Šta je novo?

Oneplus Nord 2

Google. Pre se nije dešavalo

E, to je to. Razlika ogromna. Oneplus mnogo bolje, sve fluidno.
 
Iskreno nemam pojma. Meni su sad na Ajfonu te poruke za podešavanje uredno stigle ali mi i dalje ove poruke za verifikaciju stižu sa nekad podvučenim a nekad nepodvučenim kodom
 
Evo i primera. Ovaj kod podvučen plavim uglavnom bude ovakav, ali nekad stigne kao običan broj i nije označen. Znam da to nije ovo što si pitao ali mislim da je princip isti. Ukratko, glupost za zanemariti.
 

Prilozi

  • 275EA958-5441-477E-BF49-8C7345A2575F.png
    275EA958-5441-477E-BF49-8C7345A2575F.png
    168.9 KB · Pregleda: 34
Za ono šta radim i čime se igram. Trle nivoi. Ova mi je odlična. A uzeo je pre par godina polovnu. Em tiha, em sve fino fercera :)
 
Sada je mnogo bolje, mora da im bilo dosadno pa nešto da poprave, osavremene :)
 
Jedno pitanje.
Postavio sam plavu boju da bude glavna u okviru teme. Međutim, kada kucam poruke, pregledam sms ili slično, prikazuje mi se neka boja peska da gradijentom a nisam je nigde postavio.
Može li ovo nekako da se reši?
 
Jedno pitanje.
Postavio sam plavu boju da bude glavna u okviru teme. Međutim, kada kucam poruke, pregledam sms ili slično, prikazuje mi se neka boja peska da gradijentom a nisam je nigde postavio.
Može li ovo nekako da se reši?
To je zbog pozadine. I mene to uzasno nervira...guglove aplikacije prate pozadinu. Postavi neku crnu sliku za pozadinu, ili ako ti je bas draga slika promeni samo na guglovim aplikacijama da bude svestla tema.
 
Taman sam usao da se oglasim sa istim problemom,kad vidim iznad post o tome,s tim sto meni problem nije resila ni promena profilne slike. Jel ima jos neki nacin?
 
Ne sećam se tačno sad ali mislim da boja wallpapera diktira boju sistema. Ja sam imao crnu pozadinu sa nekim plavim delom u sredini i sms, dialer i slično su mi bili u toj plavičastoj boji, a dugmiće i ceo settings sam podesio da budu crveni.
 
Da da resio sam napokon,malo sam guglao i crna pozadina je resila sve. Tako da ako nekom zatreba,iskljucivo cisto crni wallpaper postaviti i na pocetni i zakljucani ekran,nakon toga ce se vratiti u normalu. Posle se moze vratiti bilo koja slika,ne bi trebalo da bude vise problema. Nema sta nisam danas pokusavao,nema nigde u podesavanjima,sreca u taj google :D
 
Sve je resio crni wallpaper ili pretezno crni. . .
 
Ipak je potreban fabrički reset posle ažuriranja sa A11 na A12.

Meni nije lepo radio ambijent display, čas se gasi čas ne, to je zbog novih podešavanja jer ima tu opciju u A12 kao vid štednje.... Lepo radi posle resetovanja, nema greške. I izgled notifikacija je sada drugačiji... Tako da je definitivno trebao reset.

Takođe je baterija bolja

Fluidnije radi naravno

I još jedna stvar, kada sam vraćao Google backup sa prošlog telefona, Nord mi je baš trošio bateriju neko vreme

Sada sam to preskočio, i uopšte mi nije poblesavio sa baterijom.
 
Misliš na AOD ekran, i meni se gasi i pali. A kada ga zaključam na dugme tada se ne gasi, gasi i pali se kada ga zaključam na dupli dodir. Reset ću mu raditi i ja samo da dodjem do vremena.
 
Misliš na AOD ekran, i meni se gasi i pali. A kada ga zaključam na dugme tada se ne gasi, gasi i pali se kada ga zaključam na dupli dodir. Reset ću mu raditi i ja samo da dodjem do vremena.
Da da, permutovao sam, AOD se random palio/gasio ...

Rekoh daj da mu odradim reset.

Isto se i ja terao već duže vreme ali vredelo je
 
Nordici, moze li neko da mi pomogne oko 1ne aplikacije.
Potrebno mi je da ta aplikacija non-stop fercera u pozadini i kada fon iskljuci ekran.
Iskljucio sam optimizaciju baterije za istu i odradio ono sto znam ali aplikacija radi neko vreme i iskljuci se (dok fon 'spava').
Postoji li neko setovanje da aplikaciju namestim da radi non-stop bez obzira na stanje telefona? (u pitanju je internet radio)

THX
P.S. Samo da dodam da nisam posedovao 'ladniji fon. To sto neko gore rece da se greje, naravno da se greje ako koristi 100% procesorske snage a to upravo radi kada vraca bekap ili se prvi put setuje fon ili prilikom igranja igrica. To je sve i sasvim normalno da se u tim situacijama greje.
 
Previse je cimanja za factory reset. Da li ovaj oneplus backup vraca app+data?
 
Da li vam se posle reseta, pali AoD na svako cimanje telefona, ono da je bas osjetljiv. Ne volim te factory resete nikako. 🙃
 
Da li vam se posle reseta, pali AoD na svako cimanje telefona, ono da je bas osjetljiv. Ne volim te factory resete nikako. 🙃
Da, još odavno kad sam prešao na A12, ja sam ugasio AOD, ali pali se dole čitač otisak čim ugasim ekran, i čim ponovo pomerim telefon on se upali
 
Jel se dešavalo nekom da preko noći isprazni 25-30% baterije?
 
Nazad
Vrh Dno