Šta je novo?

Orion Telekom

Kod mene dvoje ili troje ljudi konstantno ima proboem sa ajfonima i huawei ruterom..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Meni se često zaglupljuje wifi na 5Ghz. Kombinacija Iphone SE i eltex. Samo iz čista mira izbaci kao da je pogrešan password.
 
od svih uređaja u kući samo na službenom telefonu moje žene (huawei) postoji problem sa wifi netom na eltex ruteru...jednostavno izgubi net i mora ponovo da se konektuje...telefon ima samo 2.4g tako da ne može da proba da li bi se isto dešavalo i na 5g...mislim da je y6 2019 model...
 
Poslednja izmena:
Elex je najveće djubre za wi fi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel još neko osim @Zuel i mene uzeo prepaid optiku? Da mi proveri "nešto" :D
 
Postovanje

Da li neko zna da li SBB blokira N1 i Sport klubove ukoliko se EON gleda sa Orion mreže?

Da li se pre paid Android EON TV aplikacija može instalirati na više uređaja?

Hvala na odgovorima unapred
 
urekao sam sebe gornjim postom :) juče mi u jednom trenutku nestade net i preko kabla i wifi...onda se kao vratio ali je wifi počeo da zeza...najpre telefon nije hteo da se nakači na 5g, a onda danas i još neki uređaji ne vide 5g mrežu..nešto su čačkali u podršci i sad kao radi, ali je nešto 5g postao strašno nestabilan...prijavi da je konektovan ali nema interneta, ili ko što rekoh odjednom neki uređaji nestanu iz mreže, vide samo 2.4g a ne vide 5g itd...

šta još imaju od rutera kao alternativu ako se ovo zezanje bude nastavilo? valjda huawei, ali ako se dobro sećam neko je ovde rekao da i sa njim ima problema?
 
Nema pomoći za to na elexu! Huawei radi bolje al ne savršeno zna ponekad da za ode al za 2 meseca mi se 1 desilo na Huawei

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni isto zabada wi fi na eltexu, koristim iphone
 
Ima li ko informaciju, da li ona varijanta pripejd televizije za 10.000 din. obuhvata sve Arena kanale?
 
Mojih 5 centi za ispadanje iz mreže na WiFi-u dok je telefon u idle: Definitivno nije Ćajomi related, nego kako shamanNS reče, "dosta ljudi sad ima Ćajomi", pa se verovatno zbog toga stekao utisak. Kod mene MI 6 nikad nije ispao (custom ROM, ali ne verujem da ovo ima veze), dok Šljamsung S9 Duos često nađem sa uzvičnikom na WiFi ikonici kad upalim ekran (oficijelni ROM, službeni telefon). Ugasim/upalim WiFi na telefonu da ponovo dobije internet. Ruter je Huawei HG8245Q2.

Ako se setim, baš ću da ispratim i ostala 3 telefona u kući (2 od ta 3 nemaju 5GHz WiFi).
 
Poslednja izmena:
Ima li ko informaciju, da li ona varijanta pripejd televizije za 10.000 din. obuhvata sve Arena kanale?

Nema arene niti mogu da se dokupe,tako su meni bar rekli samo korisnici njihove iptv imaju mogućnost da i preko aplikacije imaju sve kanale iz svog paketa plus doplatne.
 
Malo da se dopunim rečeno mi je ako kupim laki box čija je cena 3900 ili 6600 na rate da prva 3 meseca imam sve kanale besplatno posle toga je cena 999 din za osnovni paket u kom je arena1 ostale arene doplaćuješ konkretno arena paket 450 din.
Spisak kanala po paketima
https://laki.eu/files/LAKI-spisak-kanala.pdf
Cenovnik po paketima
ZjoFuso.png
 
Za laki ne moraš da kupiš laki box ako imaš Android TV (ne znam da li postoji aplikacija za druge smart tv). Samo skini aplikaciju orion tv i registruj se kao novi korisnik. Imaš mesec free sve a posle 999 + 450 arene. Po meni skupo.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima, imam EON, pa rekoh da vidim da li ima neka varijanta sa Arenama preko Oriona. Koristio sam onih mesec dana gratis, nije loša ona aplikacija.
 
To ti je ovo što ti @Predrag_ predložio nažalost ona pripeid ponuda im nema veze sa ovom laki ponudom.
 
Nema pomoći za to na elexu! Huawei radi bolje al ne savršeno zna ponekad da za ode al za 2 meseca mi se 1 desilo na Huawei

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

hm..dobio sam tp-link od oriona? kako vidim niko ne spominje tp-link..,nemam sad vremena da procenim da li koliko dobro/lose radi...nisam mnogo kuci ovih dana
 
Zovem orion da podnesem zahtev za raskid ugovora, i rekoše mi da mogu da prenesem na nekoga drugog ugovor i "povoljnosti" koje mogu da dobijem, tj 12 meseci besplatno.

Ako nekome znači, mogu da vam prenesem ugovor ako vam znači tih 12 meseci odnosno ako ne može da se dobije kao standardna ponuda.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Dobio sms poruku za ubrzanje na 2gbit. Da li je neko uzeo to vec da napise koja oprema ide, neka slika i tako to. Ne bih da zovem call centar, frustrirajuce su nesposobni
 
Koja je cena u pitanju? Meni su pre neki dan poslali sledeću poruku:
''Postovani, specijalna akcija u oktobru mesecu! Duplirajte svoju brzinu za 400din mesecno. Za detaljne informacije I aktivaciju pozovite 011 4100200. Vas Orion''.
Mada realno brže mi ne treba...
 
Koja je cena u pitanju? Meni su pre neki dan poslali sledeću poruku:
''Postovani, specijalna akcija u oktobru mesecu! Duplirajte svoju brzinu za 400din mesecno. Za detaljne informacije I aktivaciju pozovite 011 4100200. Vas Orion''.
Mada realno brže mi ne treba...
A na kom si paketu trenutno?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dobio sms poruku za ubrzanje na 2gbit. Da li je neko uzeo to vec da napise koja oprema ide, neka slika i tako to. Ne bih da zovem call centar, frustrirajuce su nesposobni

Dobio sam odgovor sto se tice toga.
Nema promene opreme. Sve ostaje isto. Ako imas viseportni ont, 2 giga kroz agregaciju portova ide.
Ako neko neku drugu informaciju, neka napise.
 
Meni ne igra ulogu jer imam jednoportni media konverter ali da budem iskren prvi put sad cujem da mogu da konfigurisu ruter tako...

Mislim da je fejk i da racunaju da niko nece moci da testira i da je u sustini taj paket dupliranje uploada za 400 din
 
Prebacio se danas sa 200/20 na 500/50, placao 1700, sad cu 2100... Ok dil, pogotovo sto mi 1gbps ne treba, i da bi dobio po ceni od 2560 dinara morao bih da sklapam novi ugovor.

Jedino sto me nervira sto nikad ne dobijem punu brzinu, Speed test mi je merio 194/19, sad meri 486/49, dok na drugoj lokaciji gde koristim Prepaid GPON 200 mpbs uvek izmeri 208/24 mpbs. Cak i vise od ugovorene brzine. Ne znam u cemu je fora, svakako da mi tih par mb ne znaci nista ali lepo izgleda na oko okruglo 500 :D
 
Nazad
Vrh Dno