Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Ne postoji način da se vrati starija verzija firmware-a.
 
Shvatio iy treceg puta :)
Od kada je v 10.01. postoje li neke najave za njeno resavanje ?
 
Pozdrav, hteo sam pitati ima li mozda negde detaljno uputstvo oko brisanja i instaliranja igara na jailbreak ps4?
Takođe me zanima da li ce se ps4 automatski updejtovati ako se prikacim na net?
Nov sam oko toga pa ne zamerite na pitanjima 🙂
 
Nabavio sam PS4 Pro konzolu sa 9.03 firmware-om, da li da čekam JB za nju?
 
Ako hoćeš da igraš sp za džabe, -da.
 
Kolege, juce sam kupio ps4 konzolu, ubacio veci hdd, instalirao ponovo sw 900 i ciopvao je i imam GoldHEN. Instalirao sam veliki br igrica, ali se samo neke vide u glavnom meniu, dok druge vidim samo kada udjem u Settings - Storage - System storage - Applications. Tu imam mogucnost da brisem igrice

Kako mogu i ostale instaliran igrice da budu vidljive u glavnom meniou i da se pokrenu i igraju?

Da li je moguce na cipovanu ps4 konzolu instalirati igrice koje su za ps3?

Nedavno sam dobio, cipovao i prodao ps3, mada je tamo totalno drugacija prica sa ubacivanjem igrica i igrice se kopiraju, ne instaliraju se kao na cipovanim ps4.
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce na cipovanu ps4 konzolu instalirati igrice koje su za ps3?
Ne. PS4 nema podršku za PS3 igre.

Nedavno sam dobio, cipovao i prodao ps3, mada je tamo totalno drugacija prica sa ubacivanjem igrica i igrice se kopiraju, ne instaliraju se kao na cipovanim ps4.
Na PS3 se igre mogu ili instalirati ili kopirati. Postoje različiti načini. Nedavno sam prošao celu proceduru, kada sam u svoj PS3 ugradio HDD od 1TB, hakovao ga, a potom instalirao sve ekskluzive koje su izašle za PS3. Ali PS3 nije ovde tema.
 
Hvala na odgovoru. Da li mozda znas zasto mi se ne vide sve igrice koje sam instalirao na ps4 u glavnom meniu? Da li mozda postoji neko podesavanje i li podesavanje u GoldHEN da bi se idele sve igrice?
 
Hakovanim PS4 sam se bavio još dok je FW 5.05 bio aktuelan, ali sigurno nije do HEN-a.

Kada u glavnom meniju odeš skroz desno, tu treba da imaš Library. Otvoriš Library i tu ćeš videti prikaz svih igara koje su instalirane na PS4. Pokretanjem igre, ona će se pojaviti na glavnom ekranu. Konzola ređa igre po vremenu poslednjeg pokretanja.

Ono što možeš da uradiš je da popakuješ igre po folderima na glavnom ekranu. U tom slučaju ih PS4 neće sakrivati u Library.
 
Isteklo mi je vreme za izmenu poruka. Ja sam definitivno za staro gvozdje. Neposredno pre nego sto sam video tvoju poruku sam to video. Ja sam mislio da se sve igre vide na glavnoj strani ekrana, a znaci tu se vide samo poslednje pokrenute, odredjeni broj.
Hvala puno na odgovoru
 
Ekipa, 9.00 GoldHEN, ima li nekog mode-a za Fifu23 za naše klubove?
 
Pozdrav. Pazario sam ps4 pro, verzija je 10.50. Da li ima ikakva mogucnost da prebacim neku igru sa kompa koju sam skinuo ili moram da cekam da odrade jailbrake za tu verziju?
 
Čekaš jailbreak.
 
Jedna varijanta je da čekaš na toj verziji FW i nadaš se da izađe jailbreak za tu verziju. Onda odradiš jailbreak i sve što ide sa tim.

Druga varijanta je da se povežeš na net, ažuriraš konzolu, kupiš igru koju želiš i igraš je.
 
Jedna varijanta je da čekaš na toj verziji FW i nadaš se da izađe jailbreak za tu verziju. Onda odradiš jailbreak i sve što ide sa tim.

Druga varijanta je da se povežeš na net, ažuriraš konzolu, kupiš igru koju želiš i igraš je.
Jasno. Koliko vidim, cekacu, nadam se i da cu docekati jailbrake 😁
Downgrade na stariju verziju verovatno nije moguce.
 
Isteklo mi je vreme za izmenu poruka. Ja sam definitivno za staro gvozdje. Neposredno pre nego sto sam video tvoju poruku sam to video. Ja sam mislio da se sve igre vide na glavnoj strani ekrana, a znaci tu se vide samo poslednje pokrenute, odredjeni broj.
Hvala puno na odgovoru
"Settings" pa "System" i raščekiraj opciju "Limit Number of Content Items on Home Screen".
Sve igre videćeš na glavnoj strani.
 
Zna li neko nesto o stranici na FB-u "PS4 exploit 10.50" ?
 
Lažna strana. Nema još uvek jailbreak-a za verzije novije od FW 9.0.
 
Jesu li jaibrake-ovali ps5? Imam ps4 od pre neki mesec i sve reko cekam pomerice se sa one verzije 9 i nikako, pa gledam da li se isplati uopste da cekam ili moram originale.
Daj, bre, ne zanosi se...
Neće jailbreak PS5 baš tako brzo, ako i tada...

Takođe, šta radiš sa PS4 dok čekaš da jailbreak-uju na verziju koju ti imaš, služi ti kao podmetač da se sto ne klati?

Moj savet ti je, igraj bre, imaš sajt razmena, imaš ovde članova sa kojim možeš podeliti cenu igre, možeš kupiti PSPlus Extra sa gomilom dostupnih igara, tj. ne moraš plaćati igre po punim cenama...
 
Jeste PS5 'jailbreak-ovan', ali mogu da se pokrenu samo ps4 igre(za sad...). Npr može kroz modove 60fps u nekim igrama gde je zaključano na 30fps. Osim ovog spajdermena ne vidim neki poseban razlog za čekanje, onih par igara što po meni vrede može da se uzme kroz razmenu ok cenu.
 
PS5 je jailbreakabilan samo do rane verzije FW (4.03 ili tako nešto). Jedina korist trenutno je pokretanje PS4 igara u većem broju FPS.

Međutim, TheFl0w je natuknuo pre par sati da je FW7.61 kod PS5 ranjiv na bd-jb exploit, dok je u FW8.0 to rešeno. Ali pitanje je šta se uopšte može sa tim.

Za PS4 jailbreak možda budu neka dešavanja u naredna 2 meseca, kada TheFl0w bude slobodan da objavi detalje (uzeo je novac od nagrade od Sony-ja, pa mora da sačeka 2-3 meseca). Čuće se sigurno, a i ovde će neko objaviti čim se pojavi neki koristan exploit, bilo za PS4 ili za PS5.
 
Nazad
Vrh Dno