Šta je novo?

PascalCoin [PASC] (Pasc-SHA256)

P.S. Preko kog sajta, beše, mogu da proverim tok isplate na osnovu adrese iste???
http://explorer.pascalcoin.org/
Taman htedoh da napisem da mi je block explorer prikazao transakciju, a evo lagano krece i na Poloniexu...


Može li mi neko uporediti ove wallet adrese sa SuprNove i Poloniexa. Ta nisam valjda poblesaveo:
86646-64 je Poloniexova PASC adresa, drugo je tvoj Payment ID. Sve zajedno ti je ok, POLOADDR.PAYMENTID
 
Poslednja izmena:
Šta treba da unesem da bih odradio Search??? Nije mi baš najjasnije...

Aha. Block ID, ali ja taj ID nemam???!!! ili mi se čini. Jbm li ga.
Screenshot_4.png
 
Poslednja izmena:
Da javim samo da mi je 77 Pasc koji su nestali vraceni i stigli na poloniex.
Occminer je ispao u mom slucaju posten, ali vidim nije svima vratio pa je veliku zbrku napravio
 
Koji majner je najbolji?

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Pedja upravo sam probao ova podesavanja ali ode i struja i temperatura u majcinu :)
Koja je tebi temp sa 1200/1700
 
Pool Dif malo skočio od jutros a broj minera se malte-ne prepolovio...
 
Pedja upravo sam probao ova podesavanja ali ode i struja i temperatura u majcinu :)
Koja je tebi temp sa 1200/1700

Ode tem zato sto se greje core jer ipak je povecan za 100/150mhz u odnosu na eth, a backplate je hladniji jer su spustene memorije na 1700.. meni je 1250/1700 tem oko 61c fan na 2100rpm
 
Ode tem zato sto se greje core jer ipak je povecan za 100/150mhz u odnosu na eth, a backplate je hladniji jer su spustene memorije na 1700.. meni je 1250/1700 tem oko 61c fan na 2100rpm
Uh, a taman sam mislio da moji vetovi piče ko ludi kad ono to normalno [emoji122]

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Dobro malko sam stavio vise jer ipak ovaj novcic greje a i trosi vise od ostalih. Najbolje je tj neki safe za svaki dan oko 1800/1900rpm na duze staze
 
Pedja jel ims neku racunicu? kakav si na.dnevnom nivou sa pascalom, ja sam danas poceo pa ne znam sta da ocekujem..
 
Ala ovaj algo modifikovani sha256 przi karte, a i struju, gori je od njegovog zacetnika skripta. memorija nema uticaja uopste, tako da ne morate nabijati memoriju, samo klok, ali zato su temperature vise za 3-5 stepeni, nego na zecu i moneru recimo...R7 370-ice daju zakucano 310 mhs, ako nekome treba podatak. :)
 
Pa da przi gpu cip al memorije su hladnije nego na eth a i naponske manje zvizde :D
 
Ajde ako nije problem neka neko okači bat file za suprnova a wallet za poloniex...
 
sgminer.exe -k pascal -o stratum+tcp://pasc.suprnova.cc:5279 -u uname.workername -p passw -I 21 -w 64 -g2
Izvolite.

P.S. Tvoje Poloniex podatke unosiš u settings na Suprnovi.

Evo NanoPool komande:
sgminer.exe -k pascal -o stratum+tcp://pasc-eu1.nanopool.org:15555 -u POLONIEX_PODACI_POZNATA_FORMA.WORKER_NAME -p x -I 21 -w 64 -g2

Šta mislite da li preći na NanoPool ???!!!
 
Poslednja izmena:
Pređoh na NanoPool sa priloženom miner komandom.
Ubi me ova SuprNova, da je *ebem i nju.
Nijednu trnsakciju ne mogu pronaći na osnovu TX# broja a od juče mi prošlo samo 14.xx Pasc i od noćas piše da je 21.xx Confirmed, ali od njih nema ni *urca na Poloniexu... Imam još 25.xx Pod Credit_PPS koje ne znam kako da povučem odatle. Na SuprNovi j*be Lud Zbunjenog!
:(
Javiću ishode sa NanoPool-a kao i potrošnju koju sam obećao...
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko ko je na nanopool-u, posle koliko se salje na poloniex..
Nisam nasao taj info nigde..
 
Mislim da je 5 Pasc. Ima u Help/Pool settings opciji na pulu.

Sent from mTalk By Lumia 950 DS
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko ko je na nanopool-u, posle koliko se salje na poloniex..
Nisam nasao taj info nigde..
Kad skupiš 5 komada i više automatski prebacuje i dva puta u toku dana prebaci po dva i više tipa 2.5 ili 3 kom

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Pređoh na NanoPool sa priloženom miner komandom.
Ubi me ova SuprNova, da je *ebem i nju.
Nijednu trnsakciju ne mogu pronaći na osnovu TX# broja a od juče mi prošlo samo 14.xx Pasc i od noćas piše da je 21.xx Confirmed, ali od njih nema ni *urca na Poloniexu... Imam još 25.xx Pod Credit_PPS koje ne znam kako da povučem odatle. Na SuprNovi j*be Lud Zbunjenog!
:(
Javiću ishode sa NanoPool-a kao i potrošnju koju sam obećao...
Ja preko supernove idem samo sa Cash out, nikako sa automatskim prebacivanjem pošto sam imao problem ko i ti. Zeznuli me jednom za neku siću i od tad samo sa cash out i nemam problem. Što se tiče nanopoola sa njim nisam imao nikakvih problema

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Kolege ja ne mogu da pokrenem ovaj sgminer...t.j. od kada kopam a to je od avgust prosle godine koristio sam samo claymorovih majnera za razlicite novcice.
Nije mi bas jasno sta sve treba da instaliram na rig da bi proradio sgminer.
Pa ako neko zeli da pomogne nek pise sta sve treba da se uradi korak po korak ili nek prikaci link gde je to opisano.
Hvala
 
Hvala Na video, ali koliko vidim to je za pascalcion miner v. 1.0.0
Nisam probao taj posto vidm da ostali koriste seminar...valjda je brzi?
 
Uspeo sam sad sa sgminerom od nanopool...
 
Mislio sam na sgminer sa nanopool-a, ali sam izgleda okacio pogresan klip..
Meni lepo radi.. evo legla prva kinta na poloniex..
 
SGminer sa Nanopool-a je okačen tj. njegova sintaksa. U stvari. Skinite miner sa Suprnove i npravite sopstveni start.bat fajl sa nanopool komandom ;)

A s'd šizenje!!!!!!!

POTROŠNJA: 1150W 6x msi rx 470 4GB sa klokovima 1242gpu/825mem i Core Voltage slajderom na -96mV a mereno direktno iz zida! Podatke o potrošnji proverio i ustupio član foruma @belimedved!
Znači 10 kartica sa nekim ilole difoltnim klokom cepaju 2KW/h !

Sada krećem u napad na Suprnovu jer nijedan Pascal mi nisu isplatili osim jučerašnjih 14.xx...
 
Poslednja izmena:
Oooo prijatelju medo :d pa ti mrdaš :d :d :d
(mali off)
 
Nazad
Vrh Dno