Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Mozes sve osim Upload Save game na cloud sto ti nije bas ni vazno toliko

Napravi uk, de i sl. I aktiviraj ps plus i nek igra onda sa kojeg god hoce
 
Mislim da zavisi i od igre. Imam i na disku i digitalne verzije TLOU i Detroit, digitalni Detroit ne prima save ovog što sam igrao sa diska, dok digitalni TLOU prima.
 
Ima li neki razlog zašto nema Srbije u listi PSN zemalja, neko mora da se ide kao USA/UK? Radi nam Steam, Netflix, brdo nekih drugih servisa, šta je ovde drugačije?
Tek uzeo PS4, pa nisam uopšte pratio ranije šta i kako.
 
Pa to i nije razlog da nas nema na listi.

Sto da ne ucinis tu neku osnovnu uslugu odredjenom delu korisnika, pa makar udeo srpskih vlasnika PS4 u odnosu na ceo svet bio i manje od jednog promila.
 
Šta ih košta? Kako brdo drugih stvari radi najnormalnije iz Srbije? Šta je to kod sonija drugačije pa ne može? Kako onda mogu da prodaju konzolu ovde uopšte?
 
Predstavništvo nisu otvorili ni Steam, ni Netflix, ni Paypal...
 
Sony ima svoje predstavnistvo na Novom Beogradu, Omladinskih brigada medjutim to nema veze sa ovom situacijom jer predstavnistvo nije privredno drustvo i ne moze da posluje u Srbiji samo predstavlja inostranu kompaniju. Ono sto je ovde bitno da ta kompanija ima svojeg poreskog punomocnika u Srbiji. Mislim da Steam, Netflix i PayPal imaju svojeg poreskog punomcnika, kao i Google, Facebook itd.

Sony ga jos nema ako sam dobro istrazio, i samim tim zato jos nije ponudio Store na srpskom i cene izrazene u dinarima, jer bi se na to morao i PDV placati.

Medjutim definitivno je nesto u pripremi:

https://www.playstation.com/sr-rs/?smcid=gwo
 
Znaci Tomb raider igraci na xbox mogu da igraju misem i tastaturom, a na ps4 ne moze!?
 
Predstavništvo nisu otvorili ni Steam, ni Netflix, ni Paypal...

A ove kompanije kao normalo posluju u našoj zemlji? Netflix na primer nema ništa prevedeno na srpski jezik. Steam jedino što možeš jeste da plaćaš našim katicama i to je to . Ako hoćeš da se žališ podršci ili bilo koju informaciju da saznaš prc moraš sve na engleskom jeziku itd... Ako je ovo normalno poslovanje u jednoj zemlji onda svaka čast
 
Pa ko da je Srbija jedina zemlja koja nema svoj ps store, nema ih itekako velik broj

I ne kontam otkud takva opsesija za srpski ps store radi cega ce vam?
Fino ljudi omogućili da mozes imati koji hoces racun iz koje god zemlje nema ni potrebe da ga ikad prave
 
^ Pa bilo bi lepo za promenu da plaćam svojom karticom koju vezuješ za acc. Dosadili su ovi kodovi,a veliki broj puta uzimam dopunu od 20 $ jer igra košta recimo 11$, jeste da ostaje novac za sledeći put ali ja bi platio manje u tom trenutku i to nekad znači...
 
^ Pa bilo bi lepo za promenu da plaćam svojom karticom koju vezuješ za acc. Dosadili su ovi kodovi,a veliki broj puta uzimam dopunu od 20 $ jer igra košta recimo 11$, jeste da ostaje novac za sledeći put ali ja bi platio manje u tom trenutku i to nekad znači...
Ko da je kopanje kupiti kod, a ionako bi vecina kupovala iste te Us kodove kad je tamo popust na igru

Eno ima hr store pa je jeftinije uzeti igru za 60 dolara nego u kunama kad ti preracuna sa 60 eura, a vezao bi se store za eure

Jedina mana ostane to kad je igra 11, 13 i sl. A to su bas rijetki slucajevi inace zaokruže uvijek
 
Jedina mana ostane to kad je igra 11, 13 i sl. A to su bas rijetki slucajevi inace zaokruže uvijek

Nisu retki slučajevi nego vrlo česti gde ti ovaj "zarez" napravi problem da moraš dodati još $ iako ti ne treba u toj kupovini, slabo ti pratiš to... Pun je store ovakvih primera, ima eno i sad pa vidi.



