Šta je novo?

OnePlus 8T

Cekam da prodam 11pro i planiram da uzmem ovaj fon, vec odavno nije niko nista pisao. Ako moze neko od ovih ko je pisao da kaze da l i dalje koristi i kako je zadovoljan? Ili ako je neko skoro kupio moze i prvi utisak, i koje ste teleofne imali pre ovog u to
 
11 pro iphone da maknes i ovaj da uzmes? Odmah da znas da ces dobit losije kamere i tezu daljnju prodaju kad budes ga hteo prodat. Na strani oneplusa 8T je jedino 120hz osvezavanje a sve ostalo nosi pobedu iphone 11 pro kamera izrada itd.
 
Postao mi je suvise mali ekran, a 8t malo veci ali ne i prevelik. Ajfon ima par stvari i sw sto me nerviraju bas na svakodnevnom nivou.. Koristio sam op7pro pre ovog i svidja mi se op sw. Od ajfona ce mi nedostajati samo face id, kamera i ip68... Sve ostalo je na 8t cini mi se
 
Jedino eto sta ce ti dobro lec razlika u novcu koju budes uzeo pa ih potrosis za nesto drugo 😂 jer taj iphone kao polovan vredi nekih 200-250e vise od tog oneplus-a ostalo sve na strani iphone-a.
 
Pa nije sve, ja iphone poredim sa mojim op7pro koji sam imao pre njega. Najveci VAU je snimanje videa. Kamera blaga prednost za ajfon, bar po meni i za moje potrebe...
8t je verovatno jos bolji od 7pro
 
Poredio sam iPhone 11 (ne pro). Fotke na 8T su uglavnom bolje, dok je video standardno bolji iPhonu.
 
Vredi li ovaj tel da se sada uzima, mozda polovan za 400 evra ili da se za taj novac gleda nesto drugo ili doda novac za 9R.

Evo vec nekoliko meseci razmiljsam o ovom telefonu.

Pitanje, jel su prednosti Oxygena os toliko bolje od ostalih operativnih sistem (koristim Huawei P30, odlican telefon, ali me njihov MUI uzasava).
 
Da li se moze reci da ovaj telefon ima bolju kameru od Samsunga A52?
 
Vredi li ovaj tel da se sada uzima, mozda polovan za 400 evra ili da se za taj novac gleda nesto drugo ili doda novac za 9R.

Evo vec nekoliko meseci razmiljsam o ovom telefonu.

Pitanje, jel su prednosti Oxygena os toliko bolje od ostalih operativnih sistem (koristim Huawei P30, odlican telefon, ali me njihov MUI uzasava).

 
Kupio 8T, kako sam presao sa P30 prvo sto se navikavam je na njegovu velicinu. Sto se tice kamere to bas nije nista posebno, nadam se da neko moze da preporuci neku gCam koja vredi i moze dosta da izvuce.
Imam pitanje cito sam i prethodne komentare u grupu, jel neko resio da notifikacije stizu sa brojevima (sem Nova lauchera)
I kako sam imao Huawei health za dve godne koricesnja sa aplikacijom sam merio broj predjenih koraka, da li postoji mogucnost da se nekako prenesu podaci sa Huawei-a i nastavi sa koriscnejem na 8T, ako ne da li postoji neka ONE PLUS ozbiljna aplikacija na ovu temu...
 
Kamera na 8T je u rangu ili bolja od P30 Pro, a što se healt aplikacije tiče mislim da bi nakon logovanjamorala da pamti tvoje podatke.
Ja je koristim zbog Wach GT2 pro sata i radi sasvim korektno
 
Kamera na 8T je u rangu ili bolja od P30 Pro, a što se healt aplikacije tiče mislim da bi nakon logovanjamorala da pamti tvoje podatke.
Ja je koristim zbog Wach GT2 pro
Tesko da je bolja nemoguce da je kamera na 8T bolja od P30 Pro. Kamera koja je u 8T je Sony IMX586 senzor namenjen srednjoj klasi i nikako se ne moze porediti sa senzorom IMX650 koji se nalazi u P30 Pro. Na strani 8T jeste chipset stereo i 90hz ekran a na p30 pro je kamera glavna bolja.
 
