Šta je novo?

Path of Exile

Kad si vec spomenuo igranje u grupi postoji li neko skaliranje tezine u zavisnosti koliko je igraca u grupi kao sto je u d3?
 
jooooj ko će da se udubljuje u sve ovo :D dosta mi jedan wow ne treba mi drugi (još gori po svemu sudeći) :) ali super je što je tako, kapiram da ko se posveti ovoj igri samo ima baš da uživa :)
 
Digitalni dop... :D

Je l' pikate PVP?
 
Poz, jel se jos nekome desava da ga igra posle nekih desetak min ili vec koliko izloguje sama od sebe. To mi se malo pre vec dva puta desilo a da ne znam razlog tome. Igru imam instaliranu jos od ranije ali sam moro da skinem jos sto mi je falilo posto tada kada sam je ja igrao je bilo samo par dana free za nas a posle su mogli samo oni oni koji su imali kljuceve da igraju. A sada reko ajde da nastavim kada je vec free ali sada nailazim na ovaj problem oko izbacivanja iz igre sto ranije nisam imao.

Inace igram sa Witch i tu sam treci lvl.
 
Desavaju se random disconnects posto je gomila ljudi navalila na Open Betu, a developeri narucuju jos dodatnih servera.
 
igrao sam nekoliko sati (koliko mi je telekom dozvolio ... pada sneg internet puca o jea)
 
Odlicna je igra. To sto je besplatna nadoknadice vrlo brzo recimo kupovinom dodatnih tabova, posto postaju prakticno neophodni u kasnijim fazama igre.
Mislim moze k'o u D3 da se napravi 10tak mule karaktera, ali nije to to :)

Imaju recimo fore sa receptima, tipa ceo set zutog armora daje jedan chaos orb, a ako su jos i neindetifikovani dobije se dva...
Onda recimo super fora ako nadjete bilo beli ili plavi item sa tri raznobojna linkovana socketa dobijete onaj sareni orb, itd

Evo neki spisak sto nadjoh na forumu:
Sales Recipe:

Armourers Scrap
Recipe: Items of armour with 20% Quality (not all identified magic or rare items)
Recipe: Armour-items with 40%+ combined Quality


Orb of Augmentation
Recipe: 1 rare, 1 magic and 1 normal of same base type Reward: 1 Orb of Augmentation (2 if items are unidentified)
Recipe: Rare item with 6 mods (also unidentified)

Chaos Orb
Recipe: 2 rare rings, 1 rare amulet, 1 rare boots, 1 rare gloves, 1 rare belt, 1 rare armour, 1 rare headpiece + either 1 rare two-handed weapon or 1 rare one-handed weapon + 1 rare shield or 2 one-handed

weapons, quivers do not seem to count in any of these recipes!
Reward: 1 Chaos Orb (2 if items are unidentified)

Orb of Alchemy
Recipe: 2 rares with same 2 rare-names
 
Ako nas ne zeza sneg, njih zezaju serveri :)

Sad vise nema random dc ali zato obavestavaju koliko 'iljada je u redu za upad :D
 
Ma gde nema disc, jedva sam upao i sad me izbaci. Ne vredi igrati kao sto sam i rekao pred izlazak do penedeljka. Masa je navalila za vikend server se usijao...
 
Da li neko može da mi objasni šta su "Power Charges" (i slični "Charges") i kako se to koristi, pošto niko na serveru već 2 dana ne ume da mi objasni?

EDIT: I ajte ljudi uozbiljite se, prebacite se na HardCore ligu? :D
 
Da li neko može da mi objasni šta su "Power Charges" (i slični "Charges") i kako se to koristi, pošto niko na serveru već 2 dana ne ume da mi objasni?

