Šta je novo?

Online kupovina/prodaja detaljno uputstvo - video -

KiboPametovanje

Poštovan
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruke
9
Poena
51
Pozdrav,
Ovo je moj prvi post na forumu i želeo sam da otvorim temu i postavim video koji sam napravio na temu internet trgovine, želeo sam prvo sve tekstom da predstavim ali mislim da je preko video klipa dosta lakše, tako da pogledajte i recite neka Vaša iskustva. :)

 
Bravo decko, lepo odradjeno. Nekome ce sigurno biti od koristi.
 
"limundo"
"moderan dizajn sajta"
"duva konkurenciju"

dislike report called the cops etc

super video doduse.
 
Pohvala za trud i rad kao i početak na YT kroz ovaj vid podrške korisnicima koji nemaju ili nisu imali prilike da upoznaju neki sajt.

Par saveta:
- Kada govoriš o određenoj "niši" ili u prevodu daješ savet onda nema reči "ja mislim", "možda je tako bilo" i slične fraze, gledaj da ubuduće istražiš detaljno sajt npr: Limundo i na prvu daješ odgovor
- "Ukoliko imate negativan broj ocena, pisaće ovde nešto crvenom bojom" - Upravo ono što sam rekao, "nema nešto" odmah na prvu daješ odgovor
- Targetiraj i objasni svojim rečima određeni sajt "Limundo" bolje jedan klip na tu temu nego zbirno, jer imaš korisnike koji žele da saznaju nešto o određenom sajtu ali ne i o drugom jer ih ne zanima
- Onda kada govoriš direktno o sajtu ti predstavljaš samo njegove prednosti i mane (suvišni komentari ovo neću reći ili nije ni bitno moje mišljenje) naravnod a nije tema tvog izlaganja (Kupindo i aukcija o prodaji domena)
- Onda kada govoriš o KP Izlogu u jednoj rečenici kažeš "Slično Google analitici", upravu nije slično nego je to Google Analitika, a piše ispod sitnim slovima :)

I za kraj, dobro istražuješ temu o kojoj radiš Video Blog, Video Klip, inače ništa od "Saveta" ili "Trikova" što bi korisnicima olakšalo korišćenje pomenutih sajtova, više se svodi na objašnjavanje opcija koje ti sajtovi poseduju i zašta služe.

Smernica: Uvek kada tako nešto radiš, a targetiraš naše tržište ili bilo koje drugo tržište ideš u smeru Pitanje/Odgovor - Odgovor/Pitanje i najlakše ćeš to naučiti kada kreneš od sebe ili kada analiziraš nešto, a zameriš autoru zašto nije objasnio, pa kucaš na Google u potrazi za odgovorom.
 
Poslednja izmena:
Da li neko moze da postavi (napise) postupak narucivanja preko spotsdirect i aliexpress?
 
Nazad
Vrh Dno