Šta je novo?

PES 2012

Pa pazi, ja kada sam preorderovao, u Computerland-u je preorder bio 500 din jefitniji. Sada je Games verovatno spustio cene zbog kupaca, jer je computerland ima, a oni ne sme da je prodaju pre 14.10, zato sto su zvanicni distributeri. S`ebao ih Computerland : )

P.S. Radi na evropskim serverima.
 
Nisam igrao PES 2011, ali ovaj je mnogo bolji od 2010.
Ali s obzirom da nema nikakvih komentara, izgleda da su mnogi razočarani. Meni jedino smeta što šutevi deluju nekako mlitavi i tesko je dati gol van 16
 
Ove godine sam počeo da igram FIFA 12 pa sam se ipak vratio na PES ,bolji je nego sve prošle godine po meni.Nisam verovao Japancima jer su u par godina izbacili previše loših verzija , tako da nisam ni demo odigrao kada je izašao rekoh biće opet izbor (jedini) fifa ali kod drugara probam pes i oduševim se online-om(nema laga),teško se postižu golovi treba se baš potruditi itd.Naravno loše stvari postoje ali mogu da pređem preko njih i igram igru bez da se nerviram i da posle par godina nekoristim wide kameru nego pitch side mnogo mi je bolja.

Evo biće uskoro patch koji će poboljšati gameplay
PES 2012 Stutter Run Fixed Soon
The weird bug in Pro Evolution Soccer 2012 which staggers your player's run, if you hold the sprint button for more than a couple of seconds, will be fixed soon.

PES team leader Jon Murphy acknowledged the glitch on Twitter, saying that the "Stutter run issue will be fixed in November."
Have you been affected by this issue? Let us know in the comments down below.

Until the update is released, there is a quick fix. Sign out of your user profile using controller one, and sign back in using controller two. This should remove the glitch in the meantime.
 
Poslednja izmena:
Gde si ti tu video da ce poboljsati gameplay :) To je patch koji ce popraviti bag na Xbox-u kada igrac prestane da trci svakih par sekundi.
 
Jel moze neko da mi ukratko objasni sta to treba da se podesava na ruteru ili gde vec da bi mogao normalno da igram online, sada mogu samo Ranking match 1vs1. Izbaci mi ono ''NAT table configurations and other router settings to your Playstation 3 system...'' Hvala unapred svima
 
Pa jesam ti poslao na PM objasnjenje pre par dana..
 
Ima li option file~a ove godine za ps3?


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Naravno, pogledaj na WENB-u..
 
Ortak me ubi sa Man City-jem , stavi all out attack i ja nema odgovor ovi kidisu ko ludi i opet nekako stizu u odbranu, probao sam vise razlicitih formacija bez uspeha, inace centarsut je gotovo ne branjiv, iako stavim igraca ispred popijem gol u 70% slucajeva,svaki pes ima slabosti i mana, ali ipak mislim da je ovaj bolji od 2011.Dajte neke savete za formacije, joypad-u se blizi zid!
 
Imam problem sa apdejtom na jednoj od konzola. Pošto je polako krenulo novo prvenstvo, završeni neki od transfera rekoh da vidim ima li šta novo. Uradim upd na jednoj i sve okej, prvo mi padne na pamet Mančester i Persie i vidim tu je no nema Kagawe al ae i to je nešto iovako će sad novi PES. Uradim sve isto na drugoj konzoli i prođe update no nema Persia... Update je rađen u razmaku od 24h.. Probao sam sve što postoji na toj drugoj konzoli vezano za fudbal da obrišem i sve nanovo al i dalje nema transfera, a uredno uradi update pojave se sve one slike kopački i lopti itd... Hm?
 
Uvek mozes rucno da ih ubacis..
 
A znam no u čemu je štos? :trust::) Ne valjaju transferi na toj drugoj konzoli, sve novo sem transfera... ručno mi ne pada na pamet :d
 
Rucno je posao od 2 minuta :)
 
Da ako bi uradio 3 transfera :D No nema veze.. fala na predlogu :)
 
Nazad
Vrh Dno