Šta je novo?

Pajz sad! LAPSUSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otiso' kod drugara (pajser za kompove), otvorio mu kuciste a on ugleda neiskoriscen kabl za napajanje IDE uredjaja i povice:KAKVI TO KABLOVI VISE IZ KUCISTA????!!!! Hahaha! Bas me je razonodio - smejao sam se ko blesav.
 
Profesor informatike III Bgd gimnazija (sigurno ga znaju svi koji su isli u trecu, a imam i 40 svedoka za ovu pricu)

Dobijem ja referat da pisem i da demonstriram instalaciju pascala. Nista ja se smorio,ispisao nesto, zaboravio na to i setim se dva sata pre pocetka casa da nemam instalacionu verziju pascala nigde (a bogami ni bilo kakvu drugu). Zovem ortaka on mi na brzinu na disketu upakuje njegov TP direktorijum u self-extracting zip, a na demonstraciji profesor je u fazonu da moras da pricas neprestano inace si puko za ocenu. Ja gledam sta da pricam o prozoru sa 2,3 opcije. Nista setim se ja da je on vuna i krecem: Ovo je savremena instalacija turbo pascala prilagodjena savremenom windows 32-bitnom okruzenju! (ne mogu da verujem sta coveku pricam, a tek kako on guta svaku moju rec). Ova instalacija je u skladu sa savremenim integrisanim office okruzenjem. Naravno ona se moze izvrsiti i sa cd-a sto je cini potpuno multimedijalnom... U ovakvom vidu instalacije mozemo cak i da biramo gde ce nam se program extractovati. Naravno jos jedna prednost je i sto instalacioni program automatski trazi sledecu disketu... Ova instalacija je znatno efikasnija od obicne DOS instalacije i omogucava nam da napravimo DIREKTNI shortcut na desktopu, a zatim uzimam i rucno pravim shortcut na desktopu,a on me odusevljeno prati i govori ljudima (koji umiru od smeha) da je bolje da me gledaju jer mozda nesto i nauce. Na kraju posle jos par mojih edukativnih izjava covek mi odusevljeno pise peticu ko vrata i moli me da mu ostavim diskete sa tim novim pascalom i na kraju mi kaze: aj pre nego sto odes vidi jel mi tako instaliran pascal na svim kompjuterima... Sta da vam kazem mogao bi takvim vunama knjigu da napise o instalaciji self-extracting zip-a....
 
S_Kid je napisao(la):
Posle ogromne oluje krecu da zovu wireless korisnici...
-Sve je otislo dodjavola, ne radi nam...
-Okej, ajde da probamo da pingujemo uredjaj na krovu, kucajte...
-Sta bre da pingujem kad se antena sa sve odzakom srusila u dvoriste?!

E .. ovaj je jedan od boljih .. brooka .. :)

Odlichan thread
cheers
 
Da li i vi kupate vase cd romove?

Molim moderatore da ne brisu OVO je biser, majke mi!
Post No2 :d Kakav lik, svaka mu cast :d
 
Imam i ja nesto za vas... ali nemojte da mi pomrete sada ovde od smeha :p

"Mozete li mi reci koji program da koristim za kontrolu temperature monitora za AMD Radeon" - mail od jednog korisnika.
 
Mene malopre zove jedan lik i prica mi : "Nesto mi se cudno desava sa racunarom,uspava se i onda nece da se probudi", ja se jedva uzdrzao da ne puknem od smeha pa sam ga upitao "Pa jel si pokusavao da ga probudis?", a on na to onako tuzno ozbiljnim glasom: "Ma jesam, al nece." Umro sam od smeha. :D
 
Pa dobro "budjenje" kao izraz se cesto koristi kod overklokera :) a uspavljivanje :) tesko :)
 
Juce dolazi koleginica i kaze: "Treba mi CD da narezem DVD"

Pre par godina u bratovu sobu ulazi poznanik koji nema pojma o racunarima i zagledan u Monitor pita:"Je li, jesu li dobri ovi Samsung kompjuteri?"
 