Kamera na 8T je u rangu ili bolja od P30 Pro, a što se healt aplikacije tiče mislim da bi nakon logovanjamorala da pamti tvoje podatke.
Ja je koristim zbog Wach GT2 pro sata i radi sasvim korektno
Sto se tice huawei aplikacije bilo kojih ne moye da se prenese ima mogucnost intalacije Huawei ID..alim to ne radi na One Plus nikako baguje i sve ostalo, kao da namerno zabranjuju.
Svakako radi Huawei health ali se mora instalirati ponovo i sve krece od pocetka.

Kamera ja bas losa *ako neko ima preporuku dobre GCAM nije da odmet da posalje (instalirao sam nesto, ali onako radi)

E sad posto sam uzeo tel polovan, jednop pitanje kako mogu da proverim da li je u garnaciji i kad je instaliran tel...One Plus Care kod nas ne radi, gledao klipove na you tube...ali nista normalno nisam nasao
 
Baš dobra maska, od tvrde gume.
 

Prilozi

  • received_543745140278282.jpeg
    received_543745140278282.jpeg
    110.1 KB · Pregleda: 41
Sto se tice huawei aplikacije bilo kojih ne moye da se prenese ima mogucnost intalacije Huawei ID..alim to ne radi na One Plus nikako baguje i sve ostalo, kao da namerno zabranjuju.
Svakako radi Huawei health ali se mora instalirati ponovo i sve krece od pocetka.

Kamera ja bas losa *ako neko ima preporuku dobre GCAM nije da odmet da posalje (instalirao sam nesto, ali onako radi)

E sad posto sam uzeo tel polovan, jednop pitanje kako mogu da proverim da li je u garnaciji i kad je instaliran tel...One Plus Care kod nas ne radi, gledao klipove na you tube...ali nista normalno nisam nasao
Par stranica nazad sam Kacio uporedne slike 8T vs P30 Pro vs Samsung S20 FE (4g mislim)
Ja sam kazem sta sam video direktnim poredjenje kamera... Imao sam negde i poredjenje sa P40 (ne pro). Tu je npr P40 pojeo 8T u svakoj situaciji...
Nemam P30 Pro trenutno ali imam P30 sa kojim mogu da uradim poredjenje ako nekom znaci
 
Kakav je RAM management? Gledao sam neki review na yt, navodno posle desetak minuta krene agresivno da gasi aplikacije u pozadini...
 
Da se upisem u OP klub.
Juce stigao OP 8T (Aquamarine Green). Nov, u vakumu, po dobroj ceni (za mene). Obzirom da posedujem i Galaxy S20 5G (Snapdragon SoC), mogu vam reci da je ovaj 8T azdaja! Jedina prednost S20ice je njegova malenkost ali i ergonomija 8T je od-li-cna.

Samo reci pohvale za OP, obzirom da mi je ovo njihov prvi telefon.
 
Sto se kamere tice, po dnevnom svetlu, tu su negde.
Night mode na Samsungu je bolji ali to je bukvalno za dlaku.
Jedino mi se velicina ne svidja ali sta cu kada su 6.43-> ekrani u trendu :(
 
Može možda 2-3 primjera, da vidimo na djelu kako to izgleda, S20 vs 8T ?
 
Hmmm.
Nisam neki koji fotka, a S20 sam spakovao ali potrudicu se pa cu okaciti da se pogleda!

P.S. Za 10tak min. slede dnevne fotke. . .
 
Poslednja izmena:
Na oba telefona je kamerica na Auto s' time sto je na S20 64MP a na OP8T je 48MP (valjda je tako).

Evo od OnePlus 8T:



Evo od S20:
 
Poslednja izmena:
Iz ovih primjera je S20 definitivno bolji, s više detalja.
Inače, ja slike gledam na PC-u, ne na mobu, tako da je razlika itekako primjetna.
Btw., hvala na slikama.
 
Bog me, odlican je S20. Od li can!
 
Još 1na konstatacija.
Zvuk u slušalicama na S20 je malte ne 50% jači!
 
Odnedavno živim u EU, pa mi je kupovina OnePlus jednostavna.
Da li bi ga preporučili? Već sam četiri generacije na Samsungu, pa me zanima za i protiv.
Hvala
 
Paaa, generalno, srednja klasa telefona a srednja i cena.
Odlicno radi i ergonomski je dobar kome odgovaraju telefoni sa ekranom od 6.43"+
Moja preporuka svakako! (mada, vredi razmisliti o S20 FE 5G !)

P.S. Moze li neko da mi pojasni razliku izmedju 8T i 8T+ ???)
 
Nazad
Vrh Dno