnuo ništa sem gejmpada 4+ godine i igram FPS lagano
 
Poslednja izmena:
Naravno da gubi draz, ali kad predjes sa tastature i misa na nesto drugo i pritom ti nikako ne ide ta transformacija, onda je svaka pomoc dobrodosla.
Moze da se navezba sigurno ali ako si mator 50+ i nemas bas mnogo nerava i vremena, onda daj sta das :D
Presao sam i ja CP bez assista, default podesavanja, nije to problem, stvar je navike, ako igras fps igre preko 30 godina sa misem i tastaturom prelazak na gamepad ti nece bas prijati.
 
Koje su najbolje trke za local/couch coop?
 
Koje su najbolje trke za local/couch coop?
GT7 (ogoljeni u split screenu), Dirt5, WRC10…

Sad je izaslo dosta novih naslova ne znam dal imaju local/couch coop/splitscreen , sumnjam jer uglavnom je to mrtva funkcionalnost kod novih igrica nazalost.
 
Ja cu svakako probati Sable, lepo izgleda i citao sam sasvim dobre/solidne recenzije.

Isto vazi i za Lego voznju... moze biti sigurno ok zabava, dok jednog dana ne daju Crash Team Racing. :)
 
Ovo prvi put čitam, mislio sad da je konsenzus da je XboX joy >>>>> DS5.

Ako te ne mrzi napiši kako "lako" rešavaš drift kod DS5.

Meni danas iz Game Centra stigao nov crni DS5 koji sam uzeo kao drugi džojped, i nisam stigao da ga čačakam, a ne znam kako da utvrdim koja je serija (pošto je crni kontam da je ili BDM-020 ili BDM-030, pošto njih u verziji BDM-010 nije bilo).
To će mi značiti kad budem poručivao one anti-drift programatore sa Ali jer nisu isti sa sve verzije.

EDIT:
Sad vidim ovo:
BDM-030_2b4161c0-2bfc-4e7e-8bbb-5b109d0448ce.jpg

Opcija pod dva (da rastavljam kontroler) ne dolazi u obzir.
Samo da se nadovežem, po izgledu R2/L2 trigera ovaj moj džojped je BDM-30. Za sada ne vidim nikakvu razliku između njega i belog koji je došao uz konzolu a koji bi trebao da je BDM-020, osim da su mu kao nazubljene pečurkice sa strana i donje strane, i naravno u boji.
Da li su ove nazubljene pečurkice bolje, ne znam, jer odmah na njih stavljam one malo bolje silicon kapove sa Alija, i to mi je praksa još od PS4, i nikad mi se nijedna pečurkica na džojpedu nije ogulila, uvek su kao nove.
Gotivna je i ova matirana midnight black crna, jedino što ostaju tragovi capica.
Ja cu svakako probati Sable, lepo izgleda i citao sam sasvim dobre/solidne recenzije.

Isto vazi i za Lego voznju... moze biti sigurno ok zabava, dok jednog dana ne daju Crash Team Racing. :)
Ja ove igre ne bih probao ni da nemam back log odličnih igara.
 
Imam i ja ogroman backlog, ali prosto sam slab na indie naslove... mada i njih imam gomilu koje bih probao, jer uvek se nadje neki biser medju istima.
Evo ovo npr. deluje skroz okej... mada ovo se ne dobija uz PS+, tek treba da izadje za koji dan.




 
GT7 (ogoljeni u split screenu), Dirt5, WRC10…

Sad je izaslo dosta novih naslova ne znam dal imaju local/couch coop/splitscreen , sumnjam jer uglavnom je to mrtva funkcionalnost kod novih igrica nazalost.
Baš je žalosno što nema nešto bolje..

Inače, jel znaš još neku dobru igru za local coop? ne moraju trke..
 
ja bih samo dodao Beach Buggy Racing, koji mi je najbolji racing tipa mario cart...
 
Ako igru(nalog Alan Wake 2 i Spiderman 2) koju sam kupio misleći da je gost, mogu da igram sa svog naloga i vidim je u statistici igranja na svom profilu, da li to znaci da sam dobio nosioca? Dok na primer Jedi Urvivor ima katanac dok sam na svom nalogu, a kada prebacim PS korisnika na kupljeni nalog onda može da se igra. To je gost jel?
 
Koje su najbolje trke za local/couch coop?
Trackmania Turbo,Mx vs ATV Legends,HotWheels Unleashed,HotWheels 2,Lego 2k Drive,Crash Team Racing,Team Sonic Racing,Vipeout,Hotshot Racing,Horizon Chase Turbo plus igre sa automobilima koje nisu trkačke: Rocket League i Twisted Metal (Black a ko ima ps premium može i Twisted Metal 1 i 2)
 
Ako igru(nalog Alan Wake 2 i Spiderman 2) koju sam kupio misleći da je gost, mogu da igram sa svog naloga i vidim je u statistici igranja na svom profilu, da li to znaci da sam dobio nosioca? Dok na primer Jedi Urvivor ima katanac dok sam na svom nalogu, a kada prebacim PS korisnika na kupljeni nalog onda može da se igra. To je gost jel?
Nisi dobio nosioca, samo si izbacio nosioca da on ne može da igra. Ne treba to da radiš ako si kupio gost slot
 
Kada si se logovao na taj gost nalog nisi treba da ukljucis share. To ti je verovatno pisalo u uputstvu koji si ili nisi pročitao. Kontaktiraj prodavca.
 
Rešili smo da doplatim za gtav i spajdija2 a aw2 da deaktiviram console sharing jer taj ne može da proda kaže komplet.
 
Rešili smo da doplatim za gtav i spajdija2 a aw2 da deaktiviram console sharing jer taj ne može da proda kaže komplet.
Prijateljski savet, pročitaj prvi post u temi "šta treba da se zna pre prvog paljenje konzole", jer ovakvim ponašanjem i uzurpiranjem dela naloga koji nisi kupio (makar i nesvesno) možeš izazvati probleme i neprijatnosti kolegi sa kojim deliš nalog.
Ako nisi siguran kako deljenje naloga funkcioniše, a mrzi te da detaljno pročitaš, bolje kupuj cele naloge za sebe, jer tako ne možeš nikoga "zeznuti", osim sebe.
 
Kupovao sam od čoveka na KP čiji svi nalozi imaju isti email sa domena njegove firme. Znam sada gde je problem nastao i kako da ne upadnem u isti. Pročitaću pre sledeće kupovine (nadam se na Razmeni) da li ima još potencijalnih problema @Čika_Kure
 
Pazi od koga kupuješ na razmeni, gledaj da je kreator šera neki od poznatih forumaša (tasko, iceman, disandusani)
 
Nazad
Vrh Dno