Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ko hoce digital danas mu je prilika
 

Prilozi

  • Screenshot_20240205_165557_Chrome.jpg
    Screenshot_20240205_165557_Chrome.jpg
    80.1 KB · Pregleda: 187
na osnovu cega je popust?
ja ne vidim taj popust
 
Za 50e ne bih razmisljao o KP-u uopste i dve godine sigurne domace garancije. Veci value da se proda kasnije takodje, ako se prelazi na PRO.
A da ne pricam o opciji na rate kod nas...
70 евра, минимум је разлика. А за 60к немаш слим верзију, бар ја нисам видео.
А за каснију продају никакве везе нема јер га у 90% случајева неће продавати док је у гаранцији.
Опција на рате ти само још повећава цену. А можеш једноставно да подигнеш кеш кредитном картицом и онда поделиш на рате ако ти је до тога.
 
Opcija na rate (kartica, čekovi) ne mora nužno da poveća cenu i to generalno zavisi od radnje a ja i pored mogućnosti da eventualno moram da se mačujem sa radnjom oko prava ne moram dve godine da razmišljam da li će "mađar" da se povuče iz biznisa ili lik sa KP ugasi nalog i promeni broj...

Ali svako kupuje onako kako misli da je bolje - neko voli da rizikuje, neko da ide na sigurniju opciju pa kako se zalomi...
 
nije tema KP vs prodavnice. hvala na razumevanju
 
Da li je neko uzimao kod prodavaca sa KupujemProdajem SONY PLAYSTATION 5 SLIM DIGITAL EDITION sto daju 5 godina garancije, pise da su prodavnica?
 
Ortak uzeo u Gigatronu doplatio 3000 din za 2 dodatne godine garancije, ukupno 4 god ima.
 
Opet PS5 na snizenju kod nasih maloprodaja... Cena: 62K rsd

1708340467732.png


 
Kako sad odjednom može da se prodaje Digital kod nas, a mi nemamo zvanican PS Store… hohštapleri obicni.

Preračunao se Sony. Očekivali da će prodati 25 umesto 21 miliona konzola u fiskalnoj godini. I sad će gurati sve na sva tržišta. Puni rafovi na tržištima gde ima PS Store, što im je svakako bio prioritet. Sad će da presipa i na tržišta gde nema. Zemlje bez PS Store su za Sony građani drugog reda što se tiče Digital verzije.

Pri tome usled inflacije i porasta cene sirovina, gube na profitnim marginama na prodaji konzola. Uglavnom je završna trećina konzolnog ciklusa bila vezana za ubiranje zarada usled usavršavanja proizvodnog procesa. Toga nema, jer je to pojela inflacija.

Izgubi Sony 10 milijardi dolara na vrednosti za jedan dan jer nisu postigli targete, niti je njihova gaming divizija ostvarila zadovoljavajuće profitne margine, svega 6% u poslednjem kvartalu.
 
Poslednja izmena:
Tek ce da gube, jer nema igara ni na vidiku
 
Pa pod jedan to što ne možemo ništa da platimo karticom kao normalni ljudi nego se dovijamo kupovinom gift vaučera po raznoraznim sumnjivim sajtovima.
 
Opet se vrtimo u krug sa istom pricom. I da postoji RS store niko ne bi imao nalog tu jer bi sve bilo znacajno skuplje nego na USA, a tek u poredjenju sa TR muljanjem.
 
Garantujem ti da bi ogroman broj ljudi imao srpski nalog, možda i većina, prevelika je razlika u lakoći kupovine između kartice i vaučara. Mi ovde na forumu apsolutno nismo reprezentativan uzorak.

Mislim zamisli samo prosečnog roditelja čije dete ima digital verziju. Šanse nema da bi se cimao po enebama i cdkeysima ako može da plati karticom za 2 sekunde.
 
Opet se vrtimo u krug sa istom pricom. I da postoji RS store niko ne bi imao nalog tu jer bi sve bilo znacajno skuplje nego na USA, a tek u poredjenju sa TR muljanjem.
I dalje bi bilo jeftinije od cene igara na disku kod domaćih prodavaca. Nema potrebe da se pune dodatni džepovi.
 
vratimo se na temu. piše u naslovu koja je
 
Na ananasu je cena isto 62k za verziju sa diskom. Ako nabasate na vaučer od 5k, dobijate najbolju cenu sa domaćom garancijom. Delile su kolege kodove u ananas temi.
 
Ovo je odlicna cena ,samo nisam u toku kako se slim pokazao u praksi ,jer je samo on na akciji.
 
Ja bih uzeo bez razmišljanja. Nisam čuo da je bilo nekih problema. Isplivalo bi do sada da se nešto drastično dešava.
 
На КП је цена за слим дола до 410 евра, око 48.000 рсд.
Кога занима...
 
Nazad
Vrh Dno