Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Da li ps5 moze da pusti igru na ultrawide monitoru a da pristojno izgleda?
Uzeo sam juce konzolu da odigram ovih par ekskluziva pa mi je povezivanje sa monitorom malo egzibicija.
 
kako ste postavili konzole, vertikalno ili horizontalno?
sad vidim da ima problem sa tecnim metalom. da li je neko imao takvih problema?

imam CFI-1216A model.
dajte neki info...
 
kako ste postavili konzole, vertikalno ili horizontalno?
sad vidim da ima problem sa tecnim metalom. da li je neko imao takvih problema?

imam CFI-1216A model.
dajte neki info...


Uvek prvo veruj Japanskim inženjerima pa posle nekim wanna be novinarima.
 
ok, slucajno mi iskocio ovaj problem pa rekoh da priupitam. vise mi odgovara da je postavljen vertikalno ali pogledacu ovo sto ste okacili za svaki slucaj.
na nakoliko videa sam video da se tecni metal na odredjenoj povrsini cipa sasusio sto mi ne uliva bas neko poverenje o kvalitetu izrade.
jedino ako su to malo popravili na novijim modelima.
 
^ Essentially, instead of potentially affecting all PS5 consoles that have been taken out of their boxes and placed vertically, the issue would only potentially affect consoles that had been dismantled for repairs. This means that if your console was never disassembled, it should be fine.
 
Vertikalno, probao oba polozaja. Ovaj em lepsi, manje zauzima mesta, em tisi. Taj problem sa tecnim metalom, bila je jedna konzola koja je ko zna koliko puta otvarana, tako da...
 
Razmišljam da uzmem Thrustmaster T300, ako može preporuka za pouzdanog "mađara" u PM
 
Predpostavljam da znas da treba da ides na GT verziju zbog pedala...meni je isto u planu.
 
Ja pikam na logitech-u G29. Možda mi je plan da prededjem na T300. Ne znam koliko je bolji T300 nisam imao prilike da uporedim
 
Da ne gusimo temu pogledaj na yt, nisu uporedivi T300 je kaišar a G29 na "zupcanike". Meni je prvi izbor bio G29 posto sam imao FF pre 20 god koji je bio fenomenalan ali ta tehnologija je preglasna a i sami belt tj. kaiš volani su imerzivniji tj bolje je iskustvo. Naravno na 1 mestu su direkt volani ali oni su meni za tu svrhu preskupi.
 
Preporuka i od mene za Alcantara Edition, vredi svaku paru. Veci je i sam obruc volana tako da je lepse za voznju mnogo, da ne pominjem alcantaru kao materijal...
EDIT: I naravno proverite cene na KP, ja sam ga platio oko 450e cini mi se, u prodavnicama je preskupo
 
I meni je Alcantara edition u planu, na KP mi kažu da je trenutno 460eur, ali bih najradije uzeo od nekog “proverenog”.
Jel koristite neka sedišta uz volan ili ga kačite na sto? Kod nas koliko vidim nema mnogo opcija osim Playseat-a.
 
Jel probao neko PS remote play na PC?

app za android ne mogu da nadjem, verovatno zbog regiona?
 
Poslednja izmena:
To sam ja hteo u drugoj sobi a android da nabacim, ako se ne varam samo do prvog menija sam stigao naravno apk sa neta.
 
SteelSeries Arctis 7P+ je trenutno na akciji za 15k u pojedinim radnjama. Bolja je opcija od Pulse 3d.
 
Ima li neko iskustva sa reklamacijama u gamecentru? Pojavio mi se drift na kontroleru koji je dosao uz konzolu, ne znam prihvataju li samo kontroler da se salje ili mora ceo komplet sa konzolom?
 
Da li verzija CFI-1116A ima neke probleme u odnosu ma CFI-12xx verziju? Da li se hladne glave moze uzeti i ova prva sa vise od godinu garancije?
 
Napokon konzola koja je sposobna da tera igre u 1080p 60Hz bez problema.
 
Ima li neko iskustva sa reklamacijama u gamecentru? Pojavio mi se drift na kontroleru koji je dosao uz konzolu, ne znam prihvataju li samo kontroler da se salje ili mora ceo komplet sa konzolom?
Sin je nosio kontroler baš zbog drifta (koji je dobio uz konzolu) i tražili su mu da donese i konzolu. Ja se pobunio, lik uzeo broj telefona i kao javiće.
Nazvao je kroz dva dana i rekao da donesemo samo kontroler (koji je kroz 7 dana i zamenjen novim). Doduše, ovo se sve dešavalo u gigatronu ali verujem da je svuda isto.
 
meni su trazili samo serijiski broj konzole uz kontroler
 


Malo debilno odradjeno, roboti upitanju a animacija kao da kolju coveka i na sve to jos prikazu kako krv prska... ili davi ga ono ponasanje kao covek s roboti upitanju. Gde je logika?

Ovo je produzena verzija gornjeg videa.
 
Nazad
Vrh Dno