EDIT: I ajte ljudi uozbiljite se, prebacite se na HardCore ligu? :D

Postoje 3 vrste charge-ova, svaki je vezan za jedan od primarnih atributa (Str, Dex, Int). Power charge je Int based i daje 50% critical chance po jednom charge-u, frenzy charge je vezan za dexterity i bonus je 5% attack/cast speed po charge-u i endurance je str i daje 5% damage reduction i 5% all ress.
Charge-ove dobijas od razlicitih skill-ova i kad dobijes jedan, traje 10 sekundi (moze da se produzi sa pasivnim skilovima) i za to vreme ako napravis drugi, imas ih 2 a timer se resetuje.
Po default-u maksimum je 3 charge-a, a uz pomoc pasivnih skill-ova, itema, a od open beta patch-a i quest nagrade, mozes maksimum da povecas na 6.
Sto se tice power charge-a - trenutno postoji samo jedan skill koji ih generise - Power Siphon a on se koristi samo sa wandovima (trenutno igram build zasnovan na ovom skill-u). GGG je obecao da ce ubacivati jos skill-ova i da ce im jedan od fokusa biti jos koji skill koji generise power charge-ove.
Inace, u PoE crit chance se ne dodaje na osnovnu sansu kao u D3, pa ce tako 50% crit chance na oruzje (ili skill) koje ima osnovnu sansu 6% dodati 3% sanse.
Takodje, u PoE, ne idu svi build-vi na crit chance i crit multiplier kako bi dosli do zadovoljavajuceg dps-a (kao i D3). Naprotiv, redji su build-vi koji idu na to i mora bas dosta da se investira kako bi se isplatilo. Tako recimo, blizu Maraudera postoji pasivni skill - Resolute Tehnique koji cini da uvek pogodis ali nemas kritikal. Time si se resio dexterity, accuracy, crit chance i crit multiplier nodova pa mozes da se fokusiras na cist dmg, helth ili nesto trece.
 
Hvala za oba posta! ;)
Vidimo se u igri!
:wave:
 
Nego nebi bilo lose da se u ovoj temi ili da se napravi nova pa da tu ostavljamo imena da se lakse nadjemo u igri.

Moj je klasika, KornjacaNS :)
 
Mene cesto izbacuje u login meni?

I gdje se mijenja tezina?
 
Mene cesto izbacuje u login meni?

I gdje se mijenja tezina?

Nisi jedini koji se na to zali.

Pa kada se ulogujes u igru i kada si u meniju da izaberes svog karaktera videces dole pise Laegue imas Default i Hardcore izabres HC i napravis novog karaktera i to je to igras na HC. Bar se nadam da je to to ako ne neko ce vec da objasni kako se menja tezina.
 
^
To je to, ko jednom zagine na HC, ide u default ligu gde može da gine "koliko hoće"... Na HC se gine samo 1. :)

nego, ajmo neki saveti za Witch:
Oslim Cold, šta drugo da forsiram? Dokopao sam se Arc gem-a, mislio sam da idem paralelno na Cold i Fire ali sad mi Lighting ne da mira. :) Govorimo o "build"-u na duže staze (mada igam HC pa je sve lutrija koliko ću da "trajem")...
 
Poslednja izmena:
Nisi jedini koji se na to zali.

Pa kada se ulogujes u igru i kada si u meniju da izaberes svog karaktera videces dole pise Laegue imas Default i Hardcore izabres HC i napravis novog karaktera i to je to igras na HC. Bar se nadam da je to to ako ne neko ce vec da objasni kako se menja tezina.

Mislio sam da postoje jos neke opcije.

Hvala.
 
^
To je to, ko jednom zagine na HC, ide u default ligu gde može da gine "koliko hoće"... Na HC se gine samo 1. :)

nego, ajmo neki saveti za Witch:
Oslim Cold, šta drugo da forsiram? Dokopao sam se Arc gem-a, mislio sam da idem paralelno na Cold i Fire ali sad mi Lighting ne da mira. :) Govorimo o "build"-u na duže staze (mada igam HC pa je sve lutrija koliko ću da "trajem")...

Ništa drugo. Koliko sam video većina ljudi se opredeli samo za jednu vrstu tipa cold ili fire. Najčešći Witch build je Cold+Critical+Chaos Inoculation. Ovako nešto
 
Za poštovanje, ali i nerviranje:
2013-01-2700001.jpg
 
Poslednja izmena:
Imam već 3 unikata na HC! :p

EDIT: 4 :p
 
Poslednja izmena:
Šta se dobija sa Vaal Pact skill-om. Jasno mi je ovo što piše, ali kako zapravo "radi"?
 
U igri life leach nije instant vec dobijas ga kao HOT - heal over time, da bi to promenio uzmes taj keystone.
 
Nazad
Vrh Dno