Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Pa sony sa dodatnim dzojstikom bi svako zivi uzeo, a ne sa ovim igrama koje uvaljuju
Normalno, takodje uz PSN plus pretplatu se dobije 20 legacy igara za ps4 tako da je definitivno isplativije uzeti taj bundle nego ovu glupost koju sad uvaljuju
 
Prodade se i ovaj bundle.

Dostupnost.png
 
I ja mislim da je prodato sve.
Ali verujem da ce biti nova tura za koju nedelju.

Treba ugrabiti konzolu, ne treba cekati i rizikovati neko novo visemesecno odlaganje, nestasicu cipova, zatvaranje ili logisticke probleme zbog korone itd..

Licno ne bih cekao novembar i decembar i ludnicu oko praznika.
 
Slazem se, svi ocekuju da ce tada biti puni rafovi, ali bice mozda samo koja tura vise u odnosu na sada, u slicnim bundl-ovima, koji ce otici kao alva.
 
Na kraju ispade da smo trebali da uzmemo onaj bundle od 76k
 
Iskreno ne verujem.
Bio je pet dana dostupno online za poručivanje, pa više verujem da su ga povukli nego prodali.

Pravi pokazatelj da li je bundle stvarno prodat će biti ako se ove igre pojave ovde na oglasima, na KP, razmeni i drugim sajtovima...
Jos istog dana oba shopa povukli iz prodaje. Previse je to za slucajnost.

Briv muti nesto da bi uvalili neki novi bundle za 100000 jer sto da ne 😂
 
Zvao sam briv i pričao sa direktorom. Digital verzije nema duže vreme i ne zna kad će doći. Sva nabavka ide preko maloprodajnih lanaca a oni rade isključivo sa pravnim licima. Uljudno napisan mejl.
 
Evo ovde je Cika Kure pisao mejl i jos uvek koliko znam ceka odgovor od Briva za bundleove i nije dobio odgovor a tebi odmah dali direktora na liniju hm.

Nesto radimo pogresno 🤔
 
Evo ovde je Cika Kure pisao mejl i jos uvek koliko znam ceka odgovor od Briva za bundleove i nije dobio odgovor a tebi odmah dali direktora na liniju hm.

Nesto radimo pogresno 🤔
Ne znam šta da vam kažem. Poslao čovek mejl. Proverio sma u APR. Jest direktor. Slao sam mejl da razjasnim sićuešn. Nisam zvao. Možda bi bilo dobro da pošaljete mejl svi koji ste zainteresovani i koju konzolu želite, pa će to imati uticaja šta će dolaziti.
 
Evo ovde je Cika Kure pisao mejl i jos uvek koliko znam ceka odgovor od Briva za bundleove i nije dobio odgovor a tebi odmah dali direktora na liniju hm.

Nesto radimo pogresno 🤔
Baš to, likovi su katatonični, ne odgovaraju.
Ali zato jedan poziv menja sve. :ROFLMAO:
Baš me zanima koji sledeći bundle konzola+igre (koji nije u prodaji nigde u svetu) im je Sony nametnuo? :ROFLMAO:
Ako tu nisu vatikan i masoni umešali prste, ja na znam ko je...
 
Ja sam dobio od Sonija invite da porucim PS5, steta sto ne radi za nas to :(
 
A meni bas nije jasno sta vama nije jasno?

Mi svi uzmemo konzolu, ne kupimo po 2 nove igre, vec sve ide second hand. Igraju se igre sa PS4. Kada pravimo nalog na PSN, pravimo ga u USA ili UK i onda se sve sto kupimo evidentira kao promet na tom trzistu. Srbija ispada da na 5 konzola proda 1 igru. A na zapadnim trzistima je obrnuto.

I onda mislite da Sony-ju to ne smeta? Da ce u ovo vreme, kada ne mogu da zadovolje trzista gde imaju lep profit i dalje gurati velike kolicine u Srbiju, jer nas vole?
Gurace ih tamo gde imaju profit ili ce reci i uvozniku kod nas da mora da poveca broj prodatih igara. Ili da ocekuje smanjenje isporuka, jer je Sony-ju zarada u igrama...
 
Uci cu veceras bas da vidim kakva je ponuda, izmedju 21 i 23h treba da se ulogujem. Pise ako probam pre toga da ce link mozda biti nevazeci

1631862805211.png
 
A meni bas nije jasno sta vama nije jasno?

Mi svi uzmemo konzolu, ne kupimo po 2 nove igre, vec sve ide second hand. Igraju se igre sa PS4. Kada pravimo nalog na PSN, pravimo ga u USA ili UK i onda se sve sto kupimo evidentira kao promet na tom trzistu. Srbija ispada da na 5 konzola proda 1 igru. A na zapadnim trzistima je obrnuto.

I onda mislite da Sony-ju to ne smeta? Da ce u ovo vreme, kada ne mogu da zadovolje trzista gde imaju lep profit i dalje gurati velike kolicine u Srbiju, jer nas vole?
Gurace ih tamo gde imaju profit ili ce reci i uvozniku kod nas da mora da poveca broj prodatih igara. Ili da ocekuje smanjenje isporuka, jer je Sony-ju zarada u igrama...
Pa nek naprave PSN store Srbija, ako im smeta što nemaju uvid koliko digitalnih igara prodaju u Srbiji (a ne smeta im, zabole ih).
I naravno da Sony nikom od uvoznika i prodavaca ništa neće "reći" niti ih "usloviti bundle prodajom" jer su oni te igre već prodali uvoznicima, a ovi preprodali prodavcima, ne misliš valjda da Sony njima da igre, a ovi njima dođu pare tek kad igru prodaju? :ROFLMAO:
 
Nova tura iste igre. Videli da im i to prolazi. Nećemo mi skoro videti PS po normalnim cenama :(
 
Pa nek naprave PSN store Srbija, ako im smeta što nemaju uvid koliko digitalnih igara prodaju u Srbiji (a ne smeta im, zabole ih).
I naravno da Sony nikom od uvoznika i prodavaca ništa neće "reći" niti ih "usloviti bundle prodajom" jer su oni te igre već prodali uvoznicima, a ovi preprodali prodavcima, ne misliš valjda da Sony njima da igre, a ovi njima dođu pare tek kad igru prodaju? :ROFLMAO:
A povecanje traznje nece usloviti vecim kolicinama u uvozu? Ili ce nam to pasti sa neba? Aj malo realnog razmisljanja...
 
Kad smo ovoliko čekali treba sad izdržati :)

Holding Hold The Line GIF
 
ps5 disk verzija je kod Istvana 640e, pre bih dao 80e njemu nego za neku glupu igricu.. Bas sam u dilemi 🤔
 
Ovo sekcija u "Gde Kupiti", tako da su ovde linkovi dozvoljeni :)
 
Mene bas kopka zbog Fife22, realno mogu da sacekam jos nekih nedelju dana za taj bundle ali mislim da nece biti jeftiniji nesto puno od ovog...
 
Nazad
Vrh Dno