Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Nabijem ga, a kakvi su ovi na facebook-u
SpaceNET imaju dosta igara, povoljne cene digitalnih igara, postoji mogućnost da i oni to rade ili imate neku sigurniju preporuku.
Izbegavaj takve i slične i prosto idi na Razmena igara forum gde je sasvim ok zajednica. Pre kupovine se raspitaj ko je posrednik i druga strana naloga, vodi evidenciju i to je to.

Takođe ima i čestih akcija pa možeš da kupiš dosta jeftinije i da zauvek budeš vlasnik igre.
 
Izbegavaj takve i slične i prosto idi na Razmena igara forum gde je sasvim ok zajednica. Pre kupovine se raspitaj ko je posrednik i druga strana naloga, vodi evidenciju i to je to.

Takođe ima i čestih akcija pa možeš da kupiš dosta jeftinije i da zauvek budeš vlasnik igre.

Ok hvala, pogledaću.
 
Drugari,
hvala na ovom stikovanom postu fenomenalan je, vrlo je moguce da uskoro kupujem ps4, samo mi kazite da li iz ovog prvog posta i dalje sve vazi, nije doslo do neke izmene?
 
Drugari,

imam i ja pitanje za prvi post. Imam PS4 već godinu dana ali do sada nije bilo potrebe za otvaranjem naloga. Igrice sam do sada kupovao (samo par njih) ili ovde u lokalu ili preko nekog engleskog sajta, uvek sve na CD-u.

Elem, klinac sad hoće da igra Overwatch pa su mi rekli da za to moram da imam net konekciju i otvoren nalog. Zanima me par saveta:

1) Da li da otvaran nalog na US ili UK ( ili je svejedno, a možda čak i Srbija :))
2) Da li mi je potrebna PS+ Pretplata za Overwatch

Hvala unapred
 
1. Predlog za US zbog razlike u valuti između dolara i funte. Srbija nije podržana.

2. Da, potrebna je PS Plus pretplata za MP.
 
Hvala puno na odgovorima.

još samo par pitanja:

1) Pošto je ovaj sajt britanski gde sam dosad kupovao da li to znači da mi PS + membership neće raditi ako kupim sa njega a nalog napravim na US adresu
2) Bio bi zahvalan za predlog gde u Srbiji ili na netu pogledam ovaj PS + membership.


Pozdrav
 
1) radice
2) bilo je na amazonu do skoro da se uzme za $39.99 godisnja pretplata za ps plus. Ako ti je hitno javi mi u inbox pa cu ti dati link gde mozes da kupis odmah necu da skupljam bodove ovde zbog linkovanja :)
 
Pozdrav ljudi jel zna neko gde moze da se kupi ova stvarcica XIM4?
 
Drugari,
Uzeh ps4 i sad pratio sam prvi post napravih nalog us zavrsio sam update se, ali sad mi trazi da napravim jos jedan nalog kao family menadzer, ok i to uradih na kraju mi kaze da mora ps da mi skine pola dolara da bi potvrdio nalog ja i to odradim ali ne prihvata mi karticu, stavljao sam adrese neke iz us jer ne nudi srbiju ali i dalje nece. Imate li ideju sta da radim?
 
Nit trazi family menadzer nit naplatu. Nalog pravi preko kompa ne konzole, nece biti problema. Pravim ih gotovo svaki dan. Uvek Oregon City, neka adresa hotela iz isktog i zip kod i to je to.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru, napravio sam nalog ali kako sada da aktiviram psplus nalog ima free 14 dana ali trazi mi da unesem karticu uneo sam ali sad mi trazi adresu i nudi mi samo us, logicno jer sam se na us nalogu registrovao ali kartica mi nije na toj adresi i ne dozvoljava
 
To za PS Plus već ne možeš da uradiš, jer naše kartice nisu podržane. Možeš da dobiješ 2 dana probno tako što ćeš da odeš na Settings/Application Saved Data Management i odabereš neku upload opciju. Ponudiće ti da isprobaš PS+ tada.
 
Aha, a kako onda ako zelim da kupim psplus na duze, preko amazona?
 
imas i sajt cdkeys, tamo sam kupovao ps+, vauchere, igre za ps4 i pc.
 
Hvala, cudno mi je sto uz fifu sam dobio 14 dana free psplus unesoh kod on kaze da nije validan. Nisam probao jos ovo za dva dana free, doduse jos ne znam gde je setings :)
 
Pozdrav!
Kupo sam ps4 cuh 2116 pre par dana, pa zato se javljam na ovu temu....

Video od 1minuta, da ne duzim sa pricom
https://youtu.be/uJlP96Gc-Q8
Ne dozvolja va mi da kopiram progres od igrice na flash disk (formatiro sam ga preko ps-a) ne dozvoljava mi udjem na I. Browser... Dok ga ne updejtujem. Ako ga updejtujem izbrisaće mi se save od igrice... A ne dozvoljava mi ni copy na usb ni online save.... Nista...
Unapred hvala
 
Verovatno ti je kod za odredjeni region vezan...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima, uspeo sam da osposobim ovo za dva dana, ovo, tacno je vezano za region. Kazite mi ako znate mogu li i kako da gledam serovan folder sa racunara putem ps4 i da li ima podrska titlova?
 
Planiram da kupim PS4 pa me interesuje posto imam mnogo diskova na PS3 da li mogu nekako da igram stare igre sa PS3 na PS4? Da li postoji opcija skidanja sa PS store pa da se igra na PS4?
 
Ne možeš. Za to služi PS Now koji se plaća.
 
Ima i nekih PS4 igara i da, mesečno se plaća. Čisto da znaš, u pitanju je streaming servis.
 
Drugari,
da li neko zna nacin kako da dobijem 14 dana free za psplus, dobio sam ga uz fifu 18 ali mi trazi da unesem podatke za karticu, nije podrzana nasa zemlja. Madjarski je ps4 probao sam da napravim madjarski nalog ali opet dodjem do dela za karticu i opet isti problem?
 
Drugari,
moze neko da mi pojasni ovaj ps novcanik, kao gift kartice koje mogu da se kupe.
Pretpostavljam da se radi o tome da onda moze da se kupuje na ps store, ali ne razumem razlog, ako te iste igrice mogu da se kupe na drugim mestima?
Mozete li da mi preporucite gde je trtenutno najpovoljnije da se uzma psplus pretplata za us?
Unapred zahvalan
 
Na kojim drugim mestima mogu da se kupe?

Ps Plus bio na amazonu $40, mozda bude opet
 
Pa igrice mogu da se kupe kao diskovi svuda.
Mozda download igrice ide samo preko psstore?
Mozda je tako povoljnije?
 
Nazad
Vrh Dno