Šta je novo?

Oneplus Nord 2

Koje slusalice koristite?
Ne bi da uzimam onaj adapter za 3,5mm prikljucak.
 
Zaboravih da pomenem otisak prsta koji radi u momentalno, precizno bez greške. Otključavanje licem jako dobra i korisna stvar, koja je na Nord 2 5G perfektna !
Još jednom da kažem da sam oduševljen telefonom 🙂😃
 
Samsung buds plus .Njih sam koristio i na mi 9t ,ne verujem da telefon pravi neku razliku što se tiče zvuka (barem vecina) .To već više zavisi od sluski..
 
Trenutno posedujem P30 pro dosadio mi je malo zanima me vase misljenje dal preci sa P30 pro na Nord 2? Znam da je flegship izrade P30 pro nego ne znam kamere Nord-a 2 dal mogu prici kamerama p30 pro? Mozda sam pitao jos jednom na ovom forumu al u dilemi sam Huawei je zaglavio na Android 10
 
Sigurno je gora, šta očekivati od 8mp senzora. Sve što uslika a nije potpuno crnilo je dobro. 😅
 
Da li moze neko da mi kaze kako da resim problem battery drain-a? 3.5 sata Sot-a do 4 maksimalno mogu da izvucem iz jednog punjenja.
 
Da li moze neko da mi kaze kako da resim problem battery drain-a? 3.5 sata Sot-a do 4 maksimalno mogu da izvucem iz jednog punjenja.
Instaliraj neku aplikaciju za pracenje potrosnje tipa GSam Battery Monitor ili BBS. Ili ako nista pogledaj statistiku baterije, nema niko carobni stapic da zna sta je.

Meni je npr. Facebook app djubre od app i glavni battery drainer.

Lite verzija je relativno ok.
 
Da li moze neko da mi kaze kako da resim problem battery drain-a? 3.5 sata Sot-a do 4 maksimalno mogu da izvucem iz jednog punjenja.
Meni je sa ugasenim aplikacijama, aod, wifi... preko noci trosio i do 25% baterije, dok nisam posle silnih podesavanja, vracanja na fabricka podesavanja i stavljanja u bezbedni rezim, provalio da 4g vuce bateriju nenormalno. Sad sta je razlog jos ne znam. Sad mi je na 3g i maksimalno je stedljiv.
 
Meni je sa ugasenim aplikacijama, aod, wifi... preko noci trosio i do 25% baterije, dok nisam posle silnih podesavanja, vracanja na fabricka podesavanja i stavljanja u bezbedni rezim, provalio da 4g vuce bateriju nenormalno. Sad sta je razlog jos ne znam. Sad mi je na 3g i maksimalno je stedljiv.
I zbog toga ces biti na 3g ???
 
I zbog toga ces biti na 3g ???
Naravno da necu. Ali ne mogu ga puniti dvaput dnevno, pa je trenutno tako. Ako ne bude drugog resenja, u garanciji je pa cu videti...
Naravno da necu. Ali ne mogu ga puniti dvaput dnevno, pa je trenutno tako. Ako ne bude drugog resenja, u garanciji je pa cu videti...

I zbog toga ces biti na 3g ???
Dao sam moguci razlog, ne i resenje.
 
Evo kupio i ja juče, nisam nešto puno čačkao. Ovako prvi utisci: kamera odlična, ekran svetao, rade sve brzo, punjač vrh :)
Mane: skinuo mi 23% preko noći baterije, kad držim telefon u ruci a isključen ekran neće na tipkanje ekrana da ga uključi nego moram na power dugme pa otisak onda
 
Da li si uključio budjenje ekrana na dupli dodir.
 
Ja sam ga kupio pre 2 dana i prvi utisci su odlični za sada. Kamera je fantastična, kvalitet poziva odličan tražio sam da uključe VOLTE i bunili su se da to samo radi na nekoliko Samsung i Huawei modela ali na kraju su uključili i VOLTE funkcioniše. Ekran je veoma dobar, čak se lepo vidi i na suncu. Punjenje je fantazija, više ne uzimam telefon ispod 65w, 10 minuta punjenja imaš dovoljno za ceo dan da koristiš telefon. Jedino što mi se nije svidelo je da nisu stizale notifikacije za Gmail aplikaciju, ali sam uspeo da rešim i sada je sve ok.
 
Kako si rešio to sa notifikacijama? Meni na dva telefona kasne obaveštenja o mejlovima, jedan od njih je OnePlus.
 
Da li si uključio budjenje ekrana na dupli dodir.
Mislio sam da je po defaultu uključena, ali nije bila.
Jesam sad :)
Jedino je baterija očajna, bukvalno mi stoji telefon na stolu sat vremena skine 5% baterije a da ga nisam uzeo u ruku.
 
To su čari novih Oxygena, pisao sam i ja o tome za prvi Nord...
 
Neka app ti cucla bateriju u pozadini. BBS je tvoj prijatelj. Oxygen nema nikakvih battery drain-ova. Baterija je bas bas dobra.
 
Ma kakvi ocajna ,nešto to tebi nije u redu .U toku noći mi je skinulo možda nekih 5%.Nikad više igrice nisam igrao nego sada ,i nikad manje nisam proveravao potrošnju baterije nego sada :) . Naravno tu zasluge idu punjacu ,ali da mi srce bateriju i da je očajna ,to bi se primetilo i bez provere ..
 
Mislio sam da je po defaultu uključena, ali nije bila.
Jesam sad :)
Jedino je baterija očajna, bukvalno mi stoji telefon na stolu sat vremena skine 5% baterije a da ga nisam uzeo u ruku.
Nije normalno da skine 5% za sat vremena, kalibriši bateriju. Moj Realme gt master je takođe imao problem sa pražnjenjem, meni je tokom noći skinuo 20%, kalibracijom sam rešio problem.
 
Nije normalno da skine 5% za sat vremena, kalibriši bateriju. Moj Realme gt master je takođe imao problem sa pražnjenjem, meni je tokom noći skinuo 20%, kalibracijom sam rešio problem.
Kako to da uradim? :)
 
Nazad
Vrh Dno