61da27ea30d609eb7e40938cbad1e466.jpg
 
Poslednja izmena:
Novi Dirt Rally 2.0 je 20.99e pa sunce im njihovo jesu li morali staviti tih 0.99 dolara, ufc 3 je 6e itd itd

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako voliš simulaciju odličan je. Imao sam Dirt Rally ovaj 2.0 je još bolji. Ali jednostavno ako nemaš volan nije to to. Jednostavno igra traži volan.
A najgora je stvar ako sada kupiš volan i kad izađe Ps5 postavlja se pitanje hoće li taj volan moći da radi na ps5, koji izlazi za god dana?
Pa sad treba da se da oko 200e za volan koji sl godine neće raditi na ps5.
Evo ja vec 2 - 3 mjeseca razm sto da radim sa volanom. A niko ne daje obavještenje da li će raditi volani sa ps4 na ps5.

Edit
Imaš i GT sport sad je oko 12e na akciji čini mi se.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Volan neću kupovati za sada, pitanje je prostora ge bi on stajao u kući. Žena će me izbaciti ako još nešto donesem.
Što se tiče PS5, na to uopšte ne obraćam pažnju, i njega ću kupiti za godinu dana, isto kao i ovaj u decembru verovatno, kada preleži sve bolesti, bude slim i na dobroj akciji, dosta igrica.
 
Pa tu si u pravu.. Treba sačekati god dana da prelezi bolesti. Ako ja kupim volam moja će se razvesti od mene, ali *mjau**mjau**mjau* volan je volan, a kad imaš merak onda je zajebano :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako hoćeš rally uzmi ovaj novi WRC 8. I on je na popust, ja sam ga kupio juče za 20$, meni bilja voznjica nego Dirt, i može na gamepadu da se vozi

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Prednost ako može sa kontrolerom da se vozi. Ima li Split ekran, da se vozi 1 na 1?
 
Ima split screen. Meni se bas dopala igra, dao bih joj prednost ispred Dirt-a.

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Piše u opisu. Koliko sam ja video dobijaju se 3 neka bonus auta, i neki bonus crew members za karijeru. Meni nebitno tako da sam uzeo standard edition

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Sony ima svoje predstavnistvo na Novom Beogradu, Omladinskih brigada medjutim to nema veze sa ovom situacijom jer predstavnistvo nije privredno drustvo i ne moze da posluje u Srbiji samo predstavlja inostranu kompaniju. Ono sto je ovde bitno da ta kompanija ima svojeg poreskog punomocnika u Srbiji. Mislim da Steam, Netflix i PayPal imaju svojeg poreskog punomcnika, kao i Google, Facebook itd.

Sony ga jos nema ako sam dobro istrazio, i samim tim zato jos nije ponudio Store na srpskom i cene izrazene u dinarima, jer bi se na to morao i PDV placati.

Medjutim definitivno je nesto u pripremi:

https://www.playstation.com/sr-rs/?smcid=gwo

Sony kancelarija ne radi Playstation vec samo AV i slusalice ako se ne varam, a u Srbiji Roaming ima ekskluzivu za Playstation u celini, nesto malo uvozi i Iris mega (Computerland), ali generalno Roaming je glavni kada je Playstation i Srbija u pitanju (bez podrske Sony-a ne bi bilo ni ovih akcijskih cena u domacim radnjama)..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za te cijene ako je ufc 6 a GT 12 eura na uk vam je 5 i 10 pa tamo uzmete jer cete iskoristiti dopune :D
 
Da li će bilo koji BT headset da radi sa PS4 ili ipak ne? Ako ne, koji bi USB dongle bio preporuka?
 
^ Pa bilo bi lepo za promenu da plaćam svojom karticom koju vezuješ za acc. Dosadili su ovi kodovi,a veliki broj puta uzimam dopunu od 20 $ jer igra košta recimo 11$, jeste da ostaje novac za sledeći put ali ja bi platio manje u tom trenutku i to nekad znači...

Nemoj da se brines, ako budemo ikad imali opciju za plaćanje u dinarima, ta igra neće biti $11 već 3000-4000...
 
Nazad
Vrh Dno