Poslednja izmena:
Nocas neshto pregledam poslovne biografije jer trazimo radnicu i na site-u www.economy.co.yu izvalim da je neka zena napisala da od edukacije ima:

2000. kurs za rad u Windorfsu


Muaahahhahaha
 
Instalira tip stampac i nikako mu ne ide. Nazove on tehnicku podrsku i izlozi svoj problem: "kompjuter prijavljuje da ne vidi stampac"...ja ga drzim ispred monitora, a on ga ne vidi!!! :d
 
Pita me cale, a je li gde ti je prekidac za njufer (woofer)? :D :d

LOL
 
kaze meni cale kad se vratio sa neke proslave nacirkan i stavio sesir na glavu iako ga do tad nije nikad nosio Ovo je sad moj novi "endzi" -> imidz

izjava moje profesorke s faxa: ti problemi su mi uvek bili problematicni
 
moj ćale izgubio opkladu u firmi kad je trvdio da digitron ima sve rezultate u sebi, a ti samo stisneš kombinaciju...

mada, kad bolje razmisliš, možda je u pravu :)
 
modemska konekcija i prilikom uspastavljanjem veze svaki put izbaci neki drugi eror....

Evo kako starija zena objašnjava njena pokusaje uspostavljanja,odnosno neuspostavljanje veze:

Ja te pozovem telefonom...ti me pozoveš u goste...ja dođem,pozvonim,ti mi ne otvoriš vrata...drugi put te pozovem,ti me opet pozoves u goste,ja dođem,pozvonim,ti mi otvoriš vrata i tako malo raspravljamo na vratima pa ti odlučiš da me ne pustiš u hodnik...treci put "opet sve isto" samo je pustim u hodnik da proviri....cetvrti put "opet sve isto" samo je ovaj put pustim u hodnik al´ ne i u dnevnu sobu....peti put "opet sve isto" samo svrati i do dnevne sobe....i tako

"opet sve isto"----svaki put ponavlja "ja te pozovem,ti me pozoves u goste,ja dođem,pozvonim,ti mi otvoriš vrata i tako malo raspravljamo.......

:)
 
1995 zove me burazer "gastabajter"..i kaze kupio sam kompjutor ali neznam kako da ga prilkljucim....imam samo jedan kabl sa mnogo iglica (din) i nigde nemam kabl za struju...a ni mesto za baterije..?????? i gde je kod njega kasetofon ili ona plasticna plocica (disketa) Ja prebiram po glavi Amiga..Atari..Amstrad a on veze...nema mesto gde da ga uturim u TV nemoze na antenu...a nemoze ni na onu plocicu sa puno rupa (euro)..Ja totalno zbunjen pitam da nije Amstrad 464 ili 6128, Amiga, Atari, a on meni ma ne na njemu pise odozgo Che 2r u a ispod na nalepnici Che pa 2r pa u, keuborard (Cherry keyboard) kako nas gastabarter speluje....i ja tad provalim da je buraz kupio tastaturu misleci da je u pitanju ceo racunar....oj selo moje lepe od Pariza
 
Poslednja izmena:
Bio ja kod druga i bas tada mu dosli neki rodjaci i upitali: "Ja pa gle i oni imaju Philips kompjuter kao i mi!". Ja umro od smeha :D
 
Radnja se odigrava u Visoj tehnickoj skoli smer informatika u Kragujevcu pre 4 godine.
Vezbe iz programiranja kod profesora matematike i programiranja Laze.
Zavrsivsi unosenje sa grafoskopa redove pisane u cliperu, posle odredjenog vremena pali se screen saver,profesor setajuci kroz ucionicu to vidi i kaze "Kolega manite se igranja,pisite vezbe!!!",propassssssssssssssste
 
Poslednja izmena:
Zove covek i kaze nesto mu nije u redu sa racunarom. Ja mu pokusavam objasniti gdje da klikne da otprilike i ja skontam sta nije u redu. Pricao sam sa njim jedno pola sata i na kraju mi je sve vec dosadilo pa ga upitah: ''Gospodine, gdje vam je mokri cvor", a on rece "a sto to sinko??''; rekoh mu ja ''Sad kad vam kazem sta mu je usracete se od muke....
 
frogman je napisao(la):
Zove covek i kaze nesto mu nije u redu sa racunarom. Ja mu pokusavam objasniti gdje da klikne da otprilike i ja skontam sta nije u redu. Pricao sam sa njim jedno pola sata i na kraju mi je sve vec dosadilo pa ga upitah: ''Gospodine, gdje vam je mokri cvor", a on rece "a sto to sinko??''; rekoh mu ja ''Sad kad vam kazem sta mu je usracete se od muke....

Znaci, odavno nisam cuo nesto toliko nekulturno i kakve uopste ovo ima veze sa lapsusima???

Necu da se mesam u tvoje domace vaspitanje ali ceo thread mi se smucio posle ovoga.

CLOSED!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno