Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Jel može stara igra Twisted Metal da se igra na PS5? Ona sa kolima koja pucaju i gađaju druge.
 
mislim da sam negde video da treba da izadje (ne znam kad, ne skoro svakako) novi Twisted Metal (mozda je cak i remake)...
 
Hvala svima :)

Imam i pitanje za HyperX Cloud Flight slušalice. Koristim ih na LG G1 65" TV-u i PS5.
Kada ugasim slušalice na dugme, zvuk mi se ne vrati na TV, već moram da resetujem konzolu ili izvučem BT dongle.
Juče sam primetio da kada sam upalio konzolu nije uopšte bilo zvuka, upalim slušalice, ide zvuk na slušalice.

Da li još neko ima ovaj problem i kako da se reši?
 
Da li se uopšte razlikuju HyperX Clouod Flight plave i crvene? Ja sam dobio crvene.
 
@nemanja123

Na zvanicnom sajtu imas poredjenje modela. Ne pise da ima plavi model uopste. Inace, dongle je Wireless, nije BT.

 
Ima 3 slicna modela gde ih kod nas obicno zovu isto - Cloud Flight (crveni), CloudX Flight (zeleni) i Cloud Flight S (beli)
 
Deluje da su potpuno iste osim, led boje i sensitivitija mikrofona... Cak mi deluje i kao mic da ima led indikator na sebi...
Ali mozda su kompatibilne sa ps5 u smislu da resavaju problem koji imas... Aj bas cu da proverim veceras sta se desava kada ugasim cloud flight crveni tj da li se vraca zvuk na tv ili ne, pa javljam...
 
Kada ugasim slušalice na dugme, zvuk mi se ne vrati na TV, već moram da resetujem konzolu ili izvučem BT dongle.
Nije HyperX Cloud Flight ali na 7:20 min imaš nešto slično. Možda moraš to da uradiš, kako je to prikazano ovde:



Inače, odustao sam od kupovine BT slušalica, a kada bih uzimao uzeo bih Pulse 3D. Ipak mi odlično rade žičane sluške od iPhone-a ubodene u kontroler. Igram sad Control, savršena igra btw, i na TV-u se ne čuje ni pola onogo što se čuje preko slušalica.
 
Zavisi šta te interesuje. Ovog meseca ima Elden Ring i Forbidden West, u martu Gran Turismo 7, krajem godine God of War 2.
 
@CarnX
Hvala ti puno. Javi kada budeš video kako se kod tebe ponaša. Ja nisam ništa podešavao, samo priključio.
Isto se ponasa i kod mene... Da bih prebacio zvuk na tv, moram da izaberem tv output iz home menu... Gasenje slusalica ne prebacuje zvuk automatski na tv
 
Isto se ponasa i kod mene... Da bih prebacio zvuk na tv, moram da izaberem tv output iz home menu... Gasenje slusalica ne prebacuje zvuk automatski na tv
Tako je sa svim slušalicama osim Pulse, ja imam Arctis 7P+ i isto moram da izaberem output. Dve sekunde posla, ne mora se vaditi dongle ili resetovati konzola...
 
Ali pazi, mislim da mi i na kompu isto radi, kada ugasim slusalice ne prebacuje direktno na zvucnike... Mozda cak i ima neko podesavanje mada mi na kompu to ne treba...

Arctis 7p+ su "Designed for PS5" ali eto, kao so rece arheolog, izgleda da samo Pulse radi tako kako zelis sa PS5... Mozda na kraju krajeva i nije losa opcija uzeti Pulse (bar po meni), jer me mrzi da stalno saltam slusalice sa PC na PS i nazad...
 
Nisu Pulse uopšte loše, sad ih poredim sa 7P+ i ne čujem drastično bolji zvuk. 7P+ su udobnije i baterija znatno duže traje kao veliki plus
 
Evo sad sam odgledao onaj clip gde je lik poredio pulse i arctis 7p... I spomenuo ovo sto je nemanja pitao :)
Meni licno baterija nije toliko presudna (a ni udobnost), jer ja na slusalicama max 2-3 sata dnevno (i to ne svaki dan) mogu da odigram nesto... A ako mogu da izdrze 12 sati (sudeci po klipu iznad), to mi je sasvim dovoljno... A i verujem da nisu toliko neudobne da ne mozes 2 sata da ih drzis na glavi (mada to zavisi od mnogo faktora)... A i cena mi je dobra u odnosu na 7p ili 7p+
 
Nisu Pulse uopšte loše, sad ih poredim sa 7P+ i ne čujem drastično bolji zvuk. 7P+ su udobnije i baterija znatno duže traje kao veliki plus

Ja sam bukvalno zbog ove dve stavke uzeo 7P+.
Udobnost i trajanje baterije, za mene su to 2 jako bitne stavke.
Takodje malo je mikrofon bolji, i to mi znaci za neke sastanke.

Po meni vredi doplata ali da se ceka snizenje za 7P+.
Po punoj ceni od 200e ne, ali vec sh padale na 160e i po meni vrede tih 50e u odnosu na Pulse.
 
svidja mi se sto se mic izvlaci i takvi mic su bolji od onih u slusalicama, ali na onom klipu iznad mnogo mi bolje zvucao mic na pulse iz nekog razloga (sto verujem da nije slucaj na PC kada se poveze?)
 
Poslednja izmena:
Gde se može videti spisak igra koje su samo za PS5, a nema ih za PC(Windows)?
I da li se do kraja godine očekuje pad cene za PS5?
 
Kucaš ps5 exclusives pa vidi sta je izaslo i sta biu trebalo nekada u buducnosti. Trenutno ima 9 igara mislim.

Neko probao 2077 novi update? Ja evo stavio da se skida ali i dalje pise PS4 (nije mi bila instalirana igra pa ne znam da li skida staru ili novu).
 
Da li se isplati kupiti PS5 samo za PS5 exclusive igre----SpiderMan, Ratchet&Clank i možda Wolverine ako bude PS5 exclusive? Ostale igre koje igram već ih imam na PC.
 
Ne. Isplati se ako nisi imao PS4 pa da igras naslove stare i nove generacije. Sa razlogom nove konzole zovu hibridna generacija. Izbor novih igara je gotovo ne postojeci. .
 
Nope. Imam oko 45 igara i hell let loose mi jedina pada na pamet da je PS5 only. Da nema za PS4.

Isto vazi i za 60FPS update. Mali je broj igara koje podrzavaju stabilnih 60FPS. The Division 2, GOW, AC Valhalla i BF5 rade super ali ne sve.
 
Nazad
Vrh